poster

Angličtina - Extra (TV seriál)

 • Velká Británie

  Extr@

Komedie

Velká Británie, 2003, 30x25 min

Režie:

Louise Clover

Komentáře uživatelů k TV seriálu (46)

 • TheMaker
  ***

  Na výuku angličtiny je to opravdu dostačující, dokonce i někdy vtipné :-)(12.1.2010)

 • TheDarKnig
  ***

  Docela zábavné, ale je poznat, že se tenhle sitcom musí držet všech předepsaných pravidel nejen u sitcomů jako takových, ale i těch jazykových.. Angličtina je tedy dost jednoduchá a zabranuje někdy rozvinout lepší dialogy. Ale herci jsou klasicky ztřeštění, zápletka zatím vypadá zajimavě a každý díl má pár opravdu fajn gagů. Ale samozřejmě nic výjimečného, pro učení se angličtiny (jestli to takhle vůbec jde) ale velmi ideální a hlavně nenudící. Lepší průměr(7.2.2011)

 • LiVentura
  ***

  Dobrá forma pro získání základů a pochycení fonetiky. Hezká angličtina.(12.1.2010)

 • Satan
  ***

  Lekce angličtiny pojatá jako sitcom. I když je poznat, že se hlavní protagonisté snaží co nejlépe artikulovat, někdy je to zábavné, ale většinou nechutně přehrávají. Každopádně svůj účel to splňuje a rozumím každému slovu, což mě těší. I'm Argentina. I'm from Hector.(10.6.2007)

 • DJ Obelix
  ***

  Myslím, že Satan to shrnul naprosto přesně a shodnu se s ním i v hodnocení...(6.10.2009)

 • Mariin
  *****

  Vtipné, zřetelně artikulované - vynikající pomůcka!(24.3.2011)

 • BigDeal
  **

  Štyria hlavní protagonisti sú sympatickí a tu končia chvály. Ja viem, že ide o náučný program (preto som nedal 1*), ale bol by som radšej, keby sa snažili byť menej vtipný. Nevadí mi totižto až tak to prehrávanie, ale nevydarené a predvídateľné vtipy, ktoré mi prišli hrozne trápne, aj keď som si stále nahováral, že ide o zdokonalenie si angličtiny.(24.6.2009)

 • movieband
  **

  Některé momenty jsou úsměvné, a když to člověk bere jako pomoc ke studiu anglického jazyka, tak se z toho stává i vcelku zábavná forma učení.(14.2.2015)

 • ArsenalEagle
  **

  No nevím, viděl jsem to až po 14 letech po vydání (první 2 díly, na víc se asi nezmůžu). Jako nápad dobré, pro téměř naprosté začátečníky angličtiny by to mohlo stačit. Já (protože tento základní level jakžtakž ovládám) jsem se ale začal soustředit na věci kolem (děj, postavy..) a to byla chyba. Prostě jsem zjistil, že je to hrozně blbý. Ale jak říkám, něco z toho by se mohlo klidně projíždět v hodině angličtiny třeba na základce, děckám to určitě něco dá, co do výslovnosti nebo slovní zásoby(17.2.2017)

 • lekr
  ***

  Zas tak hrozný to není..některé vtipy se celkm povedly, herci hrajou taky docela slušně a i když se seriál někdy moc opičí po Přátelích tak výsledek není kupodivu tak hrozný jak jsem čekal...(17.12.2009)

 • ilemas
  ***

  Jako výuka angličtiny dost dobré a podáno zábavnou formou, ale sit-comy nemám rád, jinak bych hodnotil níž. Někdy dost trapné. Celá pubertální čtveřice je sympatická.Dal bych přednost výuce ze života nebo třeba cestování nějakého cizince po Anglii.(22.1.2010)

 • Langy10
  ****

  Tento film je vytvoren hlavne na výuku anglictiny ..je to treba uplne 100 krat lepsi nez nejakej Comback nebo přatele nebo jina stupidita! tohl je humor, kterymu by se lidi meli smat :D....(5.7.2010)

 • joker.george
  ***

  Místo vyučovacích a nudných hodin je to výborná náhražka. A nejspíš by ani nevadilo, kdyby byl seriál natáčen ,,komerčně'', protože se v Extra opravdu pár vtipných situací našlo...(25.2.2014)

 • tomeek
  ****

  Vymakané! Člověk se u toho zasměje a ještě se i lecčemus přiučí. A navíc všichni tak krásně přehrávají :)(22.10.2009)

 • kinghome
  odpad!

  Debilnější a trapnější seriál jsem nikdy neviděl. Chápu že to má sloužit pro výuku angličtiny ale fakt se na to nedá koukat!(26.1.2012)

 • otík
  ****

  Výukový kurz angličtiny formou sitkomu podobnému "Přátelé" ve zjednodušené verzi je česky nazván Angličtina - Extra a nabízí 30 sitkomů, přičemž 20 dílů vyšlo na čtyřech DVD jako příloha Lidových novin v roce 2008. Těžko říct, proč Lidovky vydali v rámci celé série jen část dílů, každopádně je to velmi dobrá pomůcka pro výuku angličtiny někdy kolem patnáctého věku života. Jazyk není nijak složitý, dá se mu velmi dobře rozumět a i když je jasné, že kvalita seriálu je podřízena výuce, i tak se divák pobaví. V hlavních rolích Julie Buckfield (Annie), Abby Simpson (Bridget), Toby Walton (Nick) a Javier Marzan (Hector z Argentiny). Hudba: Damian Evans. Díly: 1. Hector´s arrival, 2. Hector goes shopping, 3. Hector has a date, 4. Hector looks for a job, 5. A star is born, 6. Bridget wins the lottery, 7. The twin, 8. The landlady´s cousin, 9. Jobs for the boys, 10. Annie´s protest, 11. Holiday time, 12. Football crazy, 13. A wedding in the air, 14. Changes, 15. The bouncer, 16. Uncle Nick, 17. Cyber stress, 18. Just the ticket, 19. Kung Fu fighting, 20. Every dog has it´s day, 21. .....(11.3.2009)

 • sator
  *

  Bez českých vstupů...či titulků...přehrávání rači nekomentuji..ach kde jsi zůstal anglický suchý humore...(29.5.2014)

 • BetuSKA
  ***

  Vtipné, promakané, svůj účel plnící. P.S. .... že to přehrávání je naschvál, Vás nenapadlo?(22.6.2009)

 • LadyVader
  ***

  Strasně nablblej seriál, ale zábavnej a člověk si pěkně procvičí angličtinu. Viděno ve škole jako občasnej doplněk ve výuce. :-)(23.11.2009)

 • Theresia
  ***

  Převážně dosti směšný děj, ale rozumím skoro všemu, co řeknou a tak nemůžu dělat nic jiného, než jim poděkovat za to, že mě povzbudili v mém snažení umět jednou anglicky i myslet...(26.6.2010)

<< předchozí 1 2 3