Reklama

Reklama

Jako vzteklí psi

  • USA The Walker
Trailer

Obsahy(1)

Carter Page (Woody Harrelson) je okúzľujúci bohém. Náplňou jeho práce je robiť spoločníka, opatrovníka a dôverníka starším, dobre situovaným, dámam. Tieto rozmaznané paničky bývajú vydaté za najsilnejších mužov Ameriky. Keď sú ich manželia zaneprázdnení plnením si pracovných povinností prichádza na scénu Carter. Jeho lojalita je však podrobená skúške, keď žena jeho najdrahšieho priateľa sa ocitne na okraji škandálu, ktorý môže poškodiť jej reputáciu a manželovu kariéru. Ponúkne jej ochranu, skryje kompromitujúci dôkaz a stane sa pri vyšetrovaní hlavným podozrivým. Náhle sa z dobre situovaného muža stáva zločinec, naháňaný políciou. Nič iné mu nezostáva, len nájsť skutočného vinníka a očistiť svoje meno. (jojoping)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je jedna velká utahaná, dlouhá nuda v hlavní roli s bohužel nudným (jinak skvělým) Woodym Harrelsonem, kterému tahle role vůbec, ale vůbec nepasovala a řekla bych, že ani neprospěla. Až přespříliš dlouhé dialogy, u kterých ztrácíte soustředění a spousta uspávacích scén, které nikam nevedou. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Woody Harrelson v zajímavé, netradiční roli. CITÁT - Sedmdesátá léta byla nejasná dekáda............ Příběh je stavěný na dialogu s kriminální zápletkou. A asi tak v půlce mě to přestávalo bavit. CITÁT - Je to kultura pomsty........... Scéna ve 36 minutě kdy se kamera točí okolo sedících a debatujících lidí by mohla být lepší, kdyby neobsahovala velké množství střihů - což je velká škoda. Průměrný snímek, který už nikdy neuvidím. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Woody si nasadil tupé, narazil Němčoura a šel čmuchat mezi selánku vysoké politiky, hrát karty s paničkami a mimochodem se zapletl do jedné vraždy. Pokud někdo miluje zbytečné filmy s oblíbenými herci. Tenhle kousek se 4 procentním bývalým Takovým normálním zabijákem by ho určitě neměl minout. Dvě hvěždy jako když vyšije. 40% ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

přehršle dialogů je největším a prakticky jediným kamenem úrazu, jinak jde o celkem slušný snímek se skvělým!! harrelsonem, ostatní v jeho stínu však rovněž nehrají špatně, takže to i díky příjemné stopáži nakonec hezky uteče a za pár dnů na sebe stejně tak příjemně nechá zvolna zapomenout... průměrných 60% ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Celý ten film je hodně podivný. Když se člověku povede to do dvaceti minut nevypnout a zvyknout na tu divnou atmosféru a rozevlátého Woodyho, začne se prokousávat do příběhu. V podstatě o nic nejde, jen obyčejné zákulisní mocenské a kabinetní bojůvky, ale způsob vyprávění činí tento snímek rozhodně zvláštním, ne-li vyjímečným. Není zábavný, ale je prostě jiný. A Harrelson do toho dal všecko. I hudba je skvělá, má to prostě styl. I přes mírnou nudivost. 70% ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Scenárista a režisér Paul Schrader v rozhovoru pro HX Magazine řekl, že Woody Harrelson odmítl jakoukoli publicitu tomuto filmu, jelikož nebyl spokojený se svým vlastním výkonem v něm. (jezurka42)
  • Tento film vydělal pouhých $590,416. (dezert)

Reklama

Reklama