Debatéři

Rocket Science

Komedie / Drama

USA, 2007, 101 min

• lopata555

Fíha ?! Ťažko hodnotiť tento film, neviem čo chcel totiž povedať, i keď potenciál ten film mal, škoda len že sa to po určitej dobe zvrtlo úplne inam ako som chcel / neviem, no som akurát dajako precitlivený / ale to je tými srdcovými záležitosťami . Anna Kendrick je tu ale tak neskutočne zlatučká že sa to dopozerať dalo ... i keď tie veľmi rýchle dialógy a čítanie titulkov spôsobilo bolesť hlavy, asi si idem dať vyprošťovák ...(19.7.2013)

• Pochtli

Tak nějak jsem se v tomto filmu ztrácel a byl doslova "ukecanej". A o čem že to ty děcka vlastně debatovaly, mi asi zůstane navždy záhadou:oD(19.12.2009)

• Vikki

Je až neuvěřitelné jakými píčovinami se zabývají v usácku a čím vyplachují slaboduché mozečky. To není debatní kroužek, ale totálně destrukční a totálně manipulující výplach hlavy.Tolik kydů o hovnu můžou skutečně vymyslet jen retardi spoza velké louže. Jako film, který vystihuje život jednoho "postiženého" chlapce a těch vymaštěných žvanilek a žvanilů je to zajímavé i když zdlouhavé a nudné, vpodstatě většinu filmu tam melou jen ty sračky a prostor pro hlavního hrdinu se v tom utápí. Jako důkaz o výchově k totální a demagogické manipulaci je to dobré.(20.11.2017)

Film o ničem. Ale jako by snad život o něčem byl, že? Takže nakonec vlastně dobrý. /60%(2.2.2013)

Co napsat k tomuto filmu? Ač v něm hraje Anna Kendrick, kterou řadím mezi vysoce nadané herečky, která kromě talentu a krásy pobrala i osobitou jedinečnost filmového i osobního projevu, musím se přiznat, že po zjištění, že v něm jde o jakousi hodně zvláštní rychlo-debatu, které vůbec nerozumím (ale to bude asi tím, že nežiju v USA a nejsem na podobné školní soutěže zvyklý : ) čekal jsem od filmu spíše nudu a spoustu řečí. Zjistil jsem ale, že po mnohem podstatnější část filmu se tu řeší (formou "sondy") mezilidské vztahy a touha začlenit se, zbavit se hendykepu a být šťastný jako každý druhý, něco dokázat... V mnoha směrech se to snímku z větší části povedlo a docela líbivým způsobem. Postavy a herce jsem si rychle oblíbil, hudba byla také fajn, na konci filmu se nekonal žádný happy-end (což v tomto případě vítám), jen to celé nebylo nějak lépe sladěné, nebo tak něco. 65%(14.6.2014)

Skvelá hudba, slušny herecký výkon ale celé to nejak nedáva zmysel ale mozno to je ten zmysel, proste príbeh.(5.8.2008)

1 2 následující >>