poster

Sněžní pavouci (TV film)

 • USA

  Ice Spiders

 • Slovensko

  Zmutované pavúky

Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Tibor Takács

Scénář:

Eric Miller

Kamera:

Barry Gravelle

Hudba:

Penka Kouneva

Producenti:

Jeffrey Schenck

Scénografie:

Travis Zariwny

Kostýmy:

Amy J. Roberts
(další profese)
 • darkrobyk
  **

  ,,Ten los je na cucky!" Houby los, byl to jelen. Nevím, zda chyba v překladu či originále, ale hezky vystihuje celkovou nekvalitu snímku. Zatím můj nejslabší horror o pavoucích. Armádní projekt, jak vyrobit dokonalé vlákno (hmmm, vzpomeňme klasický český komiks Pavouk Nephila), se vymkne kontrole. Od nízkorozpočtového snímku těžko očekávat překvapení, byť pár výjimek by se našlo. Postavy nesympatické, animace prachmizerná, napětí kolísavé.Dávám ale 2* za krásné hory a zmasakrované oběti, kde se krví a střevy nešetřilo. Je to samozřejmě žalostně málo.(7.8.2015)

 • MFZB
  **

  Na to, že to bola brutálna kokotina, tak sa mi to dosť videlo. Aj keď tento film bol po každej stránke otrasný, tak mal niečo do seba. Prijebané dialógy, otrasné "herecké" výkony, kamera tiež na chuja a dabing to radšej pomlčím, ale hudba sa ku koncu filmu dala a celkom zaujímavé prostredie. Pavúky vyzerali naozaj nemožne a umelo ale aspoň som sa pri každom ich útoku dobre pobavil a film fungoval viac ako komédia a nie horor. Čakal som, že to dopadne horšie a tak v konečnom dôsledku film prekvapil.(12.12.2010)

 • Bloody13
  *

  Já, jakožto milovník pavouků a chovatel sklípkanů, vyhledávám každý snímek, ve kterém se objevují pavouci a nejlépe velcí (druhej Harry Potter a třetí Pán prstenů nejsou vyjímkou :-)) Trochu úchylka, ale já jsem opravdu rád za každej horor, kde se má tato "havěť" objevit. Ale tohle je masakr! Filmový omyl, kde vládnou příšerní herci a neuvěřitelně špatní digitální pavouci. Ice Spiders jsem tak musel sjíždět na 3krát, abych nepřišel k psychické újmě. Obrovská bída! Bodík ale dám za mrtvýho jelena. 2/10(11.2.2010)

 • A.Beech
  *

  Tak sprostý film. Nechutný, hlúpy a nelogický hneď na začiatku. Som nevedel, že v roku 2007 ešte ľudia nepoužívali mobilné telefóny. Plusom je dosť charizmatický hlavný hrdina (Patrick Muldoon - zrejme nejaký C-čkový herec) a to, že film splnil svoj účel, teda "pobavil". Nemôžem povedať, že by som sa nudil.(11.10.2013)

 • animario
  odpad!

  Tibor Pokakács zřejmě fandí zimním sportům,má rád pavoučky a barevný pastelky, tak spojil tyhle svý koníčci a natočil tuhle hovadinu, jinak si to vysvětlit nedokážu. Lyžařský středisko atakováno barevnými pavouky, je tohle vůbec možný? Doufám, že Tiborka při příští návštěvě hor semele rolba, zavalí lavina nebo sežere Yetti..(29.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace