poster

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (TV film)

 • Česko

  Tajemství hrobky faraóna

 • Česko

  Prokletí hrobky faraóna

 • USA

  The Curse of King Tut's Tomb

 • USA

  The Curse of King Tut

 • Slovensko

  Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna

Dobrodružný / Fantasy / Horor

USA, 2006, 2x82 min

 • AlistairMir
  ***

  164 minut dlouhej videofilm? No bál jsem se, co to bude za Casperovinu, ale ona je to překvapivě naprosto v pohodě koukatelná věc. Dobrodružné to je, fantasy taky tak trochen, ale ten horor no nevím nevím, možná pro někoho, koho to nebaví, je horor délka toho filmu :-D ano chápete mě dobře fanoušci hororu. Bát se opravdu nebudete a to ani co by se za nehet vešlo. Pokud však hledáte horor pro přítelkyni, po kterém se bude pyšnit, jak se nebála, tak je to správná volba.(10.9.2014)

 • Martinius
  odpad!

  jedna z najvacsich sraciek televizneho filmu vobec, kde indovia hraju egyptanov a jednotlive sceny neustale navzajom superia o najnelogickejsi blud, najstupidnejsi dialog, ci najtrapnejsi herecky prejav. snaha o parazitovanie na dobrodruznom zanri a zjavne vykradanie povodnych mumiovych klasikov dopadla asi tak pritazlivo ako bezdomovcova vecera z odpadkov. film je tiez dokazom toho, ze casper van dien je nielen jeden z najvacsich omylov hereckeho povolania ale aj omylov prirody. ucinkovanie malcolma mcdowella si vysletlujem len jeho vycibrenym zmyslom pre cynizmus. horsie ako pozeranie tohto braku je snad uz len rozvod, poziar alebo vyhodenie z prace.(31.1.2010)

 • Acrobat
  odpad!

  Padam do hlbky a egyptski pohania so mnou. Je to netradicna zberba klanajuca sa primitivnym smiech budiacim bohom. Tutanchamon so zlatymi kridlami a ksichtom vymasturbovaneho chlapca nad „Hrajchlapcom“ je vysmechom rozumne uvazujuceho krestana a uskrn nahanajuci Seth je ukazkou radostnych chvil, ktore nastali po vitaznom chorale anjela „Aleluja“. Je nieco chore, zhnite v UnHollywoode, nezdrave, ak vcelku akceptovatelny reziser (Highlander, Ressurection, 6. Batalion) sa podujme na archelologicku cestu- prasnu, zadupanu do prachu zeme, zo sialene (mysli zabijem ho) vyzerajucim hercom (a castingom nevynimajuc), sprskou nudy, nezaujimavosti, fatalne nedorobeneho strihu a kamery, o hudbe nevraviac. Ocenujem a prihovaram sa u Tutanchamona (hahaha) za egyptanov kladuc zivoty za nezmyselne vymyslene dejiny bohov, historiek, z ktorych budu tvorcovia spoza oceana cerpat asi 4ever. We all fall down....(25.8.2010)

 • rakovnik
  *

  Něco mezi odpadem a jednou hvězdou za zajímavé, i když už tolikrát zfilmované téma. Dva zbytečné filmy. Na Nově vysílané hned po sobě, což byl dobrý tah, protože s odstupem bych se na ten druhý nikdy nepodíval. První část nudná, druhá část debilní, s efekty k smíchu. Výborná byla reakce objevitelů hrobky: "Kdo otevře hrobku Faraona, toho stihne smrt. Hurááá!"(19.7.2010)

 • Ladas6
  **

  Po přečtení několika recenzí a hlavně hereckého obsazení jsem od tohoto díla vůbec nic nečekal (nebo spíš čekal - průser). No a k mému úžasu to až tak strašné nebylo. Celkem i chápu rozdělení filmu na dvě části, protože ta první je dle mého soudu tisickrát lepší než ta druhá. Takže já osobně bych se nezlobil, kdyby film skončil tím, že byla nalezena hrobka Tutanchamona a šmitec! Sice by to nebylo bůhvíco, ale rozhodně by nedošlo k průseru, který se odehrává prakticky po celou dobu druhé části filmu! O "vyvrcholení" ani nemluvím, protože "to je hnus, velebnosti"!!! Van Dien opravdu hereckou hvězdou nikdy nebyl, není a ani nebude. Hyde naopak ukázal, že by měl hrát jen a pouze egyptology - záporáky (viz i Mumie). Už to nikdy vidět nechci, ale na zabití času u TV mi to na jeden večer posloužilo...(21.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace