Príbeh sa odohráva v tanečnom prostredí. Ganesh (Prabhu Deva) je dobrý tanečník. Porazí Anthonyho v jednej tanečnej súťaži. Potom však dostane Ganesh od Anthonyho nakladačku a následne príde o nohy pri autonehode. Dostáva sa do hlbokej depresie, no predsa chce odovzdať svoj ​​tanečný talent niekomu, kto by bol jeho dedičom. V priebehu rozprávania nájde priateľa a nasledovníka v Raghavovi. (nessbeal)

lenuse

Film, který vznikl za spolupráce dvou špičkových choreografů. Jeden (Lawrence Raghavendra) z nich se kromě režie a scénáře zhostil i hlavní role. Taneční scény jsou vážně úžasné. Říká to i manžel, který je obyčejně přetáčí nebo při nich odchází na záchod. Děj, který mě posloužit jako rámec pro ty taneční scény opravdu nic moc. Známý tanečník se po autonehodě chce realizovat alespoň jako učitel tance. Parta outsiderů, kteří na ulici trénují tanec. Jednoho dne se jejich osudy musí protnout. Do toho ještě jistá "taneční mafie", která hrdinům hází klacky pod nohy. A k tomu ještě pár zbytečných vedlejších příběhů a jeden flashback do dětství jednoho z hrdinů, to všechno jen zdržuje a nudí. Ale to spojení tradičního a současného tance, to je fakt bomba. ()