poster

Sněžní pavouci (TV film)

 • USA

  Ice Spiders

 • Slovensko

  Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Tibor Takács

Scénář:

Eric Miller

Kamera:

Barry Gravelle

Hudba:

Penka Kouneva

Producenti:

Jeffrey Schenck

Scénografie:

Travis Zariwny

Kostýmy:

Amy J. Roberts
(další profese)
 • J. T. Kirk
  odpad!

  Naprosto dokonalý horor, ve kterém jsou opravdu propracovaní pavouci. Těm pavoukům jde vidět každý chloupek na jejich obřím těle. Scénář nemá ani jednu malinkou chybičku. Místy jsem se málem "posral", až tak to bylo děsivé. Vůbec jsem nevěděl co se tam bude dít, dokud se to nestalo. Pavouci, kteří běhají po horách, kde je všude plno sněhu, kterého geniálního člověka to napadlo? Rád bych mu potřásl rukou. Od Tibora Trácse jsem toho sice moc neviděl, ale tímhle filmem si dostal moji přízeň. Patrick Muldoon je snad ten nejlepší herec, kterého znám a opravdu si umí vybrat roli přímo na tělo. Navíc ten skvělý, bezchybný slovenský dabing, ten dodává tomuto filmu tu pravou atmosféru. Žádný z filmů, které jsem doposud viděl se nemohly vyrovnat tomuto mistrovskému dílu! Ti všímavější, již jistě zpozorovaly, že jsem si z vás celou dobu "dělal prdel", bohužel jsem to nemohl vydržet do Aprýlu.(20.2.2011)

 • pursulus
  *

  Zmutované poznamenání.¬         Zmutované pavúky, snímek pojednávající o obrovských pavoucích uniknuvších z tajné státní laboratoře v horách mezi lyžaře, kteréžto následně požírají, se vsunutými vložkami o tej svinskej vládnej moci, pro niž jsou wikileaks vlastizradou, nestojí za poznamenání ani za shlédnutí; scénář už stokráte použitý jinde, snad pouze s mírnými obměnami; vůbec nic překvapivého, ba ani trikově ne. Dívejte se na staré dobré snímky, které máte rádi; to je mé doporučení. A nebo se poučte u Francouzů: choďte na demonstrace a rozbíjejte poldům hlavy a auta; to je mnohem lepší a šťavnatější zábava, která může býti i společensky prospěšná.(8.2.2011)

 • A.Beech
  *

  Tak sprostý film. Nechutný, hlúpy a nelogický hneď na začiatku. Som nevedel, že v roku 2007 ešte ľudia nepoužívali mobilné telefóny. Plusom je dosť charizmatický hlavný hrdina (Patrick Muldoon - zrejme nejaký C-čkový herec) a to, že film splnil svoj účel, teda "pobavil". Nemôžem povedať, že by som sa nudil.(11.10.2013)

 • bruceman7
  odpad!

  Celou hodinu a půl jsem přemejšlel, proč tomu dát hvězdu...Možná za to, jak jsem se několikrát mohutně zasmál povoukům lovícím úplně neschopné lyžníky a snouborďáky, maníka stěžujícího si na nedostatek tepla, přičemž vojáčci si venku pochodujou v tričku... ale nedopadlo to - celkově to bylo neuvěřitelně tragický a ani ty radikálně extra směšný scény to nezchránily. Za ten megasračkovej závěr bych to poslal i do mínusu. Ani to nemá význam víc rozebírat. 0/10(9.6.2011)

 • Phobia

  Na hodnocení jsem toho ze "Sněžných pavouků" viděla málo, tak se omezím na prohlášení, že mě nikdy nepřestane přivádět k úžasu, jaké sračky jsou filmoví tvůrci schopní zplodit, podepsat svým jménem a předhodit veřejnosti. Osobně bych chcípla hanbou, kdyby někdo vykutal ze spodních vrstev šuplíku mé (pre)pubertální komiksy a postpubertální spisovatelské pokusy, ale jiní, s nedostatkem sebereflexe a přebytkem peněz i sebevědomí, si to své hovno plácnou na hubu, pomažou se jím až po paty a hrdě vyrazí do davu. Respekt!(29.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace