poster

Vím, kdo mě zabil

 • USA

  I Know Who Killed Me

 • Slovensko

  Viem, kto ma zabil

Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2007, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vaja
  **

  Vůbec jsem nečekala, že se u I Know Who Killed Me člověk taky pobaví... :) Chápu, že se Lindsay asi chce vymanit z rolí v romantických teen komediích, ale v tomhle případě šlápla trochu vedle. Talent nepochybně má, bohužel tady neměla moc příležitostí ho ukázat. Film je lehká variace na úchylárny typu Saw nebo Hostel. Sadisti se u toho tedy poměrně málo vyžijou, přestože o záběry na řezané, sešívané, upadlé a zmrazené prsty tady není nouze. Scénář je jinak naprostá hovadina. Třeba pižlání ruky vraha sekáčkem, nebo při vybité protéze, ehm, se Lohan podaří vykopat hrob... Takže cílová skupina diváků pro tento snímek mi nějak uniká.(9.6.2008)

 • lennyd
  ***

  Aubrey Flemmingová (Lindsay Lohan) je unesena. Po několika dnech je nalezena, ale má na sobě následky brutálního mučení (mj. amputované části těla). Sama si na nic moc nevzpomíná, ale neustále tvrdí, že vůbec není Audrey. Rodiče a lékaři si myslí, že je to pouze stresem vyvolaným z prožitých událostí, ale postupně i oni zjišťují, že Audrey nemusí být "jejich" Audrey, ale její jednovaječné dvojče ... Prvních 20-30 minut se ve filmu nic moc zajímavého neděje (když si člověk odmyslí pár dost nechutných scén). V této chvíli jsem viděl jasného adepta na "odpad". Ale jak se začal děj zaplétat a přidala se tam špetka mysticismu, rázem film získal na zajímavosti. I zprvu docela nezajímavá Lindsay Lohan se začala tvářit jaho herečka (to jsem nečekal, že někdy spojím jméno Lindsay a slovo herečka). V krvavých scénách se autoři docela vyžívají, takže pokud jste trochu slabší na žaludek, tak si radši pusťtě medvídka Pů...(2.10.2008)

 • dyfur
  odpad!

  ...videl som veľa hlúpych filmov-toto bol jeden z nich.našťastie som pozeral v zrychenom móde-pretáčal niektoré sceny. preto ak niekto vie? prečo to ten dotyčný robil - unos,amputácie,mučenie. kto to bol? dôvod ? inak absolutne samoúčelné. a hlavne kto má aspoň základné vedomosti o anatomii-musí vedieť,že tak to nefunguje-preto tie drastické sceny boli vlastne smiešne-ak by prišla u ruku za chvíľu by vykrvácala a nie beháala ako raketa...a to ako si sama sebe prišívala prst...uplna kravina.(13.4.2011)

 • Tommassi3
  *

  "Vypadám snad, že jsem v kómatu, kurva ??" Jedinej, kdo tady snad nebyl při natáčení v kómatu, je jako již tradičně fantastický John Leonetti se svou kamerou.. Byť se jednomu i dík všem těm filtrům a celkově zalíbení tvůrců v jisté barvě zdá, že vrahem musí být zákonitě někdo ze Šmoulů, skutečnost je mnohem prostší, bohužel však i stupidnější.. Ostatně celý tenhle sebevědomě hloupý snímek snad žehrá na kvalitní obsazení, když však rozhodně nemluvím o Lindsay, naopak herecky stejně hrozné, jak jsme si už u ní zvykli..(26.5.2015)

 • eraserhead666
  ****

  Zajímalo by mě, kdo ze štábu je posedlý modrou barvou, zda scénárista, kameraman nebo režisér. Ale naštěstí přesně tento odstín modré mám hrozně rád, takže mi to vůbec nevadilo. Pro mě až překvapivě ucházející mysteriózní thriller, stejně překvapivě krvavý (i když ne často) a s poměrně zajímavou zápletkou. Jeho závažnějším problémem (opomineme-li trošku stereotypní zpracování a snad až příliš kýčovitý happy end), pokud tedy bazírujete a zakládáte si na odhalování identity hlavního záporáka, je, že že vám ty nejzákladnější a nejevidentnější indicie k němu zcela trestuhodně naservíruje takřka na samotném začátku. Kromě zajímavé zápletky, krásné a nestárnoucí Julie Ormond a výborné Lindsay Lohan mě mile překvapil a zaujal ještě hudební výběr. 3,5*(13.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace