Konec v nedohlednu

No End in Sight

Dokumentární

USA, 2007, 102 min

Peter Nashel

Rozpočet $2miliónyTržby USA $1,433,319Tržby Celosvetovo $-║ časom to začne byť dosť zdĺhavé, to množstvo informácii, kľudne polovička z toho by sa mohla vypustiť aby to malo ten správny náboj /50%/(29.12.2009)

Aneb přišli jsme do Iráku, trochu to tam vystříleli a teď nevím co s tím...(22.4.2011)

Druhý film a opět velmi zdařilý, z Fergusona roste dokumentarista světového formátu. Jeho filmy jsou vyvážené, obsahují ne zcela známé informace a hlavně se divákovi nesnaží vnucovat autorův názor na věc. Fergusonovi tleskám, velení americké armády by potřebovalo spíše nakopat zadnice.(23.9.2011)

"...dělali jsme si tak trochu legraci, že existuje 500 způsobů jak to pokazit, a 2 nebo 3 způsoby jak to udělat dobře...To, čemu jsme nerozuměli, bylo, proč jsme museli postupně procházet všech těch 500." ...Asi najžalostnejší dôkaz totálnej neschopnosti, ľahostajnosti a arogancie celej Bushovej administratívy (Rumsfeldovi šatku cez oči a postaviť k múru) v praxi, v jednom z najlepších dokumentov....a na rozdiel od (takisto výborného) Inside Job, v ktorom vám pri každom väčšom finančnom žralokovi vyskočil titulok "XY odmietol učinkovanie v tomto dokumente", má Fergusson tentokrát k dispoziícií širšie spektrum pomerne vysokopostavených mien, ktorý v tomto konflikte hrali nejakú dôležitú úlohu a boli ochotní sa vykecať pred kamerou.(13.11.2012)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Dokument(22.1.2008)