Vesmírní opičáci

Space Chimps

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Známe „pixarovky“ nastavili laťku kvality tak vysoko, že mnoho inak dobrých animákov, ktoré by pred 15-timi rokmi bodovali , dosahujú dnes sotva priemer. Deti budú spokojné, ale dospelým toho okrem niekoľkých odkazov na svet showbiznisu, veľa neponúkne. A čo by to bol za animák bez tanca ala Michael Jackson...Slabé tri. 50%..(21.3.2012)

• Káronoš

Naprosto tupá pohádka, které nebudu zvedat hodnocení za úžasné vizuální zpracování (dnes to u animovaného celovečeráku beru jako standart), když vše ostatní stojí za starou bačkoru a každým divákovým rokem, klesá o stupínek úroveň zábavy. Pár sucharů stálo za slabý úsměv (narážka na Davida Bowieho vskutku ušla a hybridní screamující postavička s obrovskou "kebulí" budila větší zájem), ale tak sprostě (ne)využitých 80 min naprosto omletým a jednoduše přímočarým příběhem se slyzkým krutovládcem a vybuchující sopkou - to je i na pohádku dost bídné. Možná bych dal i 2 hvězdy, ale nějak nevidím důvod, přoč tak učinit, nebo se pletu? Hodnocení: 2/10.(21.12.2008)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)

• milka

Jeden z těch hodně zbytečnejch animáků, který pobaví akorát ty nejmenší, maximálně tak do 10 let. Ten zbytek se bude šíleně nudit, protože tady opravdu není pomalu nic. Já sám jsem se jenom párkrát pousmál. Animace taky patří mezi podprůměr a hnusnější mimozemšťany jsem dlouho neviděl. Prostě nuda, jestli chcete nějakou vesmírnou bžundu, tak si pusťte Vall-Iho.(2.12.2008)

Mně se tahle kreslená taškařice líbila, v tomhle si prostě nemůžu pomoct. Bylo to vtipné, bylo to osobité, bylo to zajímavé a hlavně to nenudilo, takže z mé strany panuje vůči tomuto filmu opravdu velká spokojenost a jenom mě udivuje, jak jsou některé z mého pohledu dobré filmy na této databázi špatně hodnoceny. Buď je tu mnoho uživatelů, kteří chtějí jít s davem, nebo je tu hodně uživatelů, kteří se stydí přiznat, že ač jsou dospělí tak se jim tenhle animák líbil, a nebo mám prostě nějaký zvláštní a odlišný vkus od většiny uživatelů. Ať je to jak chce, tak mě to nijak netrápí, já si tenhle film o šimpanzech ve vesmíru užil, a o to šlo v první řadě. Pár vtipných hlášek se zde také našlo a celkově to byl fajn zážitek, který považuji za povedený, i když tenhle film patrně nebyl původně zamýšlen pro mou věkovou kategorii, ale pokud se mi něco líbí, tak nekoukám nalevo ani napravo a hodnotím jen tak, jak to já sám osobně cítím, a v tomhle případě to cítím tak, že těžko mohl být tento příběh zfilmován jakkoliv lépe a jako animovaný celovečerní film mířený především na dětské publikum to rozhodně funguje. Opičáci a mimozemšťané byli fajn a vůbec animace jako taková se vydařila, takže já nemám prakticky nad čím váhat, nadprůměrný film si zaslouží nadprůměrné hodnocení, je to za čtyři hvězdy.(20.7.2010)