poster

Jako vzteklí psi

 • USA

  The Walker

Drama

USA / Velká Británie, 2007, 107 min

Režie:

Paul Schrader

Scénář:

Paul Schrader

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Anne Dudley

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

Julian Rodd

Scénografie:

James Merifield

Kostýmy:

Nic Ede
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Drc
  *

  Vydržet prvních 20 minut tohoto filmu je úkol pro filmového masochistu, který se vyžívá v dialozích o ničem z prostředí společenské smetánky. Dále je to pak už o něco lepší, ale i tak jsou nosnou částí filmu především dialogy a herecké výkony. Celkové téma je v podstatě zpracované dosti nudným způsobem a takové je i hodnocení celého filmu.(9.8.2008)

 • hippyman
  ***

  přehršle dialogů je největším a prakticky jediným kamenem úrazu, jinak jde o celkem slušný snímek se skvělým!! harrelsonem, ostatní v jeho stínu však rovněž nehrají špatně, takže to i díky příjemné stopáži nakonec hezky uteče a za pár dnů na sebe stejně tak příjemně nechá zvolna zapomenout... průměrných 60%(8.11.2009)

 • Terva
  ***

  Woody Harrelson v zajímavé, netradiční roli. CITÁT - Sedmdesátá léta byla nejasná dekáda............ Příběh je stavěný na dialogu s kriminální zápletkou. A asi tak v půlce mě to přestávalo bavit. CITÁT - Je to kultura pomsty........... Scéna ve 36 minutě kdy se kamera točí okolo sedících a debatujících lidí by mohla být lepší, kdyby neobsahovala velké množství střihů - což je velká škoda. Průměrný snímek, který už nikdy neuvidím.(15.3.2014)

 • Streeper
  *

  Tenhle film je jedna velká utahaná, dlouhá nuda v hlavní roli s bohužel nudným (jinak skvělým) Woodym Harrelsonem, kterému tahle role vůbec, ale vůbec nepasovala a řekla bych, že ani neprospěla. Až přespříliš dlouhé dialogy, u kterých ztrácíte soustředění a spousta uspávacích scén, které nikam nevedou.(11.11.2016)

 • TD
  ****

  předně: není to thriller, ale klasické konverzační drama. Celkem obyčejný příběh je tu spíš jako záminka pro naznačení střetu několika "duchů doby" a pro vykreslení ospale povrchního světa, jehož typickým produktem je právě hrdina. Sebejistý, uhlazený, mírně aristokratický gay, který se zoufale snaží dodržovat všechny konvence (a proto se za svou orientaci cítí provinile) je tu konfrontován jednak se svým vyrovnanějším, moderně smýšlejícím partnerem, jednak s velmi nehezkými věcmi, který jeho svět drží v chodu, zajišťují jeho stabilitu. Taky zajímavá stylizace: formálně je film dost "retro", ale odehrává se v přítomnosti, tím je dosaženo dojmu světa, který žije mimo čas, sám pro sebe, jenom svým starým, spolehlivým povrchem. Pod ten se nedstaneme, protože tenhle způsob života a myšlení je nezničitelný, každý se nakonec vrátí do jeho objetí, než aby zbytečně dělal potíže. Dost zajímavé, bohužel Schrader víc myslí na to, jak výsledek učinit myšlenkově podnětným, než aby divákovi zprostředkoval uspokojivý zážitek. Je to na jednu stranu sympatické, na druhou stranu je výsledek odsouzený k relativnímu nezájmu, zapadá přinejlepším do kategire "zvláštních malých filmů". Ale asi mu to nevadí, když tak točí už třicet let.(24.6.2009)

 • - Tento film vydělal pouhých $590,416. (dezert)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace