poster

Co kdyby Bůh byl sluncem... (TV film)

 • USA

  What If God Were the Sun?

 • Slovensko

  Nemilosrdné okamihy

Drama

USA, 2007, 85 min

Režie:

Stephen Tolkin

Scénář:

Jamie Pachino

Kamera:

Robin Loewen

Hudba:

Laura Karpman

Producenti:

Greg Copeland

Střih:

Gib Jaffe

Scénografie:

Tim Bider

Kostýmy:

Darena Snowe
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Chrysopras
  **

  Za ten konec jsem musel hvězdu ubrat. Jinak odpoved na kruciální otázku filmu = hades...(9.3.2012)

 • Mikita
  *

  Moje další setkání se Samem Trammellem. Herecké výkony opravdu nejsou špatné, ale to, co musí vypustit z pusy....... Nevím, zda za to nemohl hlavně ukňouraný a přehnaně přecitlivělý dabing, ale nějak se mi to ani nechtělo dokoukat. Toho přecitlivělého dojetí a litování sama sebe a životních mouder typu usmiřte se spolu než umře, jinak byste toho mohla litovat zbytek života. Najděte si cestu zpět k bohu. Neboj se přijmout pomoc, všichni tě hrozně milujeme. Všichni tě hrozně chápeme. ..... Moc, moc, moc a moc přehnané. A ty zázraky kolem? Bůh má jistě jiné starosti než shazovat z polic stará fotoalba.(8.1.2011)

 • baaaja
  **

  Kdyby do děje nebyly tak uměle a hlavně zbytečně naplácaný ty duchařský příhody (duch zemřelé rodinné přítelkyně, který hlavní představitelce přijde pomoct, tulipány zázračně vykvetlé za 10 dní a samo od sebe padající album atd.), tak by tvůrci udělali líp. Děj sám o sobě sice nebyl nijak silný, ale mohlo to být alespoň chápáno jako skutečný příběh ze života, nebýt těch nadpřirozených zbytečností..(8.1.2011)

 • Giggs
  ****

  Prazvlaštny film s prazvlaštnou atmosferou. Je to až take zvlaštne, že neviem či bol dobry alebo zly. Presladene, sentimentalne, klišovite ale je na ňom niečo neuchopyteľne priťažlive kvôli čomu ho nemôžem zatratiť. Takyto pocit som zažil prvy krat, už len preto mu dam vyššie hodnotenie ake si zrejme naozaj zasluži.(5.1.2011)

 • Lovely.Bones
  ***

  Ničím zajímavé a jasně televizní. Ale tohle jsem i očekával, takže nemůžu být, zas tak kritický. Film začal v nemocnici, a já jsem se zděsil, protože jsem se začal bát, že to bude dalším televizním filmem z tohoto prostředí. Naštěstí se tam odehrává pouze začátek. Ufff. Pak začne velice nudná část, ve které se bývalá lékařská sestra stará o stařenku, které se zprvu zdá nepříjemná a zatrpklé, ale časem roztaje. Ach, jak originální. Nejoriginálnější a rozhodně nejhorším na celém filmu je kamera při scéně na obědě. Epická hudba začne, a kamera začne objíždět stůl, u kterého dva lidé obědvají. Tohle se hodí k Emmerichovi, a ne k Tolkinovi. Herci nejsou úplně strašní a stará paní Melissy mi bylo na konci i trochu líto :-( Asi se tomu vyvarujte, ale můžete na to v pohodě koukat se svojí babičkou, a ani jednomu to nebude vadit ;-)(29.5.2015)

 • fisikk
  ****

  Každý si z toho filmu vezme to co potřebuje. Já jsem v tom našla asi více než ostatní, proto dávám 4 .(8.1.2011)

 • Dashiella
  ***

  Príjemný televízny film, občas dosť sentimentálny, ale plný slušných až skvelých hereckých výkonov + Sam Trammell :)(7.1.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace