Reklama

Reklama

Good Morning America

(TV pořad)
všechny plakáty
Publicistický / Talk-show
USA, 1975, 120 min

Režie:

Roger Goodman

Scénář:

Lorna Graham

Kamera:

Josh Ickes

Účinkují:

Sylvester Stallone, Barbra Streisand, Teri Hatcher, Kevin Bacon, Audrey Hepburn, John Ritter, Madonna, Marcia Cross, John Travolta, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Americká ranní show se vysílá už od 3. listopadu 1975 na televizní stanici ABC. Každé ráno běží znělka pořadu po celých Spojených státech  od 7 do 9 ráno. Uvádějí ji Josh Elliot, Lara Spencer, Robin Roberts, Sam Champion a George Stephanopoulos. Pořad je sestaven z novinek ze světa, počasí, sportu a životního stylu. (reich)

Recenze (4)

KajusaK 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem hodně dílů ale nejpovedenější byl s Ellen Page z roku 2014 (x-men). :)) Perfektní pořad. Kam se na to hrabe naše snídaně s novou ap. :D ()

Reklama

Paity 

všechny recenze uživatele

Takhle se dělá ranní show. I když typicky americky patetické, oceňuji profesionalitu všech, kdo se na tomto pořadu podílejí. Je vidět, že od moderátorů, přes zvukaře až po poslední uklízečku jim to vše klape bez nejmenšího zaškobrtnutí. ()

jasanka 

všechny recenze uživatele

Americká ranní vysílání všeobecně jsou trochu jiné kafe, než ta česká. Nejlepší je zažít vysílání na vlastní kůži - show je otevřená živému publiku, kdokoli se může přijít podívat. To mi u nás chybí. ()

Galerie (68)

Reklama

Reklama