Mistři švindlu (TV seriál)

• Česko

Majstri podvodu

Podvodníci v akcii

Dokumentární / Krimi

Velká Británie, 2006, 106x28 min

Neokoukaný seriál s mladou sympatickou trojkou profesionálních podvodníků. Je pravda, že občas příběh působí nahraně a někdy ze sebe nachytaní lidé udělají opravdu hlupáky..ať je to nahrané nebo není, je to zajímavé a snad i poučné..Dobrá přípomínka od Mattyho, že Mistři švindlu poslouží nejen obětem, ale také podvodníkům.(31.10.2010)

Mne osobne to prišlo ako zaujímavé, ale niekedy nie celkom reálne. Možno sa niektoré z tých vecí niekomu podarili, ale bolo tam veľa podvodov, ktoré by sa už dnes nedali tak ľahko zopakovať, hlavne nie tie v kasínach. Jeden z najväčších dôvodov, prečo som to pozeral bola Jessica Jane Clement. Ona v tejto bizardnej trojke vynikala. Veľa nových trikov som sa tam naučil, veľa zabavil, ale veľa nezapamätal. Bolo toho na mňa veľa, nesystémovo a málo k daným švindľom. Musím však uznať, že to bol vysoko kvalitný program.(27.1.2012)

Ze začátku výborný, oddechový seriál se skrytým "know-how" pro budoucí podvodníčky. Po přibližně 40-ti zhlídnutých dílech začínají být všechny lumpárny a podvůdky trochu stereotypní a tak jediným tahounem pořadu už je "pouze" krásná podvodnice Jessica. Některé triky a podvody je třeba brát s velkým nadhledem a u některých jsem se za ty lidi cítil vyloženě trapně. Jinak vcelku zábavné a ze začátku i dost chytlavé.(3.3.2013)

Hned po shlédnutí čtyř epizod musím konstatovat, že je to opravdu zajímavý dokument. Možná je natáčen za účelem informovat lidi, jak se proti podvodníkům chránit, ale stejně většinu diváků hned napadne, že to musí na někom zkusit. Teda mě se ještě nic z toho nepovedlo, zkoušel jsem některé fígly na kamarádech a chce to asi trochu víc praxe ...(20.1.2010)

Je úžasné vidět (rozhodně ne zažít) na kolik způsobů je možné člověka ojebat. A to většinou při příležitostech, kdy dotyčný vůbec nic netuší. Samozřejmě je to návod pro různé svině, ale zároveň je to natolik poučné a poutavé, že se seriál i tak vyplatí. Pro mě bylo zvlášť zábavné sledovat švindly při pokeru (ne, že bych je chtěl a uměl použít). 85%(11.12.2016)

• - Paul často pracuje jako poradce pro kasína v Las Vegas. (markul)

• - Alex vystupuje v seriálu trefně pod jménem Ian Steel. Výslovnost tohoto jména je hodně podobná slovnímu spojením "I steal", což v překladu znamená "kradu." (markul)