Trosečníci v ráji (TV pořad)

Shipwrecked: Battle of the Islands

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný

Velká Británie, 2006, 49 min

Stephen O'Leary
  • Falconica

Banda prominentních dětiček si hraje na Robinsony. Dostali domorodý vybavení jako sirky, nádobí, dohladka ohoblovaný prkna, hřebíky, plány na stavbu chýše, který by pochopil i debil, obří množství jídla v plechovkách...chlapci maj s sebou dokonce gely na vlasy...Polovina z nich je blbá jak štolverk, druhá polovina si myslí, že blbá neni...fakt super truper pořad.(9.1.2013)

• A_FISH

Ještě horší než Kdo přežije, nějaká variace na Hotel Paradajc neboco...(21.3.2015)

• giovanni3

I Britové se pustily do kopírování a kopírování "Kdo přežije" jim velmi hrubě nevyšlo. Kdo přežije je opravdu o dřině budování nečeho z ničeho, lovení ryb, hladovění atd... A zde? Jídlo dostanu, na obydlí dostanu jak materiál tak plány a víceméně celý den se vlastně mohu slunit a dávat na obdiv své tělo. A přetahování nováčků je úplně k ..... A ten casting... fííííha holky mají povětšinou moc pěkné postavičky, ale nechci vědět zda něco mají v hlavě. A kluci? Tam bu.na tam metrosexuál tam namyšlený blbeček atd... Děs běs a dávám 1z5 bez ohledu na to, že jsem viděl jen část několika dílů.(18.5.2013)

• ivour

Když jsem viděla první díl, říkala jsem si o čem to proboha bude? Podobný koncept jako Kdo přežije, ovšem bez vyřazování, bez nouze o jídlo, bez soupeření. Čekala jsem velkou nudu a je pravdou, že seriál nic moc víc nenabízí (vždyť proč by se někdo hádal nebo napadal když se nesoutěží), ale jako oddechovka na večer na gauči to jde.(24.1.2013)

• nudlis

Lehká variace na americkou sérii Survivor. Ale opravdu jen lehká, společný mají snad jen to, že lidi jsou na ostrově mimo civilizaci, vylučujou se navzájem a nemají žádnej luxus. Ale tahle britská záležitost je trapná, zbytečná a nesmyslná. Taky neměla pokračování. Ale jedna hvězda za hezký holky :-)(31.1.2015)