Externí recenze k filmu (7)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ***

  "V tej sa neudialo nič nové a to, čo dodalo Boratovi šťavu pozerateľného filmu v kine, už v Brunovi neprekvapí. Rozhodne ale prekvapí..." (více)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) ***

  "Pro Bruna platí staré známé rčení, že opakovaný vtip není vtipem. Kromě toho Bruno postrádá i téměř jakýkoliv náznak děje, a tak se film postupem času stává sledem několika na sebe nepříliš dobře navazujících scének, které ve své neprovázanosti čím dál víc nudí. A to až do takové míry, že vám i…" (více)

 • Gorilla.cz (Vojtěch Marek) ****

  "Brüno obstál. Nenabízí možná tolik vtipných scén jako Borat a propírání a satira i jiných otázek než postoje k homosexualitě by filmu také prospělo (to jsou koneckonců hlavní důvody, proč hodnocení není ještě vyšší), i přes to zde však máme komedii s občasnými mrazivými podtóny nadmíru povedenou,…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ***

  "Borat 2 aneb nakoukání do gay kultůry na obědnávku slavnoj Sachy Cohena, čistě pro fanoušky a ty, kterým stačí několik poslepovaných gagů. Dobrá zábava, ale mohlo (a mělo) to být lepší." (více)

 • Koule.cz (Štefan Titka) ****

  "Mysleli jste si, že víc za mez dobrého vkusu než s Boratem se už jít nedá? Sacha Baron Cohen vás přichází vyvést z omylu svým dalším alteregem. Moderátor módního pořadu FunkyZeit, největší rakouská gay celebrita od dob Arnolda Schwarzeneggera; ten, co určuje trendy. Seznamte se s Brünem, druhým…" (více)

 • MovieZone.cz (Ondřej Vosmík) ***

  "Některé scény jsou skutečně jen střípky, nerozehrané a nedohrané, poměrně málo vtipné. A obecně Brunovi chybí ten pocit něčeho nového, který byl u Borata tak osvěžující. Tentokrát je nám poměrně jasné, co se bude dít dál, a poměrně brutální finále, v němž se skutečně ocitneme v samém středu…" (více)

 • Recenzie.org (Ivan Kučera) **

  "Sacha Baron Cohen u „masového publika“ prvýkrát zabodoval v roku 2006 komerčným trhákom BORAT, kde stvárnil moderátora kazachšskej (alebo tak nejako) televízie, ktorý vyráža do vysnenej krajiny (USA), aby si vzal za ženu miestnu pannu, herečku Pamelu Andersonovú." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace