Vesmírní opičáci

Space Chimps

Vesmírni opičiaci

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

Známe „pixarovky“ nastavili laťku kvality tak vysoko, že mnoho inak dobrých animákov, ktoré by pred 15-timi rokmi bodovali , dosahujú dnes sotva priemer. Deti budú spokojné, ale dospelým toho okrem niekoľkých odkazov na svet showbiznisu, veľa neponúkne. A čo by to bol za animák bez tanca ala Michael Jackson...Slabé tri. 50%..(21.3.2012)

Naštěstí jsem nebyl nucenej sledovat čimpy s českým dabingem takže hodnocení určitě pozitivní. Docela mě i překvapuje tak nízké procento na čsfd (39%) vzhledem k tomu, že se imho jedná minimálně o průměrnej animák, dokonce jsem se u něj bavil i víc než u takovýho ice age. Pravda ovšem je, že šimpanzi maj obrovskej potenciál a vždy jsou zárukou dobré zábavy. Pro mě teda lepší 3*, dobrej odpočinkovej animáč(26.10.2008)

• JohnCZ

Nedávno jsem viděl pár záběrů v televizi a jako na potvoru jsem zaslechl ten nejlepší fór. To mě nalákalo si tento animák pustit. Abych to shrnul: Animace není moc pěkná, příběh je nulový a samotná hlavní linie je hodně nudná. Nicméně mě dost bavily hlášky vědců, kteří byli i geniálně nadabování (anglicky). Zbytek je ale zoufale nevýrazný. Slabé 2*(18.10.2011)

Taká milá béčková animovaná chujovina! Planéta Opíc pre deti.Animácia nič moc,dej slabučký a rozkúskovaní do pár epizodiek-príprava na let,let do vesmíru,patálie po pristáni,putovanie po planéte atd...Ale aj tak mi prišli tieto opičky celkom sympatické a možno to bude choré ale viac sympatické než Shreck so zvieratkami z Madagaskaru dokopy.Ved nie nadarmo sa hovorí kolko ludí tolko chutí.A to aj napriek tomu že najvtipnejšia mi tu príšla ale 2 sekundová scénka morčiat na marse!(8.12.2008)

Ti co tady hodnoti zapominaji na podstatnou vec: a to že film je určen dětem. Příšerky byly moc pěkné, záporňák byl také povedený. A to jak po stránce povahové, tak i to jak vypadal. Děj byl předvídatelný, ale to nevadí protože je o film pro děti. Film zářil barvičkami a jak jsem viděl dětem se to líbilo mnohem véc něž kdyby byla cizí planeta ponořená do nudné šedi. To by byla teprve nuda. Hlášky jednotlivých postav byly fajn. Ti co film přemluvili nezklamali. Postavy držely svou charakteristiku a neměnili se v nahlém zvratu na něco jiného. Celkově musím přiznat že bylo fajn sci-fi vydat se na jinou planetu kterou obývali veskrze milá monstra (nic strašidelného). Film měl pěknou grafiku. A vše dobře skončilo. Bohužel jsem také jenom dospělák takže předvídatelný děj me občas trošku nudil, proto hodnotím tak jak hodnotím.(6.1.2009)