Reklama

Reklama

Hellboy Animated: Blood and Iron

(TV film)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Profesor Broom se v roce 1939 utkal s upírkou Elizabeth Ondrushko, maďarskou krvavou hraběnkou a vyšší kněžkou kultu Hekaté. Ani kůl v hrudi jí ovšem nadobro nezastavil. Nyní má profesor po ruce Hellboye, Liz i Abea, pro které se obyčejná akce “prozkoumat strašidelný dům“ mění na boj o holý život. Nestojí proti nim totiž jen samotná upírka, přivolaná zpět na tento svět dvěma čarodějkami, ale i další krvelačná stvoření noci. Tohle bude zatraceně dlouhá noc... (Yojimbo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Krev & Železo... Název by i relativně odpovídal, ale nepřipraví na to, co přijde, poměrně nudná omáčka, která z mírné béčkovosti vykolejí jen na pár chvilek v před-finálnímy souboji, které kdyby byli finální, určitě bych byl mnohem raděj, neboť ač je ten závěrečný dobře zpracován, prýští z něj účelovost jako krev v Tarantinově Kill Billovi. (_(__spoiler__)_) Proč? Pro bohy proč se ve všem musí snažit Hellboye obrátit na tu "správnou"stranu? ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Filmy od Del Tora jsou geniální a zřejmě jedny z nejlepších předělávek komiksu. teda aspon pro mě, na animovanou verzi jsem se upřímě moc netěšil a já věděl proč. tenhle animák se snaží být děsně cool a co možná dost temnej stejně jako Watchmen animovaná verze. Ale totálně mu to ujíždí, animace je sice pěkná a dabing je povedenej už jen díky tomu že tu dabují stejní herci co ve filmu, ale celkově je to takový uspěchaný a bez jakkýkoliv emocí a celkově je to spíše nudné. Slabota. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Toto je to práve orechové. Už predošlý diel priniesol vydarené postavy a slušnú animáciu, no tu sa okrem toho dostavil aj lepší príbeh a lepšia hudba. Hellboy tento krát pátra v zaujímavejších priestoroch, s ktorých sa podarilo vyťažiť slušnú temnú-gotickú atmosféru. Rozhodne lepšie a zaujímavejšie ako prvý diel. 85% - 4* ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

No sláva, tak mám za sebou zatím snad všechno, co se Hellboye týče. Já spokojený s tímto završením určitě nebyl, takže tomu zřejmě trochu shodím hodnocení. Já se bohužel nespokojím s drobky, které nám pánové Victor Cook a Tad Stones nabídli. Přece jenom jsem očekával pořádný souboj pekelného bijce a upíří hraběnky, ale těch opravdu slušných akčních (bojových) scén tu bylo žalostně málo. Místy jsem se neskutečně nudil a to nebudu vypisovat nelogických momentů, kterých jsem si všimnul. Je zajímavé, že Vlkodlak se do Hellboye zakousnout nedokáže, ale had ano a ještě mu tam zanechá krvavé šrámy. Jako chápu, že je tohle určené hlavně pro děcka, ale jak vidno zabralo to i na dospělé… ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Stejně dobré jako první hellboyovský animák. Tentokrát se ale ke slovu dostává nefalšovaná hororová atmosféra podepřená příběhem, který tradičně (mignolovsky, komiksově) perfektně kombinuje známé i méně známé legendy a plete z nich strhující podívanou. Vždyť mix příběhu Alžběty Báthoryové, upírské podívané a starořecké mystiky, to je něco přesně pro Hellboye. Bát se sice nejspíš nebudete (pořád je to "jen" animovaný film, já vím), ale napínavou sedmdesátiminutovku vám garantuji.__P.S. Znalci Hellboye tištěného, počkejte si na konec titulků. Ano, chystá se film The Phantom Claw. V hlavní roli s Humrem Johnsonem! Už aby tu byl! ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Čtveřice, která si ve filmech série Hellboy zahrála hlavní postavy, Ron Perlman, Doug Jones, Salma Blair a John Hurt, zde nadabovala své postavy. (Innuendo1987)

Reklama

Reklama