Lidé opustili Zemi před 700 lety a přesunuli se flotilu obřích plně automatizovaných hvězdoletů. Ze Země se stalo jedno velké smetiště a uklízecí roboti, kteří ji měli dát znovu do pořádku, přestali dávno fungovat. Zůstal jen poslední z nich, VALL-I. Ten každý den ráno navlékne housenkové pásy, nabije si sluneční články a se svým kamarádem švábem se vydává do práce. Osamělost, sbírání všemožných lidských předmětů, a hlavně koukání na videokazetu s muzikálem Hello Dolly! ho postupně proměnily v citově uvažujícího tvora, který touží po lásce. VALL-I jednoho dne objeví mezi smetím výhonek rašící zelené rostliny. Tentýž den zažije i další nečekanou událost, setkává se s robotkou Evou, která byla vyslána z hvězdoletu Axiom zjistit, zda je planeta obyvatelná. VALL-I pozve Evu do svého příbytku a ukáže jí všechny své poklady, včetně zelené rostlinky. K jeho úžasu mu Eva rostlinu sebere a vypne se. Čeká pouze, až bude přepravena zpět na Axiom. Když pro ni dorazí raketa, zamilovaný VALL-I ji odmítá opustit. (TV Nova)

bigbadboy

Když přišel Wall-E do kin, tak sem si říkal, jak někdo může vytovořit animák prakticky bez lidí, bez "prostředí" atd. atd. ... prvních pár minut mi připadalo jako pohádka pro děti předškolního věku... S přibývajícími minutami vše přešlo ve věru promyšlený a roztomilý filmeček pro celou rodinu, kterým si Walt Disney namastil kapsy (možná že pár šlupek od brambor dostal i PIXAR :-D NEJ NEJ Z FILMU: robot "čistič" a poblázněnej slunečník, u toho sem se smál i když dělal ve scéně jenom křoví. ()

Bratr

Miloučký, pěkňoučký, poučný, takže pixarovská klasika. Myslím, že bylo dobře, že studio realizaci walliho odpložilo, protože grafika je opět posunutá o mílový krok a chvílemi jsem opravdu koukal jako puk. Jsem moc spokojený. ()

MartyMcFly89

Skvělý animáč, zaujala mě myšlenka, zpracování (grafika je na nejlepší úrovni, které může být snad). Atmosféra sentimentu a zkázy patřičná. 4 se mi zdá málo, 5 zase moc, ale dám 5. ()

chrustie

Neoddiskutovatelných 5*. Naprosto úchvatná animace a život který u Pixaru vdechli postavám. Jediný důvod, proč bych měl dát pouze 4 je ten, že bych si těch 5 měl nechat na později, protože kvalita filmů které z téhle dílny vychází, jde pořád nahoru a ony by mi ty hvězdičky příště asi nemusely stačit :-) . ()

ali-n

Pixar sa snaží prekonať hranicu 100%. To, kam tím animátorov doviedol vierohodnosť obrazovej stránky, je priam magické. Film vyzerá, akoby bol snímaný skutočnými kamerami ... objavujú sa odlesky spôsobené slnkom, rozmazaná Eva v popredí pri zaostrení na vzdialenejšie prostredie, atď ... Robotíkovia v hlavnych úlohách sú veľmi (a nebojím sa použiť "detinský" epiteton) zlatí, ľudia tu pôsobia len ako obézne karikatúry bývalých pánov sveta, ich rysy sú jednoduché a všetci sa zlievajú do jedného - predsa len hrajú druhé husle. Krásny príbeh od začiatku do konca - a to ten úplný koniec počas titulkov ... rekolonizácia v skratke: Egypt, van Gogh, prvé počítače :)))) MOJE NAJ - Dokonalé 2-DVD. Obrovské množstvo bonusov, ktoré potešia malých i tých odrastenejších. ()

Blazis34

VALL-I je moc hezky zpracovaný animák, který pojednává o sci-fi budoucnosti života na Zemi. První půlhodinka mě docela nudila, protože jediné dvě slova, které byly k slyšení byly Valli? a Eva? , ale poté se film přesunul na kosmickou loď, která byla moc hezky zpracovaná a bylo vidět, že v budoucnu člověk zleniví a všechno za něj budou dělat roboti, což je i možný. Jinak u filmu jsem se i párkrát zasmál, ale nějak moc mě neoslovil. Lepší tři hvězdičky. ()

Miloško

Zaujímavý nápad urobiť podobný animák,ale od tej 30 minúty ,ako WallE sa dostal na tu vesmírnu ľoď,to u mňa tak nefungovalo. Najpodarenejšou scénou bolo určite dojemné "pípacie"zoznamovanie EVY a VALLIho. 7/10 ()

Dr.Loomis

Mohu jen doporučit,Vůbec mě tento film nezklamal. I když za celý film se toho moc nenamluví,tak je to fakt moc hezký kreslený film. Prostě super zábava pro příjemný večer s dětmi i bez nich. :-) ()

rafix

Tento animovaný film od Pixaru je nádherný. Je to dojemný a úchvatný. Hlavně mě dojímal ten malý robotek jménem Wall-e. No prostě celý film je boží. ()

matoon97

Najlepší a najsrandovnejší animák všetkých čias s hlavnými hrdinami Wall:em a Evou. Smial som sa skoro vždy a premakaný dej je jedným z najlepších z poslednej doby. Pre mňa top animák aj s Dobou ľadovou 3. 85% ()

GOGAN

Všude čtu chválu a musím přiznat , bylo to hezké a zajímavé. Ale stále se vtírá otázka, pro koho je tento animák? Pro děti určitě ne, ty ocení více Kung-fu Pandu, proto tři hvězdičky za umění. ()

MORION

ako je uz u pixaru zvykom, ide o naozaj pekne spracovanie co sa vizualnej stranky tyka.. ale dejovo to na celovocerny film asi moc nieje. teda pre deti urcite super, no ak mi to s nadsenim odporuca dospely clovek. no neviem.. ()

Tom Cruise – poslední muž na Zemi?

Tom Cruise – poslední muž na Zemi?

25.05.2011

Kdybyste z nějakého bizarního důvodu zkombinovali Já, legenda a Vall-I, dostali byste Oblivion. Ve vzdálené budoucnosti je Země zdevastovaná a lidstvo žije v oblacích. Na povrchu už pracují jen… (více)

Shyamalan, Smith, Smith a výpravná sci-fi?

Shyamalan, Smith, Smith a výpravná sci-fi?

06.04.2011

OSCARY – výsledky