Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sitcom, ve kterém tvůrci zachycují rozdílnost dvou sester - dvojčat. Mitchee (Sara Gilbert) je ta chytrá a racionální, Farrah (Molly Stanton) je ta blonďatá a rozpustilá, trochu jako její matka (Melanie Griffith). Přesto, nebo právě proto se jejich rodiče rozhodnou přenechat jim řízení módního podniku. (j.o.j.o.)

Recenze (6)

Primitive 

všechny recenze uživatele

Průměrný sitcom, který nepřinásí nic nového. Dívat se na to ale dá. Také herečky v hlavních rolích hrají velmi solidně. ()

Arx 

všechny recenze uživatele

Vcelku pohodový seriál o dvouch střelených dvojčátek. Zatímco jedna je panovačná obchodnice, druhá zase slečinka pro každou kravinu. V seriálu hraje i Melanie Griffith, coby jejich seriálová matka. Je to spíše průměrný seriál, ale když Vás přepadne nuda dokáže zpříjemnit chvilky a občas i pobavit. ()

Reklama

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Lehký nadprůměr, který ale nemá šanci dostat se mezi současnou top sitcomovou produkci. Ale před odchodem do práce se na to rád podívám. - 65% ()

filmmovier odpad!

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu jsem toho prostě musel nechat. Seriál, který se tváří jako sitcom ale ve skutečnosti to je jedna velká nuda. U toho prvního dílu jsem se zasmál jen na začátku, pak už ne. Jediné, co je na tom fajn je vidět Leslie s TBBT někde jinde a jinak. ()

tom.cube 

všechny recenze uživatele

Po ránu při kávě... lepší než drátem do oka. Zajímavé vidět Leslie Winkle z Big Bang Theory v trochu jiné poloze. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama