Reklama

Reklama

Poté, co v roce 2012 došla ropa, nastala katastrofa a po světě se toulají jen skupinky těch, co apokalypsu přežili. Jedna z nich se usadila v opuštěné nemocnici, ale v patách má hordu nelítostných kanibalů. V hlavní roli amerického hororu Michael Madsen.  Píše se rok 2012. Došla ropa, zhroutil se celosvětový systém, dosavadní společnost zanikla. Žijí jen nepočetné tlupy lidí, kteří se toulají světem a hledají pro sebe útočiště. Bohužel ale existuje i početná skupina fanatických kanibalů, kteří loví všechny, co apokalypsu přežili. Americký horor režiséra Marka Younga vypráví o jedné ze skupinek lidí, která se usadila v opuštěné nemocnici. Bohužel však právě sem dorazili i kanibalové. Kdo z nich přežije? V hlavní roli Michael Madsen. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (60)

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Béčko jako mraky, žádná originální nebo něčím výjimečná scéna, tupé dialogy, z kterých pomalu bolí uši a při hloupí ,,frajeři,, ala Blade 3 s lukem ;-) naprostí neherci, ani s jednou postavou se za dobu filmu nesžijete, což se dá odhadnout bohužel už v prvních minutách. Filmu chybí peníze a bohatší rozpočet, jako většině béček a hororů z Dark Horror Festu, záporácí docela ujdou a jsou aspoň zdatní, zato jejich (menší spoiler) šéfka je směšná a těžko uvěřitelná, docela mě iritovalo na postavách jejich výbava, proč měli tak málo zbraní? Já osobně bych neměl moc problém ve výběru luk VS puška….hromada chyb, na tři hvězdičky to o „prdelku“ nemá ;-) 4/10* ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Skoro všechno špatně. Blízká budoucnost se potkala s ránou, která svět, jak ho známe, zdecimovala. Problémem jsou vyčerpané zásoby ropy. Budiž. Města se prý vylidnila - nemohu soudit, film se odehrává pouze ve dvou lokacích (nemocnice a nějaká továrna, mezi nimiž je volné prostranství). Přeživší se dělí na lidi a kanibaly, a zejména lidé jsou zastoupeni prkennými dřeváky největšího kalibru. Jejich činnosti postrádají logiku, z úst jim vycházejí otřesné věty a v jejich projevech totálně absentují emoce. Kanibalové jsou na tom podobně, přátelí se s kamarádkou Apatií a čas od času pronesou prostřednicvím Madsena či Jonese několik chraplavých vět. Kanibalové po nocích loví lidi. Jenomže bez náznaku atmosféry, bez lekaček, jen s občasným krvavým doplňkem. Toto je rovněž první nerozpočtový film, tohle nemohlo stát ani dolar. Scénář se v druhé polovině snažil být trochu invenční, budiž. Se závěrečným proslovem se však shoduji, jinak nic, prázdnota, slabota. 30% /After Dark HorrorFest 2007/ ()

Reklama

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Příběh dost jednoduchý, nelogický.... má sestra po celou dobu přemýšlela, proč nemají co jíst, když nemají ropu? Že prý mohli něco zasadit, ovoce, zelenina, obilí..... a co prý ryby? Ty prý taky v moři došly? Já jsem u filmu nepřemýšlel, zato jsem se děsně nudil. Stupidní herecké výkony, nic nového, jedna skupina uvnitř, druhá venku, jedna útočí, ta druhá se brání...... "Béčko jako BRNO" ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

U tohoto hororu jsem se dlouho rozmýšlel mezi dvěma a třemi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodl pro tu štědřejší možnost, protože cca od dvacáté minuty se téměř pořád něco děje, takže se divák nenudí (což převelice oceňuji). Snímek zachycuje postapokalyptickou budoucnost, kdy se skupina hrdinů brání útoků kanibalů. Navzdory tomu, jaké nepříliš optimistické věci jsou ve filmu popisovány, se tuto depresivnost nepodařilo nijak přesvědčivě zachytit (na hustou a syrovou depresivní atmosféru zapomeňte, nic takového zde bohužel není). Důvodem jsou především značně sterilně působící exteriéry a interiéry (ač se snaží vypadat špinavě zašle, nefunguje to ani trochu - je z toho cítit umělost) a absence zapamatovatelných záporných postav (to zamrzelo hodně, s nimi by se Tooth & Nail mohl bezproblémů stát nadprůměrným hororem). Závěrem bych ještě zmínil docela originální konec (ne co, ale jak), který mě v těch třech hvězdičkách (slabých) utvrdil. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Lidstvu došla ropa. Došlo všechno. Uhlí se nemá jak dovést, nejdou ledničky a tak "lidi mrznou a jídlo se kazí". Partu skautíků ohrožuje tlupa, co má hlad a není na kytičky. Leč po zšeřelém špitále připomíná hru na mariňáky a vetřelce, i "Newt" tu je a do doby, než si jedna mstitelka s lidožrouty v patách napřed v klidu sedne a na hubu namaluje dalšího člena Twisted sister, se to i docela dá. Pak už to není ani horor ani sranda. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama