Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (TV film)

• Česko

Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna

Dobrodružný / Fantasy / Horor

USA, 2006, 2x82 min

• Wacoslav1

Fujtajbl! dalsi naprosto odporna televizni sracka nechce se mi verit ze to reziroval Mulcahy myslel sem ze jmeno tohoto kdysi kvalitniho filmare zarucuje urcitou uroven ale uz se taky propadl do slusne hlubokych bazin ze v tom hraje Van dien mne rovnez neprekvapi to by nebyla zadna spravna traparna aby se v ni tenhle radobyherec neobjevil krome bezbrehyho a naprosto nezabavnyho vykradani Jonese nebo Mumie je to vzhledem k delce i naprosto odporna nuda a musim se priznat ze sem to nebyl schopen dokoukat kdyz sem videl jak skoncil prvni dil nemel sem silu divat se na druhy myslim ze timhle rozhodnutim sem si zachranil par mozkovych bunek a utvrdil se v presvedeni ze to co je dneska vydavano za dobrodruzne filmy neni uz ani parodii na ne na smetiste s tim!(15.8.2012)

• Acrobat

Padam do hlbky a egyptski pohania so mnou. Je to netradicna zberba klanajuca sa primitivnym smiech budiacim bohom. Tutanchamon so zlatymi kridlami a ksichtom vymasturbovaneho chlapca nad „Hrajchlapcom“ je vysmechom rozumne uvazujuceho krestana a uskrn nahanajuci Seth je ukazkou radostnych chvil, ktore nastali po vitaznom chorale anjela „Aleluja“. Je nieco chore, zhnite v UnHollywoode, nezdrave, ak vcelku akceptovatelny reziser (Highlander, Ressurection, 6. Batalion) sa podujme na archelologicku cestu- prasnu, zadupanu do prachu zeme, zo sialene (mysli zabijem ho) vyzerajucim hercom (a castingom nevynimajuc), sprskou nudy, nezaujimavosti, fatalne nedorobeneho strihu a kamery, o hudbe nevraviac. Ocenujem a prihovaram sa u Tutanchamona (hahaha) za egyptanov kladuc zivoty za nezmyselne vymyslene dejiny bohov, historiek, z ktorych budu tvorcovia spoza oceana cerpat asi 4ever. We all fall down....(25.8.2010)

• Haymar

Vážně nechápu, jak režisér vynikajícího Highlandera a Ricocheta nebo (sice již ne tak dobrých ale pořád nadprůměrných) pecek Ressurection či Resident evil 3, může zplodit tak nehoráznou sračku. Casper van Dien je trapnou karikaturou Indyho a vůbec to celý nehorázně krade kde se jen dá (hlavně z Mumie a již zmíněné trilogie Indiana Jonese)... v kombiaci s úmorně dlouhou - skoro 3-hodinovou stopáží, nekoukatelné!! Fuj Russelle! 3x FUJ!(19.7.2010)

• Andy.222

Když jsme se na film koukali s kamarádem, dělali jsme si z toho celou dobu legraci: Rada Zla doplněná o Šíleného vědce později změněného v Šíleného čaroděje a samozřejmě nesmí chybět Muž-co-se-tváří-zle. Dodnes na to vzpomínám a tiše se pochechtávám. Při pohledu na "past na zloděje" si vzpomenu na hlášku: "To jsem nevěděl že staří řekové už měli fotobuňky." Film, který když chcete se zdravým rozumem shlédnout, nesmíte jej ani na okamžik vzít vážně jinak vám mozek vyteče ušima.(26.8.2011)

• -ELFKA-

Zaradenie tohto zázraku do hlavného vysielacieho času bola veľká chyba!! Na druhej strane, nebyť toho omylu, nikdy by som sa asi o tomto skvoste nedozvedela!! Oóó čo by to bol za prázdny a nudný život bez zhliadnutia tohto dobrodružného fantasy hororu?? Teraz vážne, tento film je naozaj veľmi veľmi zlý!!(12.1.2009)