poster

Zmoklí psi (festivalový název)

 • Hongkong

  Tai yang yu

 • Hongkong

  太陽雨

 • angličtina

  Rain Dogs

Drama

Malajsie / Hongkong, 2006, 94 min

Režie:

Yuhang Ho

Kamera:

Gay-Hian Teoh

Hudba:

Yuhang Ho

Producenti:

Lorna Tee, Yuhang Ho

Střih:

Ching-Sung Liao

Zvuk:

Tu Duu-Chih
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • molotov
  **

  Vůbec si nevzpomínám, o čem to bylo, jen vím, že to bylo slabý, ale ne blbý.(9.7.2007)

 • bassator

  42nd KVIFF 2007 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum Nezávislých(1.8.2009)

 • PetrPan2
  odpad!

  Kdyby se vyhlašoval nejhorší film na letošním festivalu v Karlových Varech (2007), tak by Zmoklí psi (jak se tenhle film v češtině jmenuje) byly žhavým favoritem... Dokonce jej nezachránilo ani to, že byl uváděn první den festivalu, kdy jsou diváci ještě namlsaní a jdou prakticky na všechno...(9.7.2007)

 • Honza dAve
  **

  Zmlsán dosud shlédnutými filmy z jihovýchodní Asie, čekal jsem od Tai yang yue (aneb česky Zmoklých psů) když už ne napínavou, tak aspoň zajímavou nebo něčím působivou podívanou. Tohle sociální drama mě ale nenadchlo a v podstatě nic moc z malajského života neukázalo (čekal jsem aspoň informace, když už chyběl příběh a děj). Je jasné, že mezi mrakodrapy a univerzitami v Kuala Lumpuru žijí i běžní lidé, ale tenhle film o nich moc neříká. Nuda a nic nového, nelogický a nepřehledný děj plný scén, které někdo zapomněl vystřihnout - například ta s tím hadem v džungli, WTF?(8.7.2007)

 • Jadis
  *

  Tak nízké hodnocení se většinou dává filmům typu Date Movie a dalším tomu podobným. Tento film je naprostý opak, film bez zápletky, hrající si na umění, ale přitom je to jen nekonečná nuda. A ano, usnula jsem.(8.7.2007)

 • Lish84
  odpad!

  Zmoklí psi byli na mé první návštěvě karlovarského filmového festivalu (ročník 2007) mým prvním zhlédnutým filmem. Jestliže jsem měl před tím o snímcích uváděných na festivalu nějaké předsudky, tak Zmoklí psi je splnili do puntíku. Nudný, nedynamický, nepochopitelný film "o ničem". Rádoby silné lidské drama ze života, které vůbec nezasáhne a nechá diváka netečným. Tvůrci se ho snad ani do děje vtáhnout nesnaží - vůbec na něj neberou ohled. Vrcholem je poslední scéna: záběr na strom a k tomu dlouhá tklivá píseň. Když se zpěv už zdánlivé chýlí ke konci, začíná další sloka... O čem vlastně snímek byl jsem si musel poté přečíst v programu..(3.7.2007)