poster

Femme Fatale

 • Francie

  Femme Fatale

 • Slovensko

  Femme Fatale

Krimi / Mysteriózní / Thriller

Francie / Švýcarsko, 2002, 114 min

Externí recenze k filmu (4)

 • Filmpub.cz (Tomáš Vyskočil) ***

  "Femme Fatale je zmatený, podivný a rozporuplný film. Podezírám De Palmu, že nenatočil poctu, ale vtípek, který pochopí jen on sám a pár dalších fajnšmekrů. Což je možná škoda, protože i vtip by měl mít svoje pravidla a je tím zdařilejší, čím více lidí ho pochopí. Pro běžného diváka nebude Femme…"

 • Filmweb.cz (Petr Siska) **

  "Je samozrejmě plně mou chybou, že jsem na film šel s tolika očekáváními a že jsem nedokázal přistoupit na režisérovu hru s VELKÝM ZVRATEMprotože mi prostě připadala ohraná a banální. U vás tomu může být úplně jinak a třeba si k mým 40% něco přisadíte. Obecně totiž mezi recenzenty má Femme Fatale…" (více)

 • Kinema.sk (Vladimír Kurek) **

  "Skutočne som si nie istý, čo chcel vlastne De Palma natočiť. Na film noir príšerne zlyhávala atmosféra. Temné momenty sú vo väčšine vystavané kompozične zaujímavo, kamera sa nám pokúša ukázať nové pohľady, ale správanie sa postáv je tak nevierohodné, či už vďaka scenáru (Banderas), alebo slabému…" (více)

 • Tiscali.cz (Michaela Klečková)

  "Femme Fatale je formálně bohatý a zajímavý snímek, který je však dějově a citově poměrně prázdný. Při jeho sledování jsem se několikrát nemohla zbavit pocitu, že řada scén je zde použita jen kvůli okamžitému efektu, bez jakékoliv spojitosti s dějem. Pokud máte rádi nepravděpodobné a nedovysvětlené…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace