poster

Ex Drummer (festivalový název)

 • Belgie

  Ex Drummer

 • Itálie

  Ex Drummer

 • Francie

  Ex Drummer

 • anglický

  My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojoping
  ***

  Film je zmesou nekonvečnosti, nespútanosti, neetičnosti, nevraživosti, neslobody a hlavne nevkusu. Rozbíjanie ženských hláv tehlami, mužský sex na hajzlíkoch, týranie otca a či znásilňovanie 6-ročnej dcéry sa tu prezentuje ako bežná denná realita. Celú atmosféru podčiarkuje psychodelická hardrockovo-punkovo-metalická hudba. Čo viac si môže divák priať? Tento film si nájde svoje dva protipólne tábory. Jedna skupina bude vychvalovať vynikajúci kultový film a druhá ho bude považovať za odpad. No a potom som tu ešte ja v samostatnej kategórií. U mňa pocity zostali niekde na polceste a náklonnosť k obidvom skupinám vyjadrujem pomerom fifty-fifty.(14.10.2007)

 • Radiq
  *****

  Tomuhle říkám vyjímečnej film. Absolutně svůj film. Něco tak drsnýho, hnusnýho, zvrhlýho a ujetýho jsem ještě neviděl. A rád se na to podívám zas. Všechno je tam naopak, nic tam není normální. Hej to se nedá okecávat, to se musí vidět. Já su z toho úplně nadšenej a jsem rád, že se ještě točí takovýhle filmy.(23.9.2008)

 • Cong
  ****

  Jestli chcete svoji babičku přesvědčit, že když posloucháte ten "nelidskej řev a blití do mikrofonu" automaticky to neznamená, že patříte do subkultury neonácků, gaunerů, úchyláků a satanistů, zařiďte aby se k ní nikdy nedostal tenhle film. Fascinace brutalitou, sexem a dekadencí dovedená ad absurdum.(15.11.2011)

 • bakeero
  ****

  I když se tenhle film zcela vymyká hlavnímu proudu a vůbec tomu, na co jste zvyklí, tak by se připodobnit dal. Alespoň mě se občas blížil našim Mistrům. Ale tohle je nesrovnatelně větší nářez. Výborný pohled do punku a skvělá muzika. MONGOLOID! Aaaaaaaaaaaaaaa... Jo, a navrch tady zmiňovaný půlmetrový péro. :-D(16.12.2009)

 • Meechee
  ****

  Ani se nedivím, že pan režisér sháněl peníze na tento film devět let - nebere si totiž servítky vůbec před ničím - postižení, přistěhovalci (včetně ti z "východní Evropy"), Asiati, sociálně slabí, homosexuálové, dánská královská rodina, obyvatelé města Oostende a ženy bez rozdílu barvy pleti a národnosti - ti všichni se aspon jednou v pruběhu filmu chytnou za nos - kazdopadne film je to svižný, plný šílených scén, dunivé muziky, černého humoru, vulgarit, násilí a ačkoli se mnou někteří nebudou souhlasit, celé to má hlavu a patu a nosnou myšlenku. Je to sice trochu morbidní, ale já se u tohoto filmu dobře bavil(8.7.2007)

 • - Film měl premiéru na filmovém festival Fant-Asia 2007, kde získal Cenu poroty. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Middelkerke a Ostend v Belgii. (Terva)

 • - Fiktivní kapela Harry Mulisch je pojmenována podle významného ninozemského spisovatele. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace