Scarecrow

všechny plakáty

Lester Dwervick (Tim Young) bol stále iný, ako tí ostatní. Odmalička bol príliš chorľavý a utiahnutý, aby si našiel nejakých kamarátov, navyše na krku s matkou alkoholičkou vodiacou si k sebe chlapov zo svojich alkoholických radovánok v miestnych baroch. Až raz sa i na neho usmialo šťastie v podobe Judie (Tiffany Shepis), dcéry miestneho šerifa, ktorá sa ho zastala, keď bol ako obvykle šikanovaný. Konečne po rokoch sa cíti Lester šťastným a začne snívať o tom, že Judie by mohla byť jeho dievčaťom. Idyla však nemá dlhého trvania: najprv svoju milovanú Judie prichytí, ako sa bozkáva s jeho najväčším trýzniteľom a následne sa stane obeťou jedného z nápadníkov svojej matky. Ten ho v záchvate zlosti ubije na smrť a nechá v kukuričnom poli. Rok na to sa však Lesterov duch vracia v podobe strašiaka a s plánom, ako sa pomstiť všetkým, čo mu ublížili. (beso74)

ricci.s odpad!

Na bohovské filmy narážam, fakt. Prvý "horor" o vraždiacom strašiakovi, ktorý sa mi nepodarilo dopozerať. Toto ani nebol strašiak, ale habaďúra zhovadilosti. Nie len že uteká ako šprintér, ešte aj robí saltá, vraždí teenagerov napr. kukuricou, bije sa s nimi ako karatista a dievčatám nadáva do kuriev... tak to už bolo príliš. Už len samotný názov ma urazil a nazvať tento paškvil hororom je vrchol! ()

hladass odpad!

Nebudu na tento kousek plýtvat mnoha slovy, jen napíšu, že se jedná o jeden z nejhorších hororů o strašákaovi, jaký jsem kdy viděl... Otřesné dialogy, amatérští herci, kteří jasně vypadají jako třicátnici, takže postavy vysokoškoláků ani zvládnout nemohli, katastrofální zvuková stránka, žádně gore... No a strašák... Sice vypadá docela obstojně, ale rádoby vtipné a drsňácké kecy si mohl odpustit, stejně jako karatistické a gymnastické cvičení, které ve filmu předvádí... Odpad... ()

Campbell

Tak čekal jsem to daleko horší, takhle z toho vyšla jen průměrná vyvražďovačka na kterou se rychle zapomene. Jen mě unavuje kolikátý to je film s názvem "Scarecrow"? Všechny jsou jako by si sami sobě z oka vypadly. Hlavním problémem filmu ale není rozpočet který byl opravdu malý ale herci, nepočítám to že hrajou mizerně ale hrajou středoškoláky a při tom polovina vapadá na víc jak 30 let. Gore tu moc není a vražd taky ne. Celá trilogie je průměrná ale neblinkal jsem z toho takže to ujde. ()