Mistři švindlu

(seriál)
  • Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 1
Dokumentární / Krimi
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank Abagnale Jr., Joanna Page, (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

TV spot 1

DJ Obelix

Čím déle to sleduji, už se u toho bavím méně. Dříve se zaměřovali na "jednodušší" fígle, které věřím, že se dějí dnes a denně a radili, jak je prokouknout. Poslední dobou už jsou podvody tak komplikované, že se proti nim vlastně ani bránit kolikrát nemůžeme a spíš to dává šanci případným zlodějíčkům :-). Nicméně, jak psal M.A.J.O. - ty "hospodské" triky jsou užitečné ;-) ()

Anderton

Nebyť tam tej brutálnej blondýny, dal by som minimálne o jednu hviezdu menej. Takže na vačšinu podvodov potrebujete niekoho rovnako sexy a občas aj nejakú tú poriadnu prípravu, takže nie je to až tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Ale ako sa luxusne naobedovať skoro zadarmo, to môže vyjsť každému blbcovi. Len ak vás náhodou pristihnú, tak to už seriál nerieši. Takže radšej nič neskúšajte. ()

Djkoma

Trochu zvrácené, netradiční a pro někoho to bude působit nahraně, ale jinak je to velmi zábavná i poučná show. Trojici podvodníků jsem vše věřil, protože některé jejich kousky jsou opravdu dokonale jednoduché a přitom účinné a divák je vkusně zapojen do celé krádeže. Docela jsem litoval "okradených" lidí, ale na druhou stranu, lepší takto v pořadu než ve skutečnosti. je fajn znát postupy švindlířů, stejně jako vědět, co neříkat do mobilu nebo kam nestrkat kreditní kartu:). Alex, Paul i Jessica jsou skvěle zvolení a každý má své kouzlo. PS:podvod s balící službou je číslo jedna, já bych Jessice věřil vše s tím úsměvem a čepkou:) ()

MM_Ramone

Netradičný dokumentárny cyklus, v ktorom trojica profesionálnych anglických podvodníkov - Paul, Alex a Jess - poodhalí niektoré svoje finty ako pripraviť nič netušiace obete o finančnú hotovosť alebo aspoň nejaký ten hmotný majetok. Podaktoré švindle sú vskutku geniálne, iné zasa úplne triviálne, ale hlavne, že splnia svoj účel. To jest, obohatiť vlastné konto o ľahko získané peniaze. "Majstri podvodu" ukážu v tomto dokumente, že niekedy aj bez práce sú koláče. *** ()

Pethushka

Neokoukaný seriál s mladou sympatickou trojkou profesionálních podvodníků. Je pravda, že občas příběh působí nahraně a někdy ze sebe nachytaní lidé udělají opravdu hlupáky..ať je to nahrané nebo není, je to zajímavé a snad i poučné..Dobrá přípomínka od Mattyho, že Mistři švindlu poslouží nejen obětem, ale také podvodníkům. ()

• Alex vystupuje v seriálu trefně pod jménem Ian Steel. Výslovnost tohoto jména je hodně podobná slovnímu spojením "I steal", což v překladu znamená "kradu." (markul)
  • Paul často pracuje jako poradce pro kasína v Las Vegas. (markul)