poster

Dlouhá bílá stopa (TV seriál)

 • Polsko

  3 + jedna

Rodinný / Sportovní

Československo / Polsko, 1982, 6 h 30 min (Minutáž: 13x30 min)

 • roswelll
  *****

  Dle sdělení České televize je tento seriál z autorsko-právních důvodů nedostupný.(21.3.2017)

 • Idaho

  Z nějakého důvodu si pamatuji z celého seriálu jen scénu, jak tam běží nějaký kluk sněhem s protitetanovkou zabodnutou do zadnice…(6.2.2008)

 • Elden75
  ****

  Seriál, který od roku 1984 u nás neběžel, při tom německé televize ho dávají skoro každý rok. O skocích na lyžích byl jen 1. díl, pak byly díly o vodním slalomu, ztracených běžkařích, pašerácích, výletu na Balt, filmovém natáčení kovbojky, motokrosu atd. Každý díl byl o něčem jiném, nechybělo napětí. Pro mě byl požitek vidět Karla Augustu, jak v kulatých lyžařských brýlích sjíždí na lyžích kopec, nebo vidět Petra Nárožného jako šéfa kuchyně a Jana Skopečka jako pytláka.(4.4.2008)

 • FeroFabus
  ****

  Ten seriál běžel v televizi pouze dvakrát a to v roce 1982 a 1984. Nevím proč ho nikdy neopakovali, když se opakují všelijaké krávoviny a ještě větší se v dnešní době točí. Rád bych ho viděl znovu, na You Tube jsem našel jen ukázky. Možná bych ho dnes hodnotil jinak. Jen taková perlička - v tomto seriálu se sešli Vladimír Brabec(major Zeman) a Stanislaw Mikullski(kapitán Kloss).(30.12.2014)

 • triatlet
  ****

  Povedený českopolský dětský seriál nejen o sportování, ale i o českopolském kamarádství, jedna z členek party byla tuším Polka.(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace