Scarecrow

Emmanuel Itier

Scénografie:

Sam Greenmun
  • ricci.s

Na bohovské filmy narážam, fakt. Prvý "horor" o vraždiacom strašiakovi, ktorý sa mi nepodarilo dopozerať. Toto ani nebol strašiak, ale habaďúra zhovadilosti. Nie len že uteká ako šprintér, ešte aj robí saltá, vraždí teenagerov napr. kukuricou, bije sa s nimi ako karatista a dievčatám nadáva do kuriev... tak to už bolo príliš. Už len samotný názov ma urazil a nazvať tento paškvil hororom je vrchol!(29.7.2011)

• hladass

Nebudu na tento kousek plýtvat mnoha slovy, jen napíšu, že se jedná o jeden z nejhorších hororů o strašákaovi, jaký jsem kdy viděl... Otřesné dialogy, amatérští herci, kteří jasně vypadají jako třicátnici, takže postavy vysokoškoláků ani zvládnout nemohli, katastrofální zvuková stránka, žádně gore... No a strašák... Sice vypadá docela obstojně, ale rádoby vtipné a drsňácké kecy si mohl odpustit, stejně jako karatistické a gymnastické cvičení, které ve filmu předvádí... Odpad...(13.10.2014)

Tak čekal jsem to daleko horší, takhle z toho vyšla jen průměrná vyvražďovačka na kterou se rychle zapomene. Jen mě unavuje kolikátý to je film s názvem "Scarecrow"? Všechny jsou jako by si sami sobě z oka vypadly. Hlavním problémem filmu ale není rozpočet který byl opravdu malý ale herci, nepočítám to že hrajou mizerně ale hrajou středoškoláky a při tom polovina vapadá na víc jak 30 let. Gore tu moc není a vražd taky ne. Celá trilogie je průměrná ale neblinkal jsem z toho takže to ujde.(31.12.2015)

• - Film bol natočený za 8 dní. (beso74)

• - Pôvodný herec vybraný do úlohy Chada bol vyhodený, pretože požadoval na náročnejšie scény kaskadéra, a to by chudobný rozpočet filmu, ktorý činil 250 000 amerických dolárov, nedokázal pokryť. (beso74)