Jezero 2 (TV film)

Jazero 2

Horor

USA, 2007, 84 min

• JohnMiller

Nie som veľký fanúšik prvej časti aj keď sa mi v detstve páčila. Na videu som ju videl niekoľko krát. No v porovnaním s týmto ide o nesmrteľnú klasiku. Dvojka je tak tupá, naivná, smiešna, trápna a amatérska že ma to až zabolelo. A to som už videl oveľa lacnejšie kúsky. Najväčšou hrozbou je fakt že sa tu herci berú smrteľne vážne a pritom nezahrali takmer nič. Jedinou akou takou svetlou chvíľkou je to že tu nestrieka digitálna krv a je tu pomerne dosť odtrhnutých končatín. Avšak ani to nezachraňuje nič.(10.8.2014)

Tak měl jsem možnost tohle vidět před prvním dílem (ten jsem si pustil hned poté) ač jsem čekal nezáživný zvířecí horor, byl jsem mile překvapen. Šerif se ujme vyšetřování kde se vzal krokouš v jezeře a zavede je to až k místní bábě , která je neuvěřitelně příjemná. Její hlášky jako ty Colombo, či Růžový pantere na adresu šerifa neměly chybu. K tomu opět hezká pomocnice. Dospívající syn šerifa , kterému se líbí místní dívka, ale ta už má kluka (ale né na dlouho). Vše je opět prošpekováno dobrým černým humorem. Spousta akce, já se dobře bavil.(27.6.2009)

• Martin741

Akosi sa tu vrece roztrhlo s odpadmi. A pricom Lake Placid 2 nie je az taka hroza, ako by sa mohlo na prvy pohlad zdat. Pocas filmu som si napriklad stihol utriet prach, povysavat, vyniest smeti a odbordelit 2 izby. Na par efektnych vrazd tiez dojde. A ten krokodil je akurat len o trochu vacsi ako bezny hypermarket. 30 %(30.1.2013)

• UncleG

Tohle je opravdu 84 minut zcela ztracenýho času. Až je mi tak nějak trapně - tentokrát ten pocit naprostý trapnosti a zmaru nepramení z debilního scénáře, kterej by zmáklo chytřejší dítě na nižším stupni mateřský školky...Ani z imbecilních chyb popírajících předchozí situace a opravdu "nečekaných dějových zvrat(k)ů"... Dokonce za to nemůže ani ohavná 3D animace, vedle níž by chlápek v zelených holínkách připomínal toho krokodýla o fous líp... Ani oškliví, nepříjemní a vyloženě dřevění lidé tvářící se jako herci... Není to ani absence sebemenšího humoru a nejtrapnější pokusy o vtip za poslední dekádu. ... Ten trapnej jsem totiž já, že jsem se na TOHLE vůbec kdy díval. Tak!(23.4.2010)

• Phobia

Někdo zoufale netalentovaný a prudce neschopný našel v kopírce zapomenutý scénář k Lake Placid, na každé druhé stránce navíc místo textu bylo otištěno holé pozadí (tedy prdel). Nálezce neváhal a natočil "Lake Placid 2". Na veřejných záchodcích odchytil bandu nejnesympatičtějších neherců jaké potkal, tvorbu speciálních efektů svěřil své tříleté neteři, popadl fotoaparát opatřený možností nahrávat delší časové úseky a stvořil... cosi. Jednička fungovala na solidním obsazení, sympatickém nadhledu a dobrých hláškách - žádné veledílo, ale bavila jsem se. Dvojka mě od začátku nutila mít zamyšlený výraz: je to vtip, je to míněno vážně? Napětí nulové, humor - byl tam nějaký?, zábava žádná. Po půlhodině můj prstík nahmatal červený čudlík ovladače a stisknutím mě uchránil dalších zážitků. Hvězdička jde na vrub zanedbatelné možnosti, že zbytek filmu nebyl tak nablblý a třeba z té kupky hnoje vyrostl alespoň plevel. 10%(26.4.2010)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)