Reklama

Reklama

Tričko

Krátkometrážní
Slovensko / Česko, 2007, 9 min

Obsahy(1)

Mark, Američan se slovenskými kořeny, je silně věřící člověk. Během výletu na Slovensko potká Tomáše, který nosí tričko, urážející jeho víru. (oficiální text distributora)

Recenze (12)

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Povedený krátkometrážní snímek a v něm je jasně vidět, že všechny problémy USA řeší zbraněmi nebo násilím. Tomáš rodák Slovenska urazí USA občana, který přijel do rodné země své matky. Začátek kdy vejde do obchodu vše vypadá jakoby USA občan byl fajnový člověk, ale vše se obrátí když si všimne jeho trička s nápisem Bůh je mrtvý... 8/10 = 85% ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Čože ? Táto nepodarená "inscenácia" úbohého vtipu tu má toľko hviezdičiek ??? V jednej epizóde z PROLOGÚ bol podobný a nepomerne lepšie zvládnutý kraťas. Takže autor je navyše aj neschopný plagiátor. (27.3.2009) ()

shyster 

všechny recenze uživatele

Neskutečná hloupost, která se snaží o oduševnělou, nadčasovou, inteligentní výpověď. A přitom celá to situace je tak hloupě zveličiná. Blbost. ()

stOKYi 

všechny recenze uživatele

Myslím si že v istéj veci mal Tomáš dokonca aj pravdu, nejdem písať v ktorej, tú si nechám pre seba. Podľa mňa dosť obdobne aktuálny krátkometrážny filmík. Natočenie zvládnuté tiež dobre až na občasné, hercovo umelo dokreslované Tomášové emócie. ()

medlo 

všechny recenze uživatele

Zaujímavé. Zo začiatku sa mi zdali herecké výkony dosť slabé, ale ako hustla atmosféra herci sa zlepšovali. Dej tiež zaujímavý, aj keď si myslím, že po tom čo na neho vytiahol pištoľ by mu hneď ukázal druhú stranu trička. To by spravil asi každý normálny človek čo nie je zvyknutý na búchačku pred ksichtom. Ale zas jemu umrel pes.... ()

chamba 

všechny recenze uživatele

Veľmi podarený krátkometrážny snímok so zaujímavou myšlienkou. Kamera je zvládnutá veľmi slušne a herci taktiež podali sympatické výkony o to viac ma potešilo, že sa jedná o slovenskú tvorbu. ()

TomasKotlant 

všechny recenze uživatele

Pointa s tričkem je udělaná velmi dobře, bohužel ten obal okolo toho nepůsobí zcela věrohodně, zejména díky trochu podivně hrajícím hercům. Změna názorů byla na mě až moc rychlá. Každopádně zajímavý pohled na americkou kulturu z trochu netradičního soudku. *** Ve zkratce:Přijde takhle poloameričan do slovenského obchodu a povídá: Máš pěkné tričko. ()

huligang 

všechny recenze uživatele

keby tie herecke vykony nepripominali "strasnu" inscenaciu,dam 4*...kazdopadne ma necakane milo prekvapil,skvely napad,dobry scenar... ()

Reklama

Reklama