poster

Blue Dragon (TV seriál)

 • japonský

  ブルー・ドラゴン

 • anglický

  Blue Dragon

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Japonsko, 2007, 51x24 min

 • Ichabod
  ***

  Seriál vychází z postav psaných pro Xbox 360 videoherní trilogii, kterou má na svědomí Hironobu Sakaguchi. V seriálu je ale příběhová zápletka přeci jen dost volně použita a jako fandu herní série mne to vcelku zklamalo. Sice postavy se chovají velmi podobně a často zní i původní hudba od génia Nobuo Uematsu (oba tihle Japonci mají na svědomí Final Fantasy sérii), ale pro nezasvěceného se tento seriál od konkurence nijak neliší a nebýt původních postav se kterými jsem strávil ve hře přes šedesát hodin (holt JRPG :-D ) asi by mne to nijak nezaujalo. Asi nejvíc bych to přirovnal k seriálovému Naruto mixnutého Pokémony.(6.8.2008)

 • - Seriál vzniknul za účelem větší popularity japonské hry Blue dragon, která vyšla v roce 2007 na herní konzoli Xbox 360. Postavy v seriálovém příběhu má na svědomí světoznámý Hironobu Sakaguchi, zakladatel herní série Final Fantasy. (Ichabod)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace