• Tom Riddle

Lehce erotický lehce strašidelný lehce stravitelný seriál určený především gayům (gay scének je tam podstatně víc, a jsou podstatně odvážnější, než scénky lesbické). Problém je, že vlastně nic nenabízí, protože když chce člověk erotiku, klasické porno poslouží mnohem líp, a když se chce zase bát, tak víc se bude bát třeba i u Buffy. Není to zlé, a rozhodně se cení ta snaha (a herci a herečky jsou opravdu nádherní), ale na víc jak 2 a půl hvězdy to prostě není.(7.7.2008)

Tohle mi tak trochu připomíná porno v docela dobře maskovatelné kapuci. Děj je téměř ubohej a herci asi stejně tak dobří, jako já sám. Triky....no...nic. Tři tomu dám, protože na osoby přítomné v tomhle ehm..seriálu se pěkně kouká.(17.8.2011)

Po tom, co jsem se přesytila oběmi verzemi Queer as folku, chtěla jsem něco dalšího. A ono ejhle, oba seriály byly sice revoluční, ale zase až takovou vlnu nevyvolaly. Totiž, když má člověk zájem o další televizní queer drama, najde v první řadě něco takového... (Ano, The L Word znám velice dobře ;)) Dante's Cove není vyloženě špatná záležitost, ale na mě je to mix příliš mnoha žánrů najednou. Pilot začíná jako skvělá kostýmní magicko-homosexuální show, ale brzy se to celé přenese do současnosti a i když je tam stále hodně vazeb na minulost s pořádnou dávkou tajemna (Tracy Scoggins a William Gregory Lee jsou solidně ďábelští v obou rovinách)... promění se to v soapku, což je vážně škoda. Ale tak pořád lepší, než nic ;) Tolik kouření na uvítanou by se člověk jinde nedočkal.(1.3.2009)