Krev: Poslední upír

Upírske denníky

Akční / Thriller / Horor

Hong Kong / Japonsko / Francie, 2009, 91 min

• Tsuki

Slabší filmový počin, aspoň co se týče příběhu a scénáře. Bojové scény byly sice možná ucházející, ale tímhle si mě film rozhodně nezíská. Navíc stříkající krev byla značně nepřirozená a scéna, kdy Jeon Ji-hyeon (Saya) proráží katanou zdi, mě nenávratně přesvědčila, že celý snímek je v bojových scénách nemožně přehnaný, snad aby na něm bylo aspoň něco zajímavého. Kdo viděl film My Sassy Girl se stejnou herečkou v hlavní roli, se mnou možná bude souhlasit, že Blood: The Last Vampire by klidně mohl být jeden z filmů, které Jeon Ji-hyeon v My Sassy Girl vymýšlela a psala k nim scénáře (a kde sama sobě taky určovala hlavní role nějaké akční holky). To by k tomu totiž naprosto sedělo. ~(1,6)~(31.1.2010)

• Sobis87

Tahle příšerně sestříhaná, lacině zrežírovaná a pitomým scénářem oplývající hraná verze slavné anime dělá svému staršímu bratříčkovi akorát tak ostudu…velkou ostudu. Absenci někoho talentovaného za psacím stolem bych ještě oželel, stejně tak herce-neherce, ale to, že i ta očekávaná akce ve výsledku za moc nestojí (nehledě na podprůměrné triky) a tvůrci se diváka snaží uchlácholit maximálně tím, že nešetří krvavými cákanci, mě už solidně naštvalo. Tohle se fakt nepovedlo, jen doufám, že se podobní packalové nerozhodnou 30%(8.3.2010)

• Hitman_47

Bohužel to dopadlo celkem dost špatně... a nejvíc na facku je herečka, která hrála Alice.. horší hereckou píču by člověk pohledal..(12.8.2010)

Krvavá pohádka vychází z povedeného krátkého anime. Půvabná hlavní hrdinka je okouzlující a démonické upíry masakruje neméně okouzlujícím způsobem. Baletní stylizace akčních scén je v zajímavém kontrastu s graficky vyobrazeným násilím. Příběh je ovšem chabý a ubírá se dávno vykrvácenými cestami.(4.1.2010)

Šialené cool...nemôžem si pomôcť ale táto uletená magorina sa mi proste páčila..všetka tá cheeseovosť a wtf momenty ma nútili smiať a čumieť na to..sexy kočky ako sa režú a krv je všade..proste coolová vec(13.11.2009)