Vesmírní opičáci

Space Chimps

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Známe „pixarovky“ nastavili laťku kvality tak vysoko, že mnoho inak dobrých animákov, ktoré by pred 15-timi rokmi bodovali , dosahujú dnes sotva priemer. Deti budú spokojné, ale dospelým toho okrem niekoľkých odkazov na svet showbiznisu, veľa neponúkne. A čo by to bol za animák bez tanca ala Michael Jackson...Slabé tri. 50%..(21.3.2012)

• Olík

V raketoplánu, který má nalézt ztracenou sondu NASA, tvoří posádku záchranné mise trojice speciálně vybraných opičáků. Jejich dobrodružství na bizardně barevně přeplácané planetě, které pomohou zbavit se zlého krutovládce a cesta zpět na zem se v záplavě kreslených dobrodružství, které se na nás valí každý den, ztratí stejně jako oni lidoopi ve vesmíru.(20.8.2010)

Už mi pomalu přestává bavit číst komentáře k animovaným pohádkám... aneb čím více záporů napíšu, tím jsem víc kúl??!! Mě maminka říkávala, že pohádky jsou pro děti. Takže nepředpokládám, že děj bude mít několik časových rovin, zápletek až se do toho autor sám zaplete a postav tolik, kolik má Afrika obyvatel. Takže jsou Vesmírní opičáci jeden z mnoho animáků, který může urazit jen velké dospěláky, kteří si na ně podle mě jen hrajou... Pro děti předškolního věku, pro děti nevytříbeného vkusu na základní škole, pro mladistvé s trochu zvláštním vkusem a pro dospělé s žádným vkusem(tím myslím samozřejmě jen sebe), jsou opičáci ideálním filmíkem na dobrou noc :-) P.S. Pánové neříkejte, že se Vám nelíbila Kilovata? Vždyť měla hlavu jak prso a její křik byl zpěv.. Ničím se Vám ženská nezavděčí!! :-((2.3.2010)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)

• milka

Jeden z těch hodně zbytečnejch animáků, který pobaví akorát ty nejmenší, maximálně tak do 10 let. Ten zbytek se bude šíleně nudit, protože tady opravdu není pomalu nic. Já sám jsem se jenom párkrát pousmál. Animace taky patří mezi podprůměr a hnusnější mimozemšťany jsem dlouho neviděl. Prostě nuda, jestli chcete nějakou vesmírnou bžundu, tak si pusťte Vall-Iho.(2.12.2008)