Vesmírní opičáci

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

• ecceHOMMO

Nie príliš podarený animák, ktorý len tak ako keby mimochodom prepláva svojou 81 minutovou stopážou bez toho aby vás citovo zasiahol, alebo pobavil. Ako keby tvorcovia tochto animovaného filmu narýchlo zbúchali rozprávku len preto, lebo tie sú práve in. A nebolo to len narýchlo, ale zjavne chceli dosiahnuť mnoho a nedosiahli nič. Mimozemšťania ala 90 rozprávkove roky, ale čo je horšie absolútne nevydarení, city vo mne nevyvolávajúci. Scénky, ktoré mali pobaviť zlyhavajú a keď aj pobavia sú také krátke ( 2-4 sekuny), že človeku stačí otrochu dlhšie mať pri žmurknutí zatvorené oči a prepásne ich (čo nie je vôbec problém pretože miestami to tak nudí ). Je však možné, že pre menšie deti to je ako stvorené......ja som síce dospelák s kúskom dieťaťa v sebe, ale asi ten kúsok nie je taký veľký. V každom prípade námet a časť realizácie nebola zlá, len to chcelo na tom viac popracovať. O moc viac.(10.1.2009)

Taká milá béčková animovaná chujovina! Planéta Opíc pre deti.Animácia nič moc,dej slabučký a rozkúskovaní do pár epizodiek-príprava na let,let do vesmíru,patálie po pristáni,putovanie po planéte atd...Ale aj tak mi prišli tieto opičky celkom sympatické a možno to bude choré ale viac sympatické než Shreck so zvieratkami z Madagaskaru dokopy.Ved nie nadarmo sa hovorí kolko ludí tolko chutí.A to aj napriek tomu že najvtipnejšia mi tu príšla ale 2 sekundová scénka morčiat na marse!(8.12.2008)

Už mi pomalu přestává bavit číst komentáře k animovaným pohádkám... aneb čím více záporů napíšu, tím jsem víc kúl??!! Mě maminka říkávala, že pohádky jsou pro děti. Takže nepředpokládám, že děj bude mít několik časových rovin, zápletek až se do toho autor sám zaplete a postav tolik, kolik má Afrika obyvatel. Takže jsou Vesmírní opičáci jeden z mnoho animáků, který může urazit jen velké dospěláky, kteří si na ně podle mě jen hrajou... Pro děti předškolního věku, pro děti nevytříbeného vkusu na základní škole, pro mladistvé s trochu zvláštním vkusem a pro dospělé s žádným vkusem(tím myslím samozřejmě jen sebe), jsou opičáci ideálním filmíkem na dobrou noc :-) P.S. Pánové neříkejte, že se Vám nelíbila Kilovata? Vždyť měla hlavu jak prso a její křik byl zpěv.. Ničím se Vám ženská nezavděčí!! :-((2.3.2010)

Naštěstí jsem nebyl nucenej sledovat čimpy s českým dabingem takže hodnocení určitě pozitivní. Docela mě i překvapuje tak nízké procento na čsfd (39%) vzhledem k tomu, že se imho jedná minimálně o průměrnej animák, dokonce jsem se u něj bavil i víc než u takovýho ice age. Pravda ovšem je, že šimpanzi maj obrovskej potenciál a vždy jsou zárukou dobré zábavy. Pro mě teda lepší 3*, dobrej odpočinkovej animáč(26.10.2008)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)