Ghost Month

Jojo Draven

Danny Draven, Jojo Draven

Danny Draven

• J*A*S*M

Popravdě řečeno, tohle nestojí ani za to, abych o tom něco psal. Takže se omezím na krátké doporučení, abyste se na to nikdo nedíval. 1/10(31.7.2009)

• Campbell

Nudná duchařina u který jsem ani pomalu nevěděl o co jde. Sice se tvůrci snaží dát do filmu aspoň krapet atmosféry ale totálně jim to ujíždí už jen pro ty digitální bubáky a strašně debilní lekačky. Navíc zdlouhavost tu nebere mezí. Strašná nuda která nemá ani jedno plus.(26.1.2013)

• eraserhead666

Korejci by z tohohle duchařského dramatu vyždímali, co by se dalo, ale nechápu, proč do toho jdou Amíci, kteří prostě nepochopí podstatu a povahu podobného dramatu a myslí si, že k tomu stačí pár digitálních duchů (a digitální duch je posledních pár let prostě zlo nehorázných rozměrů) a zbytek natočit jako svou klasickou romantickou soap operku. Pak z toho vznikne přesně tenhle hybrid mezi romantickým dramatickým thrillerem a duchařským dramatem, který vůbec nefunguje pohromadě, a ta duchařská část ani zvlášť. Je asi špatně, když mě z horroru baví nejvíce jen ty části, v nichž není nic horrorového. Kladem jsou tak jen obě hlavní představitelky, které se to snaží zachraňovat, ale všechno ostatní jim podráží nohy. 1,5*(31.10.2013)

• Teardown

Ghost Month je nudná, šablonovitá, digitální duchařina, která zaslouží prvenství akorát tak za svou absolutní zbytečnost. Film nedisponuje opravdu ničím, co by stálo za řeč. Triky špatné, u "lekavých" scén zíváte, těch sto minut je utrpení vydržet a v neposlední řadě ta hezecká estráda tahá za pačasy až hamba. Nevím proč, ale spíš mi to připadlo jako pilotní film k nějaké venezuelské telenovele. Někomu to třeba k zábavě postačí. Mě tedy rozhodně ne.(21.9.2009)