Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy

• USA Bill Osco's Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy (více)

Knihovnice Alice (Kristine DeBell) je počestnou pannou, která pokladá jakékoli sexuální chování za nevhodné a proto stále odmítá svého nápadníka Williama (Ron Nelson). To se ale změní ve chvíli, kdy jí zaklepe na rameno Bílý Králík (Larry Gelman) a vezme ji s sebou do Říše divů, kde potkává spoustu podivných tvorů, s jejichž pomocí objevuje dosud nepoznané sexuální fantazie a potěšení. Parodická adaptace populární knížky Lewise Carrolla obsahující spoustu otevřených sexuálních scén a muzikálových čísel. (JayKey)

majxik

Porno muzikál, jak zajímavý napad... a velmi i podařený. Porno filmy dnešní doby se spíše zaměřují jen na ten sex a z příběhu a náplně si nic nedělají ale v tomto snímku, i když starším najdete pěkné melodie, trhlí příběh Alenky a tak se stává poměrně atraktivním snímkem i pro páry. Pokuď se chcete kouknout na něco více než lechtivého ale nemáte zájem o "péčko" je to volba pro vás. ()

yarrod

Film jsem si opravdu užil. :)) Od začátku do konce to byla jedna velká jízda, kde člověk opravdu věřil, že se dostal do říše divů. Nejdřív jsem si říkal, že to bude něco katastrofálního, ale postupně jsem tomuhle dílu propadnul. Kristine DeBell byla výborná a opravdu bych ji podle prvního pohledu neřadil do erotiky. Nicméně nejlepší snad byly hlášky... Jen pro ukázku - What do you do on a hot (k)night in wonderland?... Nezapomenutelné PS. Nejlepší je, že asi týden zpět jsem rozebíral, že z Alice v říši divů by šlo udělat dobré porno... hehe PPS Přišlo mi to lepší než Burtonova verze :) ()

Kusko.t2

Toto iné poňatie Alenky v krajine zázrakov urobil Bud Townsend veľmi zábavné a trefné. Je to mix muzikálu, paródie a porna t.j. film s prístupnosťou od 18 rokov. Ak si ho chcete naplno užiť a zasmiať sa, treba vidieť skôr napríklad Alice in Wonderland z roku 1951, aby bol zážitok maximálny. Originál si treba pamätať kvôli dostatočnému vychutnaniu tých rozdielov. Čo sa týka tohto filmečku, hneď od začiatku je iný v porovnaní s detskými filmami tejto série. Alenka je už riadna rozvinutá baba, ktorá je ale ešte panna a trochu sa ostýcha pred svojim ctiteľom. Tak si zaspieva, nechá voľný priebeh svojim pocitom, a v tom z ničoho nič Mr. Zajac. A príbeh pokračuje, Alenka sa dostáva do krajiny zázrakov, predtým sa samozrejme zmenší (lenže oproti AiW od Disneyho sa nezmenší aj so šatičkami, ale šatičky zostanú veľké a Alenka vstupuje do krajiny zázrakov iba s kusom malej látky). Tu sa stretáva so starými známymi (zajacom, kráľovnou atď.), ktorí sú ale patrične úchylní a furt sex, sex, sex by len chceli. Rozhodne je to dosť zábavné. Film poskytuje nový parodicko-erotický pohľad na príbeh, ktorý si o to koledoval. Super. ()

DJ Obelix

Naprosto geniální. Spojit příběh Alenky v Říši divů s muzikálem, komedií a pornem? To je úkol hodný šílence. A Bud Townsend takovým zřejmě byl. Kristine DeBell je rozkošná (do porna je jí snad až škoda) a naivita z ní přímo kape. Ostatní herci nezaostávají v kadenci kulervoucích hlášek. Vrcholem jsou rýmované části, či přímo muzikálová čísla. Při písni "What are a nice girl like you doing on a (k)night like this" jsem málem spadl ze židle a takových písní je ve filmu celá řada. Pokud jste schopni přetrpět klasické hairy-sedmdesátkové porno, pak vítejte v Říši divů ;-) ()

Němi

Muzikalova porno adaptace 'Alenky v risi divu' ze 70.let. Ano, je to presne takove (fascinujici), jak jsem si to predstavoval. A mimochodem, nikdo mi nerekl, ze vedle Bile kralovny existuje i Cerny kral! __ Bez sexu by to urovni naprosto zapadlo vedle muzikaloveho Maleho prince. ()

• Humorné kresby na pozadí původního kino-plakátu "Alice In Wonderland" byl zhotoven Jackem Davisem, který je členem "The Usual Gang of Idiots" časopisu "Mad". (c.tucker)
  • Film byl natočen v Palenville ve státě New York, na staré rodinné usedlosti, která je v okolí známá jako "White's Castle". Tato nemovitost je v současnosti majetkem Jed Root. (c.tucker)
  • Původní kniha "Alenka v říši divů" od Lewise Carrolla je dvakráte použita jako rekvizita ve filmu. Poprvé v knihovně předtím, než Alenka (Kristine DeBell) zpívá píseň "Guess, I was to busy growing up" a podruhé ve scéně, kdy je Alenka u soudu. (Proroček)