poster

Ex Drummer (festivalový název)

 • Belgie

  Ex Drummer

 • anglický

  My Way Is the Highway

Drama / Krimi / Komedie / Hudební

Belgie / Nizozemsko / Itálie / Francie, 2007, 104 min

Režie:

Koen Mortier

Scénář:

Koen Mortier

Kostýmy:

Catherine Marchand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  ****

  Anarchie. Chaos. Půlmetrový péro.(5.7.2007)

 • Arbiter
  *****

  Na co já to poslední dobou koukám? Další explicitní náser. __ Až půjdete zase jednou na koncert a budete se .. potit rozkoší z idola, co tam poskakuje, vydloubněte si ty růžový oči. __ Inteligence je mocná. Mocná a přichází s ní povýšenost. Pocit nadhledu který izoluje. Soukromá laboratoř, pokusný krysy. Člověk se nesmí nechat stáhnout svou individualitou do separé místečka bytí. Je pak prázdný a krutý. __ Kde že je ten ideál lidskosti? Proboha mnězemě bylo při tom filmu hrozně ouzko. Protože jestli něco šlo na dřeň lidský přirozenosti, tak tento hnusfest. A jak jinak jí zobrazit, než přes primitivní a svou nebetyčnou idiocií přirozené zvířectvo či výkvět inteligence s lupou v ruce nad mraveništěm. Nevim, kdo by vyhrál bludišťáka za nejvíce hodného pohrdání. Dost mě děsí představa sebe sama, když vím jak málo stačí abych se rochnil v tom bahně animální show nebo se stal minimengelem .. A já na i vně myslel že si užiju ten učesanej sex, drogy a Rock'N'Roll. Pche. Třikrát ti děkuju, 666teen, za nevymazatelnej hnus z hlavy. Asi se před příštim koncertem, než vylezu na podium, pomažu výkaly. Jo, to bych měl.(16.2.2011)

 • gojackill
  **

  Taková prázdná manýristická přehlídka násilí a perverze, ni víc v tom nevidím. Chybí myšlenka, zápletka a poslání mi není jasné. Ohavnost filmu předčí jen ohavná povaha spisovatele. Někomu se to líbí, ale já jsem se nudil.(22.12.2013)

 • Snorlax
  ***

  Ex Drummer je surrealističtější než Lynchova Mazací hlava, hýří ulítlými nápady a musela jsem ho dokoukat až do zdařile krvelačného konce.(18.2.2012)

 • DwayneJohnson
  ****

  No teda, to bylo něco!!! Už jsem za svůj život pár podobných kousků viděl, ale tomuto se asi nic nevyrovná. Naprosto šílená, ujetá, morbidní a nevím, jaká ještě podívaná, v tom nejlepším slova smyslu. Tři postižení muzikanti, na jejich vytoužené cestě k ( nejen) hudební nesmrtelnosti. Pokud si myslíte, že už vás v životě nic nepřekvapí, tenhle film vás vyvede z omylu a to hned několikrát! Sám jsem to, hlavně na konci nedokázal pořádně spočítat, ale stálo to rozhodně za to.(10.1.2015)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Middelkerke a Ostend v Belgii. (Terva)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu (1994) Hermana Brusselmanse. (Terva)

 • - Film měl původně natočit režisér Jan Bucquoy. Pro nedostatek peněz bylo však natáčení odloženo a započato až s desetiletým zpožděním. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace