poster

Zapomeň na to

 • USA

  Forget About It

Komedie / Drama

USA, 2006, 82 min

 • genetique
  **

  Výbuch smiechu, či len maličký náznak úsmevu by ste počas filmu na mojej tvári nezaznamenali, čo je pri sledovaní komédie dosť dôležitý faktor. Vo filme vlastne fungovalo len pár vecí, ku ktorým môžem s čistým svedomím zaradiť béčkový, no nenudiaci príbeh a krátka stopáž. Kotvou, ktorá film sťahovala film ku dnu patrili herci a otrasná kamera. 35%.(3.11.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Zapomenu na to! Pokyn obsažený v názvu tohoto snímku bez nejmenších problémů dodržím, ale než se tak stane, tak musím konstatovat, že tato komedie moc vtipu nepobrala, ale stejně jsem se bavil přitom, kterak váleční veteráni "nenápadně" utrácejí, kterak si mafiánský gangster "nenápadně" zařizuje novou existenci a zejména kterak šestašedesátiletá dáma dokáže motat chlapům hlavy. Raquel Welch zkrátka stárne tak nějak pomaleji a jestli o mě bude mít ve stopadesáti sexuální zájem, tak proti tomu nic nemám.(14.4.2014)

 • LiVentura
  **

  Staří dobří herci v posledním tažení, škoda...(16.9.2010)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 3/10 Efekty 5/10/// +herci, trošku jsem se bavil, není to dlouhé -hudba nijak nevynikala, začátek byl slabší, bylo to na můj vkus moc střeštěné/// Přikloním se ke 3* hlavně kvůli příjemným hercům a krátké stopáži. Být to o 20 minut delší, tak je to docela utrpení a nuda, takhle se to dá přežít bez újmy. Je to ten nečistčí průměr./// Celkem 50%///(19.11.2008)

 • Jamal
  **

  Za dvě jen kvůli první půli, která se zbytečně táhne bez děje. Italští mafiáni mě naprosto nepřesvědčili ani když to beru jako komedii. Starý dědci (Burt Reynolds, Robert Loggia a Charles Durning) tomu také nepřidali, nejeví se mi tak silní. Raquel Welch je naprosto hrozná, Richard Grieco ještě o něco horší. Byl to takový ten film na nedělní poledne, bohužel.(3.11.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace