Vesmírní opičáci

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

• JohnCZ

Nedávno jsem viděl pár záběrů v televizi a jako na potvoru jsem zaslechl ten nejlepší fór. To mě nalákalo si tento animák pustit. Abych to shrnul: Animace není moc pěkná, příběh je nulový a samotná hlavní linie je hodně nudná. Nicméně mě dost bavily hlášky vědců, kteří byli i geniálně nadabování (anglicky). Zbytek je ale zoufale nevýrazný. Slabé 2*(18.10.2011)

Negativní komentáře všude pode mnou mě docela zarazily. Viděla jsem film během 14 dnů hned 2x a nemůžu si ho vynachválit. Dobře, postavičky na vzdálené planetě vypadají jako Teletubbies po jaderné katastrofě a Kilovata, která až podezřele moc připomíná ženské poprsí, se do filmu příliš nehodí, ale i tak se mi to líbilo. Vtipné hlášky, které mi pro děti moc vhodné nepřišly (Ty hazle ?), mě rozesmály a děj, ačkoliv byl jednoduchý mě bavil... Vesmírní opičáci se sice Toy story nebo Době ledové nevyrovnají, mě ale rozhodně neurazily.(4.9.2012)

No, já se teda nenudil. Když pominu děsnou animaci a nic moc hudbu, tak tu máme průměrný příběh se sympatickými postavami, opravdu hodně povedenými hláškami a celkově docela slušnou zábavu. Nevím, jestli to je filmem samotným, nebo skutečností, že jsem snímek sledoval s pár promilema pod kůží po krutopřísné kalbě, ale docela jsem se nasmál. A české znění není vůbec špatné!(16.10.2011)

• Káronoš

Naprosto tupá pohádka, které nebudu zvedat hodnocení za úžasné vizuální zpracování (dnes to u animovaného celovečeráku beru jako standart), když vše ostatní stojí za starou bačkoru a každým divákovým rokem, klesá o stupínek úroveň zábavy. Pár sucharů stálo za slabý úsměv (narážka na Davida Bowieho vskutku ušla a hybridní screamující postavička s obrovskou "kebulí" budila větší zájem), ale tak sprostě (ne)využitých 80 min naprosto omletým a jednoduše přímočarým příběhem se slyzkým krutovládcem a vybuchující sopkou - to je i na pohádku dost bídné. Možná bych dal i 2 hvězdy, ale nějak nevidím důvod, přoč tak učinit, nebo se pletu? Hodnocení: 2/10.(21.12.2008)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)