Jezero 2 (TV film)

Jazero 2

Horor

USA, 2007, 84 min

• kajda.l

Může divák chtít více od "céčkového" komediálního hororu, než to, co nám nabídlo Jezero 2??..myslím, že ani ne..a to že dávka zábavy, je vskutku veliká. Posuďte sami, film je přímo prošpikovaný velmi suchými hláškami, které pobaví, krásné modelky, které sice vůbec neumí hrát, nám ukáží své krásné vnady(což chlapa potěší) a jako bonus, asi desetimetrový gumový (nafukovací) krokouš a navíc úděsné triky. Pokud se vám to zdá málo(vyhněte se tomu), všem ostatním přeji skvělou zábavu(nasmějete se dosytosti).(28.12.2007)

• SOLOM.

Dvojka je v porovnání se svým předchůdcem o dost slabší. Především pak co se po vizuální stránce týká. Krokodýli vypadají moc uměle a jejich útoky vypadají opravdu směšně. Po dějové stránce se tu dá najít několik dobře promyšlených věcí, ale těch je opravdu jako šafránu. Herecké výkony jsou místy tragické, ale hraje tu několik pěkných holek, takže je na co se dívat.(9.12.2010)

• weetya

Snad ještě slabší než Crocodile, tudíž zatím asi úplné krokodýlí dno. Animace byla horší než v Doom II! Jinak se jedná o trapný remake + pokračování špatné jedničky. Přibylo sice pár postav, když pomineme ty vykradené (šerif, milionář, ekoženská) a pár krokodýlů, ale jinak se nic nezměnilo. Rozhodně ne k lepšímu.(15.6.2009)

• maarraa999

Komediální Horor???? To snad ne. Tenhle film je daleko víc než jen odpad. Když jsi vezmu, že jsem dal filmu Moulin Rouge, který se mi absolutně nelíbil hodnocení odpad, tak se musím stydět, že je toto na stejné úrovni v počtu mých hvězd. Celý film jsem jen žasnul nad až katastrofálními efekty, dáli se to tak nazvat, kdy věřím, že bych to snad i já dokázal lépe. Dále výkony herců a celkové vystupování postav....naprostá katastrofa. Myslel jsem, že Piraňa 3D bude nejhorší horor v kategorii hororů tohohle typu, ale Jezero 2 Piraňů několika násobně překonalo.(22.11.2011)

• honajz

Klasický příklad toho, jak může dopadnout parodie na parodii - tedy nijak slavně. Opět se vracíme k Lake Placid, kde řádí lidožravý krokodýl. Místní šerif však zpočátku problémy neřeší, dokonce se jim vysmívá, než však přijede inspekce z hlavního města, vedená jeho bývalou manželkou. Navíc jejich syn se zamiloval do dívky trampů, kteří sem přikvačili, a následuje ji také k jezeru. Proto bude nutné nejen rychle zasáhnout, ale i zjistit původ, odkud krokodýli pocházejí. Už první filmový díl si nebral hororové poučky až tak vážně a zkusil sem tam neotřelý humor, který se vyplatil. Tentokrát však jde spíše o trapné pokusy celkem nevtipné, navíc končící jen u toho, že krokodýl ty zlé sežere a hodní přežijí. Čímž sám bere doslova a vážně jednu z hororových pouček.(16.3.2012)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)