• Ba-jo
  ****

  Tak z tohoto televizního filmu jsem měl opravdu trauma, neboť jsem ho viděl ve věku odpovídajícímu věku hlavní hrdinky a dokázal jsem se dokonale vcítiti do jejího strachu !!!! Brrr ještě teď mi naskočí husí kůže když si na to vzpomenu. Nikdy jsem se pak už u žádného i sebeslavnějšího hororu takhle nebál.(5.8.2010)

 • topi
  ***

  Škoda toho ukvapeného konce. Napínavé a vygradované a najednou šup a jedou závěrečné titulky. Jinak na svou dobu docela odvážný počin a pamatuju si, že když jsme se na to dívali tenkrát v bedně, tak nás rodiče strašili, aby jsme nikoho cizího do bytu nepouštěli. I po letech má tato inscenace svoji nezapomenutelnou atmosféru.(14.8.2017)

 • GIK
  ***

  Matásek by byl ochoten i vznášedlo či létající kolo si postavit, jen aby si mohl s malou holčičkou hezky z očí do očí popovídat. Maminka si zatím užívá na nejdebilnějším večírku historie, kde je tak úžasná atmosféra, že všichni chrápou a jen máma, která strašně chtěla domů, krákorá nějaké odrhovačky.(8.12.2013)

 • KarKulA
  ***

  Na tento film si velmi dobře pamatuji ze svého dětství, protože když jsem ho poprvé viděla, bylo mi zhruba tolik co té nebohé holčičce a noční můry jsem z něj pár měsíců měla - a musím přiznat že mě z něj mrazí i dnes. Po stránce samotného zpracování to je sice naprostá tragédie a fušeřina, ovšem to že to má napětí s notnou dávkou psychologické mrazivosti tomu nikdo neodpáře a i přes své slabiny se tento televizní počin vryje pod kůži.(10.12.2013)

 • camper
  ****

  Škoda, že jsem to viděl bez prvních 7 minut, na který jsem se podíval až po filmu... (v televizi jsem to nestihl, tak jsem si začátek dostáhl) Ale i bez těch 7 minut (který mimochodem dost dobře navodily atmosféru), se mi to dost líbilo. Celkově napjatou atmosféru udržovalo přeskakování mezi klidnou maminkou na večírku a Terezkou doma....(12.6.2011)

 • - Jedná se o jediný film, který natočila malá Běla Francová, představitelka Terezky. (M.B)