poster

Město mrtvých

 • USA

  Last Rites

 • USA

  48 Weeks Later

Akční / Horor

USA, 2006, 85 min

Režie:

Duane Stinnett

Kamera:

Yasu Tanida

Střih:

Keith Henderson
(další profese)
 • Easykk
  odpad!

  Ani jeden zombík nebyl tak nechutně odulej a olezlej jako celej tenhle snímek. Postavy byly rovněž na úrovni IQ rozšláplé tykve a většinu času čuměly jak prdel z křoví a jednaly jak Tyranosaurus na pikniku. No horor jak vyšitej. Jediné co se mi líbí je, jak nám z toho plakátu hezky mává ruka z ODPADní jámy. Mávám jí také a fílm s veškerým gustem zahazuji, nasedám zničeně do auta a přejíždím ho vytrvale tam a zpět dokud mi nedojde benzín - je to ostatně zábavnější než sledovat tenhle výtvor.(24.5.2011)

 • destroy83
  **

  Slabší video kousek, který neurazí a místy celkem i slušně pobaví. Děj nás zavede do Los Angeles, kde do skupinky bezdomovců vlítne meteorit se zombie nákazou. Zombie bezdomvoci poté naruší policejní akci, která je zaměřená na překupníky drog v nedalekém skladišti. Tím vzniká dost nesourodá skupinka přeživších skládající se z členů černoškého a hispánského gangu i zbylých policistů. Do skladiště se připlete i známý televizní hlasatel, který byl na cestě za svou tchýní. Celý snímek se odehrává v temném skladišti a v jeho těsné blízkosti, což není vůbec na škodu a napětí mezi jednotlivými členy gangů dodává filmu celkem slušnou atmosféru. Navíc snímek obohacují dvě zdařilé gore scénky. Dlouho jsem váhal jestli udělím dvě či tři hvězdy. Nakonec u mě za dvě.(26.1.2009)

 • jefff
  *

  Ještě jsem film nedokoukal a ani nevim jestli se mi to někdy povede, ale přesto chci film okomentovat už teď. Je to šílená defektní kravina s totálními neherci a zfetovaným rejžou za kamerou. Tenhle "horror" nemá hlavu ani patu, je zábavný jak čučení do zdi a chytrost příběhu je dáááleko pod bodem mrazu. Blbost nad blbost, ztráta peněz i času...jedna hvězda za roztrhanou ženskou v autě a vcelku pěkné herečky.(12.11.2008)

 • cariada
  **

  Pro zombi filmy já mám slabost, ano najdou se výjimky typu Zombie-ostrov smrti. Ale tohle nebylo vůbeš špatné. Děj nás zavede někam do chudinské čtvrti, kde je skupina lidí pod mostem, kterým náký magor káže a čeká na znamení, který skutečně přijde v podobě meteoritu, který prorazí most a všechny zabije. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby po chvilce opět nevstali a nezačali ukájet svou chut po čerstvým mase. Pak tu mále televizní rosničku či spíše žabáka, který zrovna projíždí s přítelkyní onou čtvrtí a staví se si koupit někde náký chlast, jenže je napadnou zombi a ženskou rozsápou on utíká. Pak je tu gang černochů ,který jede uzavřít s jiným gangem náký kšeft a k tomu je jedou zatknout poldové, jenže ty napadnou zombíci čemuž gangstři nemůžou věřit. A pak se to všechno střetává v náké opuštěné hale, kde místo spolupráce si všichni hrajou na svém písečku a všelijak se handrkují až se vzájemně povraždí. Nestačí jim že venku jsou zombi, já osobně bych se radši šel nechat rozsápat zombikama než tam s touhle děsně blbou bandou kretenů zůstat. Konec je krásně ponurý, kdy vlastně přežijí jen ty nejmíň neškodný a sledují dopad zkázy. Nebýt děsných dialogů a handrkování se mezi sebou dal bych i víc.(19.2.2009)

 • SOLOM.
  **

  Hudební doprovod, ve kterém se měnil hip hop s rapem, vás mohl nadchnout, ale mě se tento druh hudby moc nelíbí. Také dialogy mezi postavami mi přišly hodně směšné a nelogické, kdy jednu větu zopakovali tři aktéři – každý svým stylem, ale nikam to nevedlo. Zato některé hlášky byly dobré a občas jsem se jim i zasmál. Jinak se postavy chovaly neskutečně předvídatelně a herci moc svého umu nepředvedli. Co se ale nedá filmu upřít, je používání sprostých slov, které bych nedokázal spočítat, ale bez nich by to prostě nešlo. Většina scén se, ale odehrávala ve tmě a scény byly občas dost nepřehledné. Když se dostaly na plac gore scény, bylo se na co koukat a hlavně jedna z posledních scén je super.(4.5.2010)

 • - Název na DVD byl změněn na Gangs of the Dead. (Cheeker)