poster

Konec v nedohlednu

 • USA

  No End in Sight

Dokumentární

USA, 2007, 102 min

Hudba:

Peter Nashel
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $2miliónyTržby USA $1,433,319Tržby Celosvetovo $-║ časom to začne byť dosť zdĺhavé, to množstvo informácii, kľudne polovička z toho by sa mohla vypustiť aby to malo ten správny náboj /50%/(29.12.2009)

 • Raven0
  *****

  Aneb přišli jsme do Iráku, trochu to tam vystříleli a teď nevím co s tím...(22.4.2011)

 • Snorlax
  *****

  Druhý film a opět velmi zdařilý, z Fergusona roste dokumentarista světového formátu. Jeho filmy jsou vyvážené, obsahují ne zcela známé informace a hlavně se divákovi nesnaží vnucovat autorův názor na věc. Fergusonovi tleskám, velení americké armády by potřebovalo spíše nakopat zadnice.(23.9.2011)

 • grogodil
  *****

  "...dělali jsme si tak trochu legraci, že existuje 500 způsobů jak to pokazit, a 2 nebo 3 způsoby jak to udělat dobře...To, čemu jsme nerozuměli, bylo, proč jsme museli postupně procházet všech těch 500." ...Asi najžalostnejší dôkaz totálnej neschopnosti, ľahostajnosti a arogancie celej Bushovej administratívy (Rumsfeldovi šatku cez oči a postaviť k múru) v praxi, v jednom z najlepších dokumentov....a na rozdiel od (takisto výborného) Inside Job, v ktorom vám pri každom väčšom finančnom žralokovi vyskočil titulok "XY odmietol učinkovanie v tomto dokumente", má Fergusson tentokrát k dispoziícií širšie spektrum pomerne vysokopostavených mien, ktorý v tomto konflikte hrali nejakú dôležitú úlohu a boli ochotní sa vykecať pred kamerou.(13.11.2012)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Dokument(22.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace