Obehraná písnička, kterou všichni umíme zanotovat zpaměti. Aby se přestala hrát, muselo by řešení téhle situace být na někom jiném, než na lidech. Jestliže jsme v roce 2007 měli 11. hodinu, co se za těch pět let změnilo? Nalijme si čistého vína, naprosto drtivou většinu lidí nezajímá, jak to tady bude vypadat za 500 let. Těch nějakých sedmdesát, co nám současníkům zbývá, to jistě vydrží, a pak... Ať třeba tají ledy, že? Jestli je něco šílenějšího než alibismus, tak týmový alibismus. Nutno ale říct, že tento dokument není natočen takovým stylem, který by měl šanci někoho výrazněji oslovit nebo snad vystrašit...(1.3.2012)

Chvíľu to trvá, než si dokument a divák vyjasnia o čom vlastne chcú hovoriť a ktorým problémom majú začať. Postupne nám však čakanie na ústredný problém vynahradí kopou zaujímavých hostí - STEPHEN HAWKING!!!!!! , ohromujúcimi zábermi na prírodu Zeme alebo Leonardom, ktorý sa očividne do ekológie vyzná. Nie, 11.hodina a jej spracovanie s nádhernými grafickými pomôckami a číslami, pred ktorými neutečieme si nezaslúži byť v modrom pásme - myslím samozrejme na vzostup do červenej sféry.(19.12.2013)

všetci povinne pozrieť !(28.12.2017)

Ekologicky agitující dokument, který obsahuje sice zajímavé myšlenky a teorie, ale bohužel v nezáživné formě. Zpracování mohlo být lepší, dané téma by si to zasloužilo.(16.2.2010)

• Jevablo

Těžké hodnotit. DiCaprio je samozřejmě otřesně nepřesvědčivý, ale spíš mi vadil ten intenzivně vtíravý manipulativní způsob vyprávění. Prostě pravda je jen jedna, my ji máme a vy ne, tak držte tlamu, teď vám to vysvětlíme...(27.9.2011)

Síce som to pozeral na dvakrát, lebo prvý raz som pri tom zaspal (a druhý raz skoro tiež), je to aj tak určitá osveta, ktorá tu je potrebná a ktorej je málo, možno je aj utláčaná do pozadia... A čo na tom, že Leo odrapoce svoje vety a tvári sa citovo zasiahnutý - aj tak každý vie, že časť z toho, čo kritizuje, ho živí. To je všetko jedno. Povedal čo mal, ostatní účinkujúci povedali svoje tiež. Bol tu vyjadrený oprávnený strach o budúcnosť a pár skvelo sformulovaných, podstatných myšlienok, ktoré sa o slovo časom prihlásia. Nebol zámer človeka fascinovať, ale mu niečo oznámiť. A to tento dokument dokázal.(26.6.2012)

ked to ludia stale nechapu, musi im to povedat Leonardo a vedci zjednodusene a jasne. Len tak dalej.(9.1.2010)

• MAL1

Více než hodinové konstatování o něčem, co už všichni dávno víme. Nic nového, nic závratného, nepodloženého. Dokument, ve kterém se každý vědec opakuje a tak vzniká dojem, že v celém filmu koluje jediná věta, řečena jinými slovy. Nezaujalo, nezapůsobilo, ale zato unudilo k příjemnému spánku.(9.2.2010)

1 2 3 následující >>