poster

Ex Drummer (festivalový název)

 • Belgie

  Ex Drummer

 • Itálie

  Ex Drummer

 • Francie

  Ex Drummer

 • anglický

  My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Režie:

Koen Mortier

Scénář:

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BuryGol
  ****

  Prasata belgický! Hnusný! Perverzní! Ujetý! Krev, plešatá matka, buzeranti, obří penis, nadávky, bitky, zvrácenosti, chlast, drogy, mrtvý dítě, sex, zvracení...ale nějakym způsobem to dohromady stvořilo kvalitní film. Na pět hvězd to neni, páč je to na mě asi až moc chytrý, protože jsem to nepochopil. Třeba někdy, jestli se na tuhle prasáckou dobytčárnu dokážu podívat znova.(14.3.2010)

 • Gastovski
  *****

  Drsný, zvrácený, depresivní, a přesto skvělý film, na jehož konci jsem jen obdivně vydechl. Film o partičce totálních magorů a jejich strastiplné cestě za slávou, jež je podepřena vynikajícím režisérským umem, který překypuje skvělými nápady, které se tak moc nevidí. Celý děj postupně graduje až do nezapomenutelného finále, který je po všech stránkách geniální a měl by dostat na kolena nejednoho filmového fandu. Nedivím se, že si filmu Belgičané cení. Nedivím se!(8.9.2010)

 • Schuldiner
  **

  Celých 60 minut jsem si řikal, že je to jasnej odpad! Mizerný herecký výkony (no...i když...o tom by se dalo polemizovat), děj prakticky žádnej, jen kupa naprosto MORBIDNÍCH a ujetejch scének různýho zaměření, spousta nadávek, urážek a všelijakých vulgarismů, to všechno bez jakýhokoliv smyslu a směřování, prostě úplně debilní slátanina... Ale pak (zhruba od toho ´´koncertu´´) to přeci jen bylo lepší a dostalo to alespoň nějakou hmatatelnou podobu a smysl. Konec je možná i parádní. A jsem rád, že to můj mozek vydržel. Ale ta hodina před tim je prostě jen vata, bohužel. Morbidní, úchylná, nesmyslná vata, prostě změť nicneříkajících po sobě jedoucích scének.. míň nebo víc ujetejch.. Nemam problém s jakoukoliv morbiditou, vulgarismy nebo i tim nejčernějším humorem, ale nesmí to bejt spojený s vyloženejma nesmyslama a ...prostě nudou... Když se nudíte, je to pro vás vždycky nesmyslný.. Nikdo se nechce nudit.(17.8.2012)

 • LV.Helter
  *****

  Nikde taký diamant nenajdete. Film, pri ktorom znasilnenie 50cm pérom berete ako samozrejmosť. Ale ináč to smrdi chcankami. Krutá sonda do najväčšej spodiny, hold ten pravý underground. Každý herec je tam obzvlášť postihnutý, rozoberajúce rôzne sexuálne odchylky a iné zverstva. Ináč absolutne bizárne (kde sa hrabe Taxidermia), vizuálne geniálne a strihovo neskutočné. a záver nestkučné psycho, bol som z toho pár dni mimo.(16.1.2014)

 • d-corso
  *****

  Experiment, šílenství a především provokace, která se nadmíru podařila - což rozhodně není až tak běžné. A na absolutní počet to vykopává geniální soundtrack. Chtěl bych být šťastným vlastníkem CD Feminists - http://www.youtube.com/watch?v=V4eWU-pg3uI(18.5.2011)

 • - Film měl premiéru na filmovém festival Fant-Asia 2007, kde získal Cenu poroty. (Terva)

 • - Fiktivní kapela Harry Mulisch je pojmenována podle významného ninozemského spisovatele. (Terva)

 • - Sexuální scény byly točeny za účasti profesionálních pornoherců. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace