poster

Zavražděné děti

 • USA

  Crazy Eights

Horor

USA, 2006, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (38)

 • J*A*S*M
  **

  Další bída z Horrorfestu. Tomuto filmu jsem se vyhýbal jako čert kříži, očekávaje další nudnou duchařinu. Až přišel dnešek, kdy mi na celý den vypadl internet a Crazy Eights byl už jediný film, který jsem měl k dispozici. Zas až tak jsem se u osmiček nenudil, ale znovu bych se na ně odvahu podívat asi neměl.(23.7.2008)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Z tohoto horroru mne rozbolela hlava !!!! Zmatečný, stupidní film maximálně tak vhodný na dopolední výsílání na Nově. Po celý film musíte přemýšlet a stejně se k ničemu logickému nedopátráte. Ačkoliv jsem viděl film s profesionálním dabingem, nechápal jsem : Uvedu příklady : "Bylo jich Osm, jeden z nich umřel - Jak, proč... není známo, pak jsou v bývalé nemocnici, ale je jich jenom šest? Ať počítám, jak počítám, film se jmenuje CRAZY EIGHTS. Skoro na konci filmu se dozvíme, že zabili holčičku. Byla ale moc malá, nebyla v jejich věku! To znamená, že ona byla ta osmá v partě??? Jak to, že si nikdo nic z dětství nepamatoval? Proč ukazáli na fotky muže a všichni řekli, že to byl jejich otec? Jeden se ztrácel po druhým a nikdo nikomu nechyběl. Ani jedna vražda nebyla vidět - tudíš film přístupný dětem! PROSTĚ i má sestra řekla, že to byl opravdu stupidní FILM! Takže být vámi, na kilometr se mu vyhýbám!!!! Slíbil jsem, že k tomuto filmu udělám titulky, ale to se prostě nedá. Kouknout ještě jednou na tuhle sračku a provedu HARAKIRI! ---------->(11.7.2008)

 • petero

  AFTER DARK HORRORFEST 2 (Borderland, Crazy Eights, Lake Dead, Mulberry St., Nightmare Man, The Deaths of Ian Stone, Tooth n Nail, Unearthed)(7.2.2010)

 • Faustka
  *

  "Strach porazíme... ale ne sami." -:) Šílená Osmička na scéně..(19.3.2010)

 • Pilda17
  *

  Špatný film, který kamerově působí velice solidně, ale i tak si myslím, že kdyby propracovali scény, kde se člověk měl leknout. Byl by z toho určitě o něco lepší film. Bohužel nic zajímavého co se hororu týče...(9.3.2010)

 • hladass
  odpad!

  Nudná, chaotická, nelogická duchařina, s trestuhodně nevyužitým obsazením, která se i přes sympaticky krátkou stopáž neskutečně vleče... Horrorfest tentokrát zklamal...(26.9.2014)

 • mil@n.fanatik
  *

  Slabota, žádné scény, co by stály zato, žádné hororové "pokukaníčko". Dobře, když psychologický horor, tak na solidní úrovni a nějaké ty "lekačky", ale tady zhola nic. Myslím si, že nápad dobrý, ale velmi špatně a hlavně odfláknutě provedený... 1*(26.5.2010)

 • bassator
  **

  2010 - 30%(24.6.2010)

 • Campbell
  *

  Jo tak Horrorfest pěkně zklamal, jsem zvyklej na jejich průměrný filmy, ale tohle je prostě blbost s pěknou Lordsovou a Meyerovou. Jinak ale není o co stát, příběh, scénář, atmosféra prostě nic. Ptákovina.(20.8.2011)

 • PetrPan
  odpad!

  Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort.. Vzali mouku, mlíčko a vajíčko a míchali to dohromady. "Dort musí být sladký," řekla kočička a nasypala do toho cukr. "A trochu slaný taky," řekl pejsek a dal tam sůl. "A teď tam dáme máslo a zavařeninu," řekla kočička. "Zavařeninu, tu ne, tu já nerad," povídal pejsek, "dáme tam místo zavařeniny syreček, ten já tuze rád." Tak tam dali několik syrečků. "Mně se zdá, že je málo mastný," řekla kočička, "musíme tam dát několik špekových kůží." - "A oříšky, abychom nezapomněli," řekl pejsek a nasypal tam kornout oříšků. "Oříšky jsou dobré," schválila to kočička, "ale měla by tam jistě také přijít okurka," a dala tam okurku. "A kosti," volal pejsek, "musíme tam přece dát nějaké kosti!" Tak do toho dortu dali hodně kostí. "A přece nějakou myš, myši já tak tuze ráda!" vzpomněla si kočička a dala do dortu čtyři myši. "Tak, a teď několik buřtů hodně pepřovatých, to je něco pro mne," řekl pejsek a dal tam několik buřtů. "A to hlavní!" povídala kočička, "přece šlehanou smetanu tam musíme dát!" Dali tam plný hrnec smetany. "A trochu cibule," řekl pejsek a dal tam cibuli. "A čokoládu," řekla kočička a přidala do toho čokoládu. "A omáčku!" napadlo pejskovi, i dali tam omáčku. Tak do toho svého dortu dávali a míchali všechno možné, a dali tam i česnek a pepř a namíchali tam sádlo a bonbóny, škvarky a skořici, krupičnou kaši a tvaroh, perník a ocet, kakao a zelí, jednu hlavu z husy a hrozinky, inu všechno možné do toho dortu dali, jen chleba tam nedali, protože pejskové a kočičky chleba tuze moc rádi nejedí. Když to všechno smíchali a rozmíchali, byl z toho dort tak veliký jako kolo u vozu.-------------------- A James Koya Jones si řekl, že natočí horor....(26.10.2012)

 • Stoka
  odpad!

  Šest známých se potká na pohřbu svého přítele z dětství. Najdou mapu, která vede do už nimi zapomenuté minulosti. Nalezení mapy bylo poslední vůlí zemřelého. To, co najdou ale probudí strach z dětství, frustrace a noční můry z jejich rodinného domu. Dům, který skrývá strašná tajemství a děsivou mrtvou holčičku, která je zavede k podivnému předurčení. Nehltejte ten obsah,ani si ho nečtete je to ztráta času.Nekupovat,nestahovat,nezapínat a nekoukat!(21.4.2012)

 • Jericho666
  *

  "Nemůžeme ho tu nechat!" - "Ne? Tak sleduj!" V podobném duchu se nese valná část tohoto krátkého horůrku, který se sice snaží postrašit, ale jediný kdo se bojí jsou asi jen sami aktéři. Přitom tématicky to špatné není. Žádná inovace v žánru se sice nekoná, ale příběhově proč ne. Bohužel to totálně zabíjí zpracování. Od herců a jejich hlášek/chování začínaje, bubákama konče. Ve valné většině případů není vlastně vidět kdo oběť sejme a pokud už je náhodou něco (povětšinou bubačka, co děsí jen oběť) v záběru, tak skoro není vidět zase jak oběť dostane (viz scéna na záchodech). Přes zajímavý a trochu i příjemný rozjezd, kdy se rýsuje zajímavá zápletka, je snímek prostě zmatený. Více se klade důraz na vysvětlení situace a historie. Což ke škodě samozřejmě není, jen kdyby se při tom neopomínal fakt, že jde o horor a když už se k něčemu schyluje, tak je to stejně odfláknuté. Nemohu sice říct že jsem se úplně nudil, ale znovu se na Zavražděné děti myslím už nikdy nepodívám.(17.7.2013)

 • ARI50
  *

  Prostě vždycky hledám aspoň kousek dobra čehokoliv aby sem byl spokojený a nedával vyloženě odpad!(4.10.2018)

 • eraserhead666
  ***

  Asi bych nedokázal dát odpad filmu, v němž hraje Dina Meyer. už kvůli ní. Z tohohle filmu mám dost rozporuplné pocity. Čekal jsem to mnohem horší, nakonec jsem byl i překvapen. On to není nějak dobrý film, ale má pár povedených scén a nápadů, pár úseků, které ukazují, že nápady by byly, jen ještě trošku zapracovat na jejich realizaci. Vadil mi dost spoileroidní začátek, to už je ale asi průvodní jev současného filmového horroru. Jak krásně zmatený by divák mohl být, takhle jsem zápletku prokoukl během prvních pár minut a pak už to všechno jelo přesně, jak jsem si představoval. Líbila se mi takřka absence toho ducha, většina z těch jeho pár objevení, měla docela dobrou atmosféru. Film měl dobrou hudbu, která se ale paradoxně minimálně v půlce případů k němu nehodila. Příběh je fajn (realizace už trochu méně), ale i přesto by mohl odpovědět na trošku více otázek. Já to sice pochopil, je tam ale pár wtf věcí, které by šly lehce upravit. Jde bidět snaha, stejně tak jde ale vidět i nezkušenost. Z jedné strany mě to zaujalo, z té druhé je to prostě jen "další mix ústavní duchařiny s komplexem viny". Kouknu se na to někdy znovu? Asi jo, byť to bude z větší části kvůli Dině. 2,5*(7.6.2013)

 • mysiak
  *

  Nudné, bez nápadu, špetky originality...a také obsadenie....hanba zahodiť taký film...(23.4.2010)

 • SOLOM.
  **

  Kdyby se toho ujal jiný režisér a vyměnil se celý štáb, tak by z toho možná mohla být průměrná duchařina. Takhle jde jen o další položku v mé filmové sbírce na kterou se už nikdy více nepodívám. Úplný odpad to však zase není. Přece jenom je zde k vidění i několik průměrných scén a čas od času se tady vyskytla i příjemná atmosféra. Bohužel nuda vyhrála na plné čáře a nelogičnost poloviny děje mě po celou dobu dost ubíjela, tudíž nemůžu dát víc jak...(8.3.2010)

 • Rhed
  *

  Při sledování tohoto škváru jsem měl neodbytný pocit, že veškerými jeho tvůrci, či spíše tvůrkyněmi, jsou ženy. Ani nevím proč. Nejspíš jsem také prošel nějakými behaviorálními pokusy.(8.4.2010)

 • kagemush
  **

  Tak jsem zase neodolal a když jsem na stánku uviděl v paklu pět horrorů (Tohle,Zyzzyx road,Kult,Za dveřmi je vrah,a Vlci Wall Streetu) za 59,-kč (!!!) tož jsem se nachytal,- ne všechno je Filmag a jen u tohodle bych to viděl tak na nepěkných 30%. Ostatní 20% až odpad.Jo jo,za málo peněz tentokrát téměř žádná muzika.(26.6.2010)

 • stration
  **

  Opravdu slabota. Pár lekaček to nezachrání.(4.5.2010)

 • Morholt
  odpad!

  Dina Meyer je pořád ještě kost.........a to je tak všechno.(16.6.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace