poster

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

 • Velká Británie

  How to Lose Friends & Alienate People

 • Slovensko

  Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  ***

  nevím, proč jsem čekal od britské romantické komedie víc, než jsem zvyklý od klasických břeček z USA, každopádně jsem si opět nepřišel na své. tradiční scénářové koleje, ze kterých se prostě neuhne ani o píď, to mě prostě neba, třebaže se to herci i rejža snažili všemi silami zachránit... prostě la dolče průměr. 60%(26.9.2009)

 • viperblade
  ****

  Komedie to je fajn, Megan snad ani v těch Transformerech nebyla tak sexy a Simon Pegg tam hláškuje jako o život. U scény s čivavou jsem se opravdu pobavil. Nicméně konec, i když nebyl z nejhorších, upadl do průměru a prakticky každý, kdo už nějakou tu romantickou komedii viděl, ho musel čekat prakticky od začátku filmu. Ani to "šokující" odhalení přítele nebylo tak šokující… ale dost negativismu, film se povedl a po většinu jeho délky jsem se dost slušně bavil. Do jaké míry a jak věrně to paroduje poměry mezi slavnými a bohatými nevím, ale je možné, že nějakou výpovědní hodnotu to mít bude. To se taky cení. Zkrátka a dobře - 80 %. P. S. A mini roličky dvou ze tří Ajťáků potěšily, hodně potěšily…(7.4.2012)

 • Xmilden
  ***

  Trošku mě zamrzelo, že se Simon Pegg uchýlil do romantické komedie. Přesto jej nakonec nehaním, přestože by mi mnohem více seděl se svým parťákem Nickem Frostem v podobném snímku jako Hot Fuzz. Ale co se dá dělat. Čas nemilosrdně běží a tak se Simon dostal k romantickým věcem. Nenadělám nic. Nakonec samotný film má spoustu skvělých záseků. Hrají zde známí herci jako Transformeřice Megan Fox, Gillian "Dana Scully" Anderson a hlavně skvělý Jeff "Dude" Bridges. Prostě úžasná plejáda herců.(15.12.2008)

 • teutates
  ****

  Oddychovka ako sa patrí... Zaujimavé prevedenie, kulisy, neobviklé herecké zloženie + skvelé herecké výkony (obzvlášť Simon Pegg). Réžia poodhalí zákulisie "továrne na sny" a taktiež priblíži svet "paparazzou". Všetko sa to tiahne s nostalgickým nádychom a komickým pozadím v podaní anglického komika, ktorý netrpí nedostatkom dialógov... 8/10(17.11.2008)

 • Psema
  ****

  Jako Peggovo filmové prasátko: Od pohledu nic moc, ale při hlubším ohledání pěkně (herecky) postavené, slibně (komediálně a cameově) osvalené, místy (britsky) oprsklé a postupem času čím dál víc sympatické. Prostě jedna z komedií, která mě chytla za srdce, především jako už tradičně rulujícím Peggem, normálně vyhlížející a přesto nádhernou Kirsten (nevěřím, že to říkám) a každé slovo si užívajícím Bridgesem (jen houšť, Jeffe). A to jsem po trailerech nad filmem lámal hůl...(4.1.2009)

 • - Megan Fox byla do filmu obsazena ještě před uvedením trháku Transformers (2007), díky kterému se z ní stala velká hvězda a sexsymbol. Režisér Robert B. Weide prohlásil, že byl zklamaný, že to nemohl být on, kdo ji pro filmový svět objeví. (don corleone)

 • - Simon Pegg dostal nabídku na tento materiál už v roce 2004, kdy mohl účinkovat v divadelní hře. (don corleone)

 • - Sidney Young se snaží ve filmu prokázat kartičkou do knihovny z města Gloucester. Ve městě Gloucester se narodil Simon Pegg, představitel právě Younga. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace