Bam's Unholy Union

(pořad)
  • USA Bam's Unholy Union
všechny plakáty

Jste pozváni na svatbu roku! Tříměsíční přípravy na svatbu nenapravitelného a věčně exhibujícího "Jackasse" Bama s hodnou dívkou Missy.  Prosím prostor! Je tady nová rozkošná televizní dvojice: zlobivý kluk Bam Margera (Jackass, Viva La Bam) si konečně našel poctivou holku a je odhodlán ji přivést až před oltář. Pochopitelně to nebude jen tak. Bam, známý svými šílenými kousky má pro kamery MTV opravdové maso. Ale upřímně, čekali jste od něj něco jiného? Na svatební přípravy a plánování nasadil nejvyšší rychlost, víc jej zajímají pánské jízdy nebo které kámoše pozvat na hostinu … (oficiální text distributora)

LakiyL

Seriál, ktorý bol vytvorený čisto za účelom vytrieskať k tým už zarobeným peniazom ešte nejaké doláriky. Veľmi priemerný počin, resp. pod priemerom. ()

Mors_Mortis

Tí, ktorí majú radi Jackass ako aj Viva la Bam, si rozhodne prídu na svoje. Novakove zakončenie a obidve zlomené nohy - to nevymyslíš. ()

DonParegio

Nie jeto síce lepšie ako viva la bam no tento seriál si vždi rád pozriem. Mynule ma zaujal jeden diel kde vystupoval aj tonny hawk bamov tupi brat si akurát vtedy zlomil ruku keď sa snažil imitovať tonnyho. ()