poster

Nebezpečná samota (TV film)

 • Česko

  Rukojmí

 • USA

  Trapped!

 • USA

  Dangerous Isolation

 • USA

  Isolation

 • USA

  Hotel Room

 • Slovensko

  Únos

Thriller

USA, 2006, 81 min

Režie:

Rex Piano

Scénář:

Peter Sullivan

Kamera:

Mark Melville
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (16)

 • mysicka
  odpad!

  chvilku jsem měla pocit, že se mi to jen zdálo.. ale bohužel, nezdálo..:( nevim, jak to dopadlo, ale snad mě omluvíte, páč dokoukat se to vlastně ve skutečnosti ani nedalo.. i jedna hvězda je tu moc a říkat tomu béčko taky.. na tohle snad ani žádný jiný písmeno není..:(((28.12.2007)

 • SOLOM.
  **

  O pořádnou atmosféru, tu člověk pomalu nezavadí, vše je natočeno ryze v televizním duchu, takže divák se dočká „akčních“ pasáží ve stylu Walker, Texas Ranger (únosci vs. zástupce šerifa, únosce vs. dcera) – všichni jen zmateně pobíhají po komplexu, sem tam vystřelí, aby se neřeklo, zase utíkají, schovávají se – alespoň jsou charakteři a nestřílejí se ze zálohy (když už k tomu měli několik příležitostí)…Ke konci se přece jenom dočkáme i několika mrtvých, ale žádná sláva. Alexandra Paul nám už lehce zestárla, takže své nejlepší léta nechala odplout společně s Baywatch a lechtivými snímky. Tady se sice snažila, ale když už i scénárista vařil ze špinavých fuseklí, tak ani ona to nemohla zachránit. Zvláště když většina kolegů podala otřesné výkony. Tomu se snad ani nedalo říct, že přehrávali. Rovněž provařená zápletka nám nenabídla žádné překvapivé zlomy a o nějakém napětí nemůže být ani řeč.(8.8.2014)

 • Arius
  **

  Samozrejme, ďalší veľký nezmysel no videl som aj horšie. :)(28.12.2007)

 • Lukoboss
  *

  Už během prvních patnácti minut jsem si položil tolik otázek, abych v tom našel aspoň trochu logiky, že mně bylo naprosto jasný, jakej ten film asi tak bude. No měl jsem bohužel pravdu, byla to totiž sračka nejvyššího kalibru. Tady zase uplatním pravidlo "poprvé a naposledy"!(19.1.2010)

 • lili6
  odpad!

  Nic tak hroznýho jsem dlouho neviděla, ubohé.(8.1.2011)

 • oveckaoa
  **

  Nechápu tak nízké hodnocení jedná se o průměrný thriller (samozřejmě s klišé ale to k takovým filmům už patří) kterých už jsem viděl x. Na podívání se to dá.(6.3.2010)

 • hEROic
  **

  uf jeste ze je to tak kratky :) klasicky beckovy "thriler" na jednu hvezdu, ale kdyz v tyvce nic neni, nelze si vybirat :)) za tu v tomto pripade vic nez sympatickou stopaz davam hvezdu druhou ;) 25%(27.7.2011)

 • alambert
  odpad!

  Je zvláštní, že zápletka sama o sobě není až tak špatná, trošku ohraná, ale použít by se dala. Jenže všechno ostatní je špatně. Herecké výkony, kamera, režie, hudba, stupidní vyobrazení policie, rusky mluvící únosci a bohužel i závěr. Kdyby všechno tohle bylo jinak, byl by z toho takový klasický průměrný thriller. SPOILER! Jediné, co bych se mi aspoň trochu líbilo bylo, že unesená na vyřešení toho problému vytvořila síť (i když se ale radši nebudu ptát, jak to přesně udělala :-D ). Očekával jsem, že ve filmu téhle úrovně to rozlouskne na koleni. Jenže tohle jediné plus se v té záplavě chyb, nesmyslností a amatérismu tak nějak ztrácí, takže zůstanu u hodnocení Odpad!.(29.7.2011)

 • cerbygerby
  *

  Tak toto byl omyl.. hledal jsem film rukojmí s Willisem a ono se mi objeví toto.. No nic, říkal jsem si že to tedy nějak přetrpím a dokoukám.. a to tedy bylo něco, BBBéčko jak hovado, ani nevím proč dávám tu jednu hvězdu, ale když už jsem to dokoukal tak tedy přimhořím oko a tu jednu tam šoupnu... ale fakt nedoporučuju...ztráta času!!!(26.5.2011)

 • Heroine
  odpad!

  Je to asi docela těžký, natočit takový thriller, ve kterém nám nejdřív představí šerednou a nesympatickou ženskou, a její rozmazlenou pubertální dcerku, a potom po nás chtějí, abychom jim celý nudný film drželi palce. Na straně zla potom stojí tři RUSOVÉ, Ivan, Adrien a Zlatko (:-D), kteří za celý film neudělají nikomu naprosto nic, a jejich držené rukojmí jsou bez jediného škrábnutí, zato oni skončí dost nepěkně popravení. Kromě toho, že se to zdá soudnému diváku trochu nefér, je to navíc PŘÍŠERNÁ nuda, jak už jsem psala, celá ta sebranka klaďasů je strašně nesympatická, všechno je do detailu předvídatelné, a amatérsky nezvládnuté. Mohla bych dát hvězdičku, za Christopherova "záporáka", ale blbý je to tak, že si to ani jednu nezaslouží.(1.6.2013)

 • dundy666
  odpad!

  Tady snad ani není zapotřebí komentář. Od filmu jsem neočekával nic už jen proto, že běží na kanálu Prima COOL, kde nejlepší pořady mají 30% od začátku až do konce jsem se nudil a očekával jsem každý krok půl hodiny dopředu odpad má konečně jasné stanovisko a to se nazývá Trapped!(29.7.2011)

 • rafix
  ***

  Není to tak hrozné ale dá se na to koukat.(30.9.2014)

 • monty.cl
  *

  Alexandra Paul ve své roli podává oslňující výkon jako v dobách své největší slávy v Pobřežní hlídce a všichni ostatní jí zdatně sekundují...je potřeba psát i něco o filmu? OK, je to opravdu velice dramatické a napínavé až do konce, který jsem dokonce i viděl, na rozdíl od některých jiných komentátorů...15%(22.8.2010)

 • COLOR
  *

  Hrozné béčko.(27.12.2007)

 • Hakuna Matata
  *

  Další béčkový televizní thriller, stopáž je nějakých 80 minut, ale připadalo mi, jako bych se koukal na nějaký 2 a půl hodinový velkofilm, tak moc jsem se nudil. O hereckých výkonech ani nemluvím, scénář je naprosto směšný. 15%.(26.7.2011)

 • AlBertzap
  odpad!

  Znovu? Ne, děkuji, už jsem zvracel...(19.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace