Tak z tohoto televizního filmu jsem měl opravdu trauma, neboť jsem ho viděl ve věku odpovídajícímu věku hlavní hrdinky a dokázal jsem se dokonale vcítiti do jejího strachu !!!! Brrr ještě teď mi naskočí husí kůže když si na to vzpomenu. Nikdy jsem se pak už u žádného i sebeslavnějšího hororu takhle nebál.(5.8.2010)

Škoda toho ukvapeného konce. Napínavé a vygradované a najednou šup a jedou závěrečné titulky. Jinak na svou dobu docela odvážný počin a pamatuju si, že když jsme se na to dívali tenkrát v bedně, tak nás rodiče strašili, aby jsme nikoho cizího do bytu nepouštěli. I po letech má tato inscenace svoji nezapomenutelnou atmosféru.(14.8.2017)

Matásek by byl ochoten i vznášedlo či létající kolo si postavit, jen aby si mohl s malou holčičkou hezky z očí do očí popovídat. Maminka si zatím užívá na nejdebilnějším večírku historie, kde je tak úžasná atmosféra, že všichni chrápou a jen máma, která strašně chtěla domů, krákorá nějaké odrhovačky.(8.12.2013)

Na tento film si velmi dobře pamatuji ze svého dětství, protože když jsem ho poprvé viděla, bylo mi zhruba tolik co té nebohé holčičce a noční můry jsem z něj pár měsíců měla - a musím přiznat že mě z něj mrazí i dnes. Po stránce samotného zpracování to je sice naprostá tragédie a fušeřina, ovšem to že to má napětí s notnou dávkou psychologické mrazivosti tomu nikdo neodpáře a i přes své slabiny se tento televizní počin vryje pod kůži.(10.12.2013)

Škoda, že jsem to viděl bez prvních 7 minut, na který jsem se podíval až po filmu... (v televizi jsem to nestihl, tak jsem si začátek dostáhl) Ale i bez těch 7 minut (který mimochodem dost dobře navodily atmosféru), se mi to dost líbilo. Celkově napjatou atmosféru udržovalo přeskakování mezi klidnou maminkou na večírku a Terezkou doma....(12.6.2011)

• - Jedná se o jediný film, který natočila malá Běla Francová, představitelka Terezky. (M.B)