Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

Trailer

T2

Rozpočet $12miliónovTržby USA $7,498,716Tržby Celosvetovo $9,669,758Tržby za predaj DVD v USA $27,607,519 //počet predaných kusov 1,458,447║ Príšerný nesúrodý guláš, ktorý chce byť plný prekvapení a zvratov ale ostáva sa len kŕčovito zmietať v zmätenej plochosti. /20%/ ()

Dever

Soundtrack Joel McNeely: 1. Prelude For A Madman - Joel McNeely ,2. Duality ,3. Fairytale Theme ,4. A Daughter Is Dead ,5. End Of Innocence / Aubrey Is Gone ,6. A Mother's Grief ,7. Search For Aubrey ,8. The Bus Stop ,9. Spontaneous Bleed ,10. Going Home ,11. Jennifer's Room ,12. Some People Get Cut ,13. Investigating Stigmata ,14. The Mirror ,15. The Graveyard ,16. I Know Who Killed Me ,17. The House ,18. Dad Dies ,19. Death of Norquist ,20. Prelude / Reunited , ()

EdaS

Tohle by mohl být kult: Lindsay potácející se hodinu a půl o jedné noze a ruce. Ano, I Know Who Killed Me je hrozný film, ale míra úchylnosti je tak vysoká, že pokud máte slabost pro bijáky tak špatné, až jsou dobré, je tohle zaručený tip. Škoda jen, že když už to té holce tak sluší u tyče, že se neodváže trochu víc, zvlášť když bulvár je jejích odhalených fotek plný. ()

castor

Upřímně mě nikdy příliš nezajímaly večírkové eskapády Lindsay Lohan, protože co v ní skutečně je, mi pravidelně dokazovala na plátně. Recyklační spletenec I Know Who Killed Me chce být ale za každou cenu zajímavý, přičemž samotný námět nevypadal zle. Absenci originality ale tvůrci nahrazují okoukaným vizuálním stylem, vyšším počtem uřezaných končetin a množstvím krve a během těžko stravitelných 105 minut snaží zaujmout nesmyslně zamotaným dějem. Tohle zvrhlé samoúčelné násilí propletené hloupým scénáristickým konstruktem se urputně snaží přiblížit sérii Saw, ale výsledek je stejně žalostný. Chybí razance, napětí, ruku v ruce s tím jde i atmosféra, nudná režie, nevýrazné herecké výkony Neala McDonougha i Julie Ormond. A bohužel ani ta Lindsay to tentokráte nezachrání!! ()

Boss321

S Lindsay Lohan jsem už viděl lepší filmy, třeba i Georia Rule z letošního roku bylo lepší než tohle. Příběh nemá špatnou pointu, ale celkově na mě působí zmateně. Není to sice až tak špatné, ale myslím si, že I know who killed me zapadne mezi průměrné béčkové thrillery, které nikoho neurazí, ale ani nepřekvapí ničím novým....... ()

• V roce 2007 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší film, nejhorší scénář a nejhorší prequel, remake, rip-off nebo pokračování. Lindsay Lohan dostala stejné ocenění pro nehorší pár a nejhorší herečku a Chris Sivertson si vysloužil Zlatou malinu za nejhorší režii. (Pepinec)
  • V čase 1:13:13 bere Dakota (Lindsay Lohan) svou „matku“ za ruku tak, že si propletou prsty. V dalším záběru však vidíme, že se drží za ruce úplně jiným způsobem. (Iveet)