Hotel snů: Bali (TV film)

• Německo

Das Traumhotel - Zauber von Bali

• Rakousko

Das Traumhotel - Zauber von Bali

Hotel snov: Kúzlo Bali

Romantický / Drama

Německo / Rakousko, 2005, 90 min

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 9/10/// +Piere Brice a Miriam Morgenstern, úžasné prostředí Bali, příjemná chemie mezi otcem a dcerou -je to typicky německé se vším co k tomu patří/// Na takové filmy v zásadě nekoukám. Už jen proto, že filmů je mnoho. Tentokrát jsem udělal výjimku kvůli Pierre Briceovi. Ten tady má sice malou roli a skoro by jste ho nepoznali. Na svůj věk však vypadá pořád slušně. O to překvapivější je samotný film, který je bez úhony koukatelný. Sice se pořád jedná o německou TV produkci, od které je lepší nic nečekat. Ovšem tady je na co koukat. Krajina, prostředí, i některé postavy a zápletka jsou celkem na úrovni. Prostředí samozřejmě vyniká. Rozhodně jsem se nenudil. Romantika byla taky pěkná, takže stráveného času nelituji./// Celkem 70%///(19.10.2008)

Je neděle odpoledne, venku je hnusně a deprese se tiše vkrádá… když tu se na TV obrazovce objeví zajímavé obrázky jak z turistického katalogu a příběh, o kterém dopředu víte vše i to, že bude „happy end“. Nic víc od toho čekat nemůžete, němci to stejně s žádným hlubším podtextem nenatáčeli, tak si prostě užijeme nějaké to video z dovolené... Do podzimních dní není nic lepšího!(27.10.2008)

Oficiálny trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kftgxb0RvF8(29.4.2017)