Mistři švindlu

• Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 1
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

Recenze uživatele Copacabana k tomuto seriálu (1)

Mistři švindlu (2006)

Všetky typy podvodov pekne naservírované aj s návodom na použitie. Darmo, treba im uznať, že sú to naozaj špecialisti, tie ich plány sú také premyslené, že niektoré si musím pozrieť ešte raz aby som pochopila a uverila. No tak som asi spomalená, ale pri nich nestíham, rozhodne by som ich nechela v živote stretnúť, lebo mňa by určite nachytali na najľahší trik. Alex je môj obľúbenec, sa mi najviac páči. Všemožné triky od kartových, tie s falošnými pokladňami, poslíčkami na parkovanie, bankomatovými kartami, šperkami ja som stále v takom strese keď som nejakým spôsobom prinútená podvádzať, že si ani neviem predstaviť, čo môžu oni prežívať. Seriál mi priniesol okrem fascinácie týmito švindlami aj zdvihnutý výstražný prst, že treba byť na pozore, až pravdepodobne pôsobím paranoicky, a uchovávam všetky typy ako sa ubrániť zlodejom. ()