poster

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

 • Velká Británie

  How to Lose Friends & Alienate People

 • Slovensko

  Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Podle trailerů jsem si myslel, že to bude průměrná blbost. A vono ne! Celej film je chytře zábavnej. Simon Pegg je dobrej, ale film nestojí jen na něm a i ostatní obsazení je výborné (hlavně Jeff Bridges). Megan Fox je tam ještě větší bohyně než v Transformers. Nejvíc ale oceňuju fakt, že se člověk trochu podíval do "zákulisí" a poodhalila se tam moc filmových časopisů.(10.1.2009)

 • Fr
  ****

  SVĚT BULVÁRU. Obyčejní lidé TO čtou, protože tam nebyli. Smetánka TO čte, protože se dozví, že tam byli. A oni musí vědět, KDE JE ,,TAM“! ..... Sidney Young a jeho cesta na výsluní. Omegy, oblek od Armaniho, - ale jeho život nebýval vždycky takovej. Jaké to je navštěvovat večírky a filmové premiéry? Jaký je svět celebrit Hollywoodu? V podání S.Pegg a jeho drsnýho britskýho humoru, jenž hraničí s trapností – vlastně je často pořádný hovado! –občas velmi zábavný! Všechny ty trapasy (často vtipný), charismatický J.Bridges a romantická komedie na britský způsob. To je film o cestě ,,trotla až k novinářské Šagri-La“. Závěr filmu už sice takové ,,novum“ není, ale každá legrace nějak končí (tady trailerem během závěrečných titulek). Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nosím triko s nápisem ,,Mladé vemeno plné semene“. 2.) Nevím jak se zachovat, když ve výtahu flusnu kus jídla šéfově manželce na záda. 3.) Jsem začínající herečka a chci to dotáhnout hóódně daleko. 4.) Nevím, kdo posílá lidem mrtvý ryby. 5.) Chci se stát novinářem v Besku. Nebo v Hromu. Nebo v Aha. Nebo v .... PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ * Víte, že? Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám byla původně životopisná kniha britského novináře Tobyho Younga? Dle fotografie taky poznáme, proč Toby Daniela Moorsom Younga hrál právě Simon Pegg!(20.10.2010)

 • MMR
  **

  Z důvodu toho, že se na to tenkrát na koleji díval spolubydlící a chechtal se jak blbej, jsem čekal něco daleko jiného než se mi dostalo. Mé velké očekávání nebylo ani z poloviny naplněno a já měl pocit, že jsem na přehlídce nejnudnějších pokusů o komedii. V průběhu první poloviny filmu jsem měl sto chutí to vypnout, ale počkal jsem si na druhou, o malinko lepší polovinu, která to ovšem moc nepozvedla. Už teď si moc nepamatuju o čem to bylo, ale to mi bylo jasné už loni, když jsem se na to díval. Myslím že příští rok už o tom nebudu vědět vůbec nic. Naštěstí mi to ovšem nebude vůbec vadit, jsou daleko lepší romantické komedie, které stojí za to, aby si je člověk pamatoval i po čase, popřípadě si je připomněl znovushlédnutím, což zde samozřejmě nehrozí.(5.6.2011)

 • Matty
  ***

  Simon Pegg je vtipný, Kirsten Dunst je milá, Megan Fox je ve spodním prádle, ale film stejně zůstává daleko za očekáváními. Málo vtipný, málo jízlivý, v následování Sladkého života velmi nedůsledný a ve finální fázi až křečovitě korektní. Když důkaz, jak blízko mají někteří novináři k dobytku a jak moc jim celebrity pomáhají stanout v čele stáda, potom Opilé slávou. 70% Zajímavé komentáře: golfista, DaViD´82, ScarPoul(3.1.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  70% *** Začátek nic moc, nemám rád přehnaně trapné scény; pak se děj zvednul, hlavně díky Simonu Peggovi. Ale i Kirsten Dunst (která mě ve Spidermanovi naprosto nepřesvědčila) svou roli nezvládla špatně. Zkrátka pokud nečekáte od příběhu příliš a hledáte něco na pohodové odpoledne, nudit se patrně nebudete.(21.12.2008)

 • - Ve filmu se objeví několik narážek na kultovní film bratrů Coenových Big Lebowski (1998). Sidney osloví omylem paní Kowalskou jako paní Lebowskou. Ve filmu se také objeví nejoblíbenější drink Jeffa Bridgese z Big Lebowski - White Russians. (don corleone)

 • - Mobilní telefon Sidneyho Younga (Simon Pegg) je Sonny Ericson k550i. (Ficik)

 • - Simon Pegg dostal nabídku na tento materiál už v roce 2004, kdy mohl účinkovat v divadelní hře. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace