poster

Záhady Pittsburghu

 • USA

  The Mysteries of Pittsburgh

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZkuKol
  **

  No, od adaptace Chabona jsem čekal víc, než tradiční hledání sama sebe, poznávání životní reality s příjemným soundtrackem a zajímavým obsazením. Film trpí naprostou nezajímavostí, okoukaností tématu na průměrností zpracování. Od režiséra Vybíjené a nositele Pullitzera jsem prostě čekal víc. Jon má před sebou poslední léto jako student, mafiánský otec ho tlačí k dospělosti a on by si ale ještě chtěl zablbnout. Tak si zablbne, zjistí, že všechno něco stojí a my zjistíme, že tento snímek za moc nestojí... 40%(3.7.2010)

 • Stanislaus
  ***

  Hodně zvláštní film, o kterém, abych pravdu řekl, nevím zcela jistě, co si mám myslet. Na jednu stranu se zde řeší celkem chytlavá témata jako jsou mezilidské vztahy, lidská sexualita, budoucnost a tak dále, avšak na druhou stranu jsem měl po celou dobu tak trochu pocit, že se z toho dalo vyždímat přece jenom více. Herecké obsazení bylo sympatické a všem jejich role sedla, v tomto ohledu jsem byl spokojený. Zkrátka snímek, kterému nejvíce podráží nohy nevyužitý potenciál, který tam někde opravdu dřímal.(1.8.2016)

 • Chen
  ***

  Vlastně si ani nejsem jistý, co bylo nosnou myšlenkou celého filmu, ale rozhodně byl zajímavý, nenudil a občas potěšil. Netradiční milostný trojúhelník okořeněný o trošku zbytečnou mafiánskou zápletku, mladík, který bojuje proti "osudu", který mu naplánoval vlastní otec, miluje muže i ženu z jednoho páru. Rozhodně zajímavé. Možná pomalu plynoucí, ale ne unylé.(18.3.2011)

 • Kangaxx
  *

  Nádejný syn mafiána, z nepochopiteľných príčin bez priateľov, trávi leto s dvoma pochybnými individuami. Jeho účast na spoločných aktivitách sa dá najlepšie charakterizovať slovami "páty kolo u vozu" alebo rozprávkou "Ako divný Janko vtieral do vzťahu princa a princezny". V okamihu, keď sa na obrazovke navyše začali bisexuálne krížiť pohlavia, som snímok radšej vypol (nechcel som riskovať že im do postele vbehne ešte aj pes v snahe skompletizovať zbierku). Ani zďaleka nejde o úplnu blbosť (preto jedna hviezdička), avšak scenár a ani téma ma nezaujali, hoci to z počiatku vyzeralo veľmi nádejne.(31.7.2009)

 • Aljak
  *

  Popis k filmu ma celkom navnadil na zaujímavý príbeh - no napokon sa z toho vykľul úplne nezaujímavý a nezáživný film, hoci spočiatku vyzeral veľmi nádejne! Hlavný hrdina mi svojim správaním bol úplne nesympatický, aj keď v niektorých momentoch mi ho prišlo celkom ľúto - ale inak to bol nevďačný hajzlík, rovnako ako jeho mafiánsky otecko. Čo sa týka tej zápletky, ktorá bola takmer komplet vyplnená milostným trojuholníkom, bolo to dosť zvrátené a keďže podvádzal každý každého, tak z tejto trojky sa stali celkom dobrí priatelia. No nič, pre mňa dosť nudný film. Ešte aj tá postava, ktorá ma zaujímala najviac (menovite Mena Suvari) sa v príbehu nezdržala dlho, škoda.(27.10.2013)

 • - Roli Arta měl původně hrát Max Minghella, nicméně se ji musel vzdát kvůli školním povinnostem. (glitter)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace