Aaina

Indie, 1993, 142 min

Deepak Sareen

Honey Irani

Keshav Naidu

Zajímavý příběh o dvou sestrách, z nichž starší nikdy nedokáže přijmout jakoukoliv porážku ze strany té mladší, "ošklivější" (což je paradox, protože starší sestrou je Amrita Singh and mladší Juhi Chawla v obrovských brýlích). Takže když se obě začnou zajímat o stejného muže, asi to nebude právě procházka růžovým sadem. Amrita byla perfektní jako žárlivá, svéhlavá a marnivá Roma, schopná jít přes mrtvoly, aby dosáhla svého. Juhi zase byla sladká a něžná, ovšem nakonec se dovedla i vzchopit a hájit vlastní zájmy. Jackie Shroff, jak se mi zdálo, měl zezačátku nevděčnou roli obdivovaného hrdiny, který všechnu akci nechá na děvčatech, ale jak film pokračoval, dostal i on svůj prostor a rozhodně toho využil. Všichni tři byli skvělí. Hudba byla příjemná a nemyslím, že jsem kdy viděla Juhi tak dobře tančit.(29.4.2012)

• - Amrita Singh získala v roce 1994 cenu Filmfare pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. (Gaja Gamini)

• - Původně byly role sester nabídnuty Sridevi a Madhuri Dixit, ale obě odmítly. (Gaja Gamini)