• filmmovier
  odpad!

  Po prvním dílu jsem toho prostě musel nechat. Seriál, který se tváří jako sitcom ale ve skutečnosti to je jedna velká nuda. U toho prvního dílu jsem se zasmál jen na začátku, pak už ne. Jediné, co je na tom fajn je vidět Leslie s TBBT někde jinde a jinak.(28.12.2011)

 • Primitive
  ***

  Průměrný sitcom, který nepřinásí nic nového. Dívat se na to ale dá. Také herečky v hlavních rolích hrají velmi solidně.(2.1.2009)

 • DJ Obelix
  ***

  Lehký nadprůměr, který ale nemá šanci dostat se mezi současnou top sitcomovou produkci. Ale před odchodem do práce se na to rád podívám. - 65%(25.11.2008)

 • tom.cube
  ***

  Po ránu při kávě... lepší než drátem do oka. Zajímavé vidět Leslie Winkle z Big Bang Theory v trochu jiné poloze.(21.12.2008)

 • Arx
  ***

  Vcelku pohodový seriál o dvouch střelených dvojčátek. Zatímco jedna je panovačná obchodnice, druhá zase slečinka pro každou kravinu. V seriálu hraje i Melanie Griffith, coby jejich seriálová matka. Je to spíše průměrný seriál, ale když Vás přepadne nuda dokáže zpříjemnit chvilky a občas i pobavit.(10.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace