Vesmírní opičáci

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

• Olík

V raketoplánu, který má nalézt ztracenou sondu NASA, tvoří posádku záchranné mise trojice speciálně vybraných opičáků. Jejich dobrodružství na bizardně barevně přeplácané planetě, které pomohou zbavit se zlého krutovládce a cesta zpět na zem se v záplavě kreslených dobrodružství, které se na nás valí každý den, ztratí stejně jako oni lidoopi ve vesmíru.(20.8.2010)

Naštěstí jsem nebyl nucenej sledovat čimpy s českým dabingem takže hodnocení určitě pozitivní. Docela mě i překvapuje tak nízké procento na čsfd (39%) vzhledem k tomu, že se imho jedná minimálně o průměrnej animák, dokonce jsem se u něj bavil i víc než u takovýho ice age. Pravda ovšem je, že šimpanzi maj obrovskej potenciál a vždy jsou zárukou dobré zábavy. Pro mě teda lepší 3*, dobrej odpočinkovej animáč(26.10.2008)

Mně se tahle kreslená taškařice líbila, v tomhle si prostě nemůžu pomoct. Bylo to vtipné, bylo to osobité, bylo to zajímavé a hlavně to nenudilo, takže z mé strany panuje vůči tomuto filmu opravdu velká spokojenost a jenom mě udivuje, jak jsou některé z mého pohledu dobré filmy na této databázi špatně hodnoceny. Buď je tu mnoho uživatelů, kteří chtějí jít s davem, nebo je tu hodně uživatelů, kteří se stydí přiznat, že ač jsou dospělí tak se jim tenhle animák líbil, a nebo mám prostě nějaký zvláštní a odlišný vkus od většiny uživatelů. Ať je to jak chce, tak mě to nijak netrápí, já si tenhle film o šimpanzech ve vesmíru užil, a o to šlo v první řadě. Pár vtipných hlášek se zde také našlo a celkově to byl fajn zážitek, který považuji za povedený, i když tenhle film patrně nebyl původně zamýšlen pro mou věkovou kategorii, ale pokud se mi něco líbí, tak nekoukám nalevo ani napravo a hodnotím jen tak, jak to já sám osobně cítím, a v tomhle případě to cítím tak, že těžko mohl být tento příběh zfilmován jakkoliv lépe a jako animovaný celovečerní film mířený především na dětské publikum to rozhodně funguje. Opičáci a mimozemšťané byli fajn a vůbec animace jako taková se vydařila, takže já nemám prakticky nad čím váhat, nadprůměrný film si zaslouží nadprůměrné hodnocení, je to za čtyři hvězdy.(20.7.2010)

• JohnCZ

Nedávno jsem viděl pár záběrů v televizi a jako na potvoru jsem zaslechl ten nejlepší fór. To mě nalákalo si tento animák pustit. Abych to shrnul: Animace není moc pěkná, příběh je nulový a samotná hlavní linie je hodně nudná. Nicméně mě dost bavily hlášky vědců, kteří byli i geniálně nadabování (anglicky). Zbytek je ale zoufale nevýrazný. Slabé 2*(18.10.2011)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)