poster

Napříč časem

 • Velká Británie

  From Time to Time

 • Slovensko

  Naprieč časom

Dobrodružný / Drama / Fantasy

Velká Británie, 2009, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (24)

 • berg.12
  ***

  Drama suché jak rohlík. Ale ve správném rozpoložení se dá tahle britská dieta skousnout.(19.7.2017)

 • D.Moore
  **

  Maximálně nesympatický představitel hlavní role, nedramatický příběh bez jakéhokoliv zvratu či závanu napětí, nepřekvapivě jednající nijaké postavy, překvapivě obyčejná Eshkeriho hudba.... Nebýt Maggie Smith, kterou je radost vidět kdekoliv a kdykoliv, a půvabné Carice van Houten, byla by to jedna hvězda. Hodina a půl se už dlouho tak příšerně nevlekla.__Postřehové P.S. Timothy Spall by si v nějakém filmu mohl zahrát otce Nicka Frosta.(10.9.2011)

 • misterz
  ***

  Ďalší zo snímkov s pre mňa zaujímavým námetom a motívom, kde hrá hlavnú úlohu čas. V tomto prípade jeho šikovne vymyslené prelínanie, a to v rámci dvoch časových rovín. Tiež ma potešilo, že sa tu zišla pomerne silná zostava, avšak žiaľ všetky tu prítomné herecké esá hrali iba vedľajšie postavy. Tá hlavná sa ušla chalanovi, ktorý toho teda moc nepredviedol. Ale to by sa dalo ešte prekusnúť. Väčšia škoda je, že aj keď je nosná kostra príbehu v rámci dvoch časových rovín s ich vzájomným prelínaním ohľadom postupného odkrývania rodinného tajomstva pomere zaujímavá, výstavba a koncepcia dejovej linky bola v niektorých miestach pomerne chaotická. Tiež na záver to chcelo ešte nejaký nápad a uvítal by som aj viac emócií. Akosi to v tomto smere na mňa pôsobilo neutrálne. Priemer. 60/100(11.7.2017)

 • Stanislaus
  ***

  Napříč časem vypadá vzhledově jako průměrný televizní film, ve kterém mě nejvíce zaujala (samozřejmě) Maggie Smith a nádherná výprava. Příběh sám o sobě nebyl špatný ani tuctový, ale něco tomu prostě chybělo, něco, co by mě nenutilo tak často sledovat hodiny. Ale rozhodně nelituji, že jsem tento snímek zhlédnul. Zkrátka sympatická oddychovka na volné odpoledne, která neohromí, ale ani nerozčílí.(16.8.2012)

 • honajz
  **

  Takové trochu televizní, trochu šmrncnuté Lvem, čarodějnicí a skříní, pomalu vyprávěné bez větších zvratů, asi jsem čekal víc. Nelíbila se mi kamera, z anglického venkova se dá vytřískat daleko víc a tahle byla nenápaditá, šedivá. Nelíbil se mi ani hlavní "dětský" představitel, takový fracek jakýsi :-).(8.11.2010)

 • Rosana
  ****

  Tento pohádkový snímek mě mile překvapil, Je sice trochu přitažený za vlasy, ale jako tajemná pohádka a dobrodružný filmeček potěší.(3.5.2014)

 • MartinezZ
  ***

  Televizní pohádkovo-příběhově dramatická duchařina s poněkud za vlasy přitaženým "cestováním" časem. Příběhové berličky se dají u takovéto televizní produkce přehlédnout. Plusem pro mě jednoznačně Timothy Spall, Maggie Smith a doba a prostředí druhoválečného anglického venkova. Zbytek hereckého obsazení a filmu prostě jen...byl. A ten použitý kamerový filtr už byl taky trochu moc. Celkově příjemně odpočinkový snímek.(25.6.2011)

 • Dannysek4U
  ***

  No jo no, nic proti nicemu, ale ze bych to musel videt znova, to asi nemusim.(5.4.2011)

 • Yorkcz
  **

  Špatně sestavení herců kteří se moc nehodily do tohoto filmu. Dávám ** za Maggie Smith a její standardní výkon na kterém chtěli celým film zachránit.(22.5.2012)

 • MiGi87
  ****

  Svojský film. Taková kombinace anglické představy o sci-fi či fantasy (á la Narnia) v kombinaci s hororovými či pohádkovými prvky, odehrávající se v prostředí zámku á la Black Mirror ze hry Posel Smrti. Svojská, ale rozhodně velmi koukatelná jednohubka. 4* --- Na závěr speciální bonus za to, že konečně někdo nechal Douga Bootha hrát zápornou roli :-).(4.5.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Celkom živo si viem predstaviť knižnú podobu tohoto dobrodružného odhalovania tajomstva minulosti britskej rodiny. A nepochybujem o tom, že by vyšla v hodnotení lepšie ako tento rádoby televízny počin, ktorý postráda čo i len štipku tajomna, napätia, či spádu. Ono nemožno povedať že ide o snímok zlý...to nie...len nemá patričnú atmosféru a chuť.(19.6.2011)

 • Pavlík
  **

  13. 12. 2012 (360.); dětská fantazie(14.12.2012)

 • valasek.m
  *

  Jediné, co bylo na filmu dobré je Maggie Smith.(26.12.2012)

 • Silencia90
  ****

  Příjemně dlouhý film, neurazí, naopak párkrát překvapil. Není to úplně typický film jakých jsou stovky. 4,5*(21.6.2017)

 • filmmovier
  ****

  Fajn dobová podívaná. Přesně takovéhle britské filmy mám rád. Prvotřídní obsazení (ale samozřejmě to táhne hlavně skvostná Maggie Smith), nádherné prostředí a atmosféra, dobrodružství s velmi dobrým nápadem a ještě zajímavějším prolínánám času. Asi to šlo natočit lépe, na filmu se dají najít nějaké díry, ale v tomto případě to nevadí a já jsem spokojen. Rychle to utíká, příběh je zajímavý, nenudí a navíc je to tradičně anglicky hezké a sympatické. Pokud na film náhodou ještě někdy narazím, velmi rád se na něj znovu podívám. 75%.(30.10.2017)

 • pepa3rd
  ***

  Příjemné televizní dobrodružství s prvky tajemna. Poněkud nevýraznému hlavnimu představiteli naštěstí výborně sekundují ostatní herci, takže příliš nevadí jeho strnulá póza. Vynahradí to zajímavý příběh, i když bez větších zvratů v ději, a velmi povedená výprava. 60 %(1.12.2013)

 • cogi
  ****

  ze začátku jsem mírně u filmu zývala, ale jakmile mě příběh vtáhl do jeho spletitého děje, nestrhla jsem oči od notebooku.(20.7.2011)

 • Eilean Donan
  *****

  Jednoducho krása.(22.11.2013)

 • Lavinia
  *

  Dětinsky-dětská dementárna bez kouzla, napětí či poučení.(12.6.2016)

 • Margerie
  ***

  Žánrově by to byl přesně můj šálek čaje. Jenže k dokonalosti toho filmu chybí spousta - především jiný, sympatičtější hlavní herec, lepší herci do vedlejších rolí, lepší filmové triky, zajímavější kamera a střih, propracovanější scénář s aspoň jedním překvapivým zvratem. Takhle se jedná spíše o lehce podprůměrnou podívanou, která je zoufale předvídavá a lehce nudná. Třetí hvězdička je jen pro jako vždy dokonalou a úžasnou Maggie Smith. Kdybych mohla mít třetí babičku, chtěla bych, aby to byla ona!(16.10.2014)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace