Jako vzteklí psi

The Walker

USA / Velká Británie, 2007, 107 min

Woody Harrelson v zajímavé, netradiční roli. CITÁT - Sedmdesátá léta byla nejasná dekáda............ Příběh je stavěný na dialogu s kriminální zápletkou. A asi tak v půlce mě to přestávalo bavit. CITÁT - Je to kultura pomsty........... Scéna ve 36 minutě kdy se kamera točí okolo sedících a debatujících lidí by mohla být lepší, kdyby neobsahovala velké množství střihů - což je velká škoda. Průměrný snímek, který už nikdy neuvidím.(15.3.2014)

• Drc

Vydržet prvních 20 minut tohoto filmu je úkol pro filmového masochistu, který se vyžívá v dialozích o ničem z prostředí společenské smetánky. Dále je to pak už o něco lepší, ale i tak jsou nosnou částí filmu především dialogy a herecké výkony. Celkové téma je v podstatě zpracované dosti nudným způsobem a takové je i hodnocení celého filmu.(9.8.2008)

• Xmilden

Woody si nasadil tupé, narazil Němčoura a šel čmuchat mezi selánku vysoké politiky, hrát karty s paničkami a mimochodem se zapletl do jedné vraždy. Pokud někdo miluje zbytečné filmy s oblíbenými herci. Tenhle kousek se 4 procentním bývalým Takovým normálním zabijákem by ho určitě neměl minout. Dvě hvěždy jako když vyšije. 40%(15.5.2017)

Celý ten film je hodně podivný. Když se člověku povede to do dvaceti minut nevypnout a zvyknout na tu divnou atmosféru a rozevlátého Woodyho, začne se prokousávat do příběhu. V podstatě o nic nejde, jen obyčejné zákulisní mocenské a kabinetní bojůvky, ale způsob vyprávění činí tento snímek rozhodně zvláštním, ne-li vyjímečným. Není zábavný, ale je prostě jiný. A Harrelson do toho dal všecko. I hudba je skvělá, má to prostě styl. I přes mírnou nudivost. 70%(23.9.2011)

Lehká ukázka toho, jak to probíhá v zákulisí vyšší společnosti a vysoké politiky. Harrelson je bravurní a Bacall jako moje oblíbená herečka, která tu bohužel s námi již není - celých 89 let svého života podle mě prožila na maximum a její hereckou dráhu sleduji již déle než 10 let. Její herecké počátky jsou skvělé jako její závěrečné, kdy jako starší dáma odváděla vynikající výkony a oslňovala všechny kolem :) Tento film má pomalejší tempo a celé je to prošpikováno drby, kdy hlavní představitel stál, dá se říct, v dění všeho :) Můj názor je, že neměl vůbec vlézt do toho bytu, kde již ležel mrtvý "známý". Asi nikdy nepochopím, proč se tam opravdu vrátil...(4.4.2015)

• - Tento film vydělal pouhých $590,416. (dezert)