Příběh začíná šílenou honičkou kdesi v temných lesích. Dvěma pronásledovaným párům se podaří uniknout do nedalekého domu, kde se, jak doufají, ukryjí před šíleným psychopatem, který je jim v patách. Až příliš pozdě si pak uvědomí, že dům sám je jedna velká past, do které sami vkročili. Noc plná teroru nedá nikomu z nich vydechnout. Vlastně, někomu možná ano... (Davies182)

Trailer

Astaroth12

Tak tento film je obalený klišéovitosťou, originalita žiadna, scenár bol tiež mizerný, prehľadný a nezáživný. Film je poznačený citovými výlevmi, ale v tom psycho strihu to vobec nefungovalo. Je toho tu veľa, ale funkčné, to aj tak nebolo. Niektoré tie náučné dialógy boli neskutočné trápne a úbohé. Strašne nudná kravovina, ktorá sa hrá na niečo, načo vobec nemá. Amen. ()

Campbell

House je pro mě osobně překvapením roku 2008. Jistě nejedná se o nejlepší horor toho roku, ale já jsem od něj moc nečekal a vlastně jsem si ho sehnal jen díky Madseonvy. Ale i tak jsem byl překvapen. Satanisti byly správně úchylný a příběh celkem ušel, i když občas pokulhával. A konec mě celkem mile překvapil. Palec nahoru. Jen nějak nechápu tu délku jaktože moje verze měla něco kolem 82 minut? A žádnou jinou jsem nesehnal. ()

markuc odpad!

Tak spatny horor jsem uz delsi dobu nevidel, i kdyz je pravda, ze tento zanr je dnes hodne mizerne zastoupen. Kazdopadne cely film byla prehlidka hororovych klise zastoupenych mizernymi hereckymi vykony - Madsen ve sve male rolicce tento spatny film nemohl zachranit. Nejhorsi ale je, ze je to totalni nuda - natahovana kase. ()

heyda

Není to vůbec tak špatné, jak jsem čekal z hodnocení. Začátek byl typický, mladý pár si vyjel na výlet a ztratil se, zlý policajt je zavede na scestí, kde jim píchne pneumatika a oni nemají jinou možnost než se ubytovat v blízkém motelu. Jenže zde veškerá podobnost s jinými béčkovými horory končí a nastupuje solidní hororová pasáž s vynikající kamerou a hudbou a příběhem, který jsem tedy ještě na začátku rozhodně nečekal. Závěr byl sice podobný trochu hororu Smrt přichází v bílém, ale celkově jsem nebyl zklamán. Samozřejmě nesmyslů je tam hromada, ale ta hlavní linie, ten hlavní příběh je vykreslen docela srozumitelně a pro mě velmi překvapivě. Hodnocení: 65% ()

KatanaCZ

A to jsem si tak do poloviny filmu říkal, že to bude tak na 3 hvězdy. Začátek člověka naladí, čeká nějakou akci, pointu, ale kdepak, nic takového se nekoná. Kdo vyžaduje v hororu gore scény, tak tohle obloukem vynechte, není tu ani kapka krve.... (to by mi osobně nevadilo, tedy za předpokladu, že by šlo alespoň o zábavnou duchařinu). ()

• Po filmu Vyvrženci pekla (2001) se jedná již o druhý snímek, ve kterém Leslie Easterbrook ztvárnila matku Billa Moseleyho. (slatkac)