poster

Drsňák a frajer

 • USA

  Rudo y Cursi

 • USA

  Rough and Vulgar

Komedie / Drama / Sportovní

USA / Mexiko, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,827,660Tržby Celosvetovo $11,987,924(18.2.2010)

 • Aleix
  *****

  Tak tento film jsem překládal a tolik vulgarit a nadávek jsem za celej svůj život nenapsal :-D Je t sranda já jsem fanoušek těch dvou , ikdyž natočí nějakou kravinu stejně se na to podívám a ohodnotím . Vřele doporučuji všem kdo nechce moc přemýšlet nad pointou úříběhu , ale prostě se bavit dvěma balíkama ve veklým zkaženýn prachama smrdutým světě. PS : A chlapci penalty zvládají bravurně :-D(30.1.2012)

 • lenuse
  ****

  A stejně si myslím, že komentář Lynn je spoiler. (Viz Ajťáci - jeden z hrdinů byl taky velmi nerad, když mu všichni říkali, že v závěru filmu bude překvapivý zvrat). :-) A krom toho to mělo v rámci daných možností megahepík. A jestli může spoilerovat ona, tak já tedy taky. :-))))) A šťastný konec, nebo morální facka, kdo to tedy posoudí?(13.9.2009)

 • Lynn
  *****

  Moje oblíbená mexická dvojka opět spolu pohromadě! Gael i Diego už trochu zestárli, pobrali nějaké ty životní zkušenosti... aby to všechno promítli do tohoto filmu. Podobně jako Mexická jízda, i první polovina "Rudo y Cursi" se nese v odlehčeném duchu. A podobně jako v Mexické jízdě, i tady nás čeká závěrečná facka. Protože tohle je život a život není nikdy fér...(19.8.2009)

 • larelay
  ****

  Tento film charakterizuje jedno krasne, mudre prislovie, a to "Svetska slava, polna trava." Vynikajuci film o vzletoch a padoch dvoch naivnych, ale zaroven odhodlanych bratov, "Tvrdaka" a "Nevkusaka", ktori sa rozhodli ponat zivot podla hesla "sex, drogy, hudba, prachy a futbal" :) Ale ako to uz v zivote chodi, nic nie je take jednoduche, ako sa na prvy pohlad zda a pocas hodiny a pol budeme svedkami vynikajucich hereckych vykonov, tragikomickeho pribehu a vynikajuceho konca (nebudem predbiehat, ale finale na futbalovom ihrisku bolo naozaj skvostne). Vrelo odporucam.(31.10.2009)