V dobách socializmom ponurých... vládli nášmu svetu Rachotilkovia... Bolo ich vidieť len pomocou špeciálneho sklíčka ale počuť ich rachot mohol každý. Katka Zatovičová a Matej Landl ako detské hviezdy hniezdili v tomto projekte. Ako detský program, to bola v danom čase parádna pecka.(14.7.2007)

Aj keď nie som práve z tých starých "socialistických" dôb, ale viem že som to ako malé dieťa videla a nemohla som sa dočkať ďalších častí. Asi preto lebo som bola malý strachopút a Scooby Doo a iné hlúposti na CARTOON NETWORK ma hnali do vedľajšej izby. Nemala som toho veľa na pozeranie.(24.6.2013)

Spomienky na detstvo :) detský seriál z čias minulých, mal som sedem rôčkov. Krásne časy :)(7.11.2018)

• dyfur

...nejaké smiešne postavičky-už v tej dobe to bolo pomerne naivné- pomáhali,radili M.Landlovi,,ale nebolo to nič extra pútavé....rád by som to videl opäť....možno sa mi to zapáči viac.(17.6.2013)

• klúčik

Pamätám sa na tento detský seriál, ale mňa moc nezaujal........40%(24.8.2010)