Blizhniy Boy: Ultimate Fighter, The

Ближний бой

Akční

USA / Kazachstán, 2007, 106 min

• Wacoslav1

No ty vole ty krávo. Tolik známých béčkových fighterů pohromadě v jednom filmu a nic pořádnýho z toho...25%(8.1.2014)

• Rominator

Bolo Yeung si zahrál pouze v jednominutové scéně z Erikova tréninku a pak jde pouze o několik vteřinových záběrů v průběhu filmu. Je to škoda, protože ta jeho minutka stála za to a Bolo v té době vzhledem k věku (61 let) vypadal neskutečně.(22.9.2011)

Jedno se musí Kazachtáncům přiznat, dovedou sehnat balík peněz na angažování zvučných jmen. Jenomže nacpat do jednoho filmu tolik mistrů bojových umění z akčních béček 90. let a nenapsal jim jedinou bojovou scénu, to je vyloženě hřích a promrhaná šance! Fighty tak obstarávají mladí a naši hrdinní šedesátníci hrají charakterní role, což není úplně jejich parketa. Škoda, takový Bolo Yeung vypadá dost zachovale na to, aby nakopal prdel i o 2 generace mladším zápasníkům.(21.11.2014)