poster

Údolí Divokých růží (TV seriál)

 • Německo

  Im Tal der wilden Rosen

 • Slovensko

  V Údolí divých ruží

Romantický / Drama

Německo, 2006, 13x90 min

Scénář:

Barbara Engelke

Hrají:

Carin C. Tietze, Ursula Buschhorn, Kyra Mladeck, Christina Beyerhaus, Sonsee Neu, Hendrik Duryn, Inez Bjørg David, Sebastian Deyle, Jessica Boehrs, Martin Rapold, Thomas Rudnick, Eva-Maria Grein von Friedl, Julia Maxwell, Tanja Wedhorn, Hanna Schwamborn, Alissa Jung, Patrick Rapold, Patrik Fichte, Jeanne Tremsal, Nina-Friederike Gnädig, Julia Stemberger, Miguel Herz-Kestranek, Anne Brendler, Oliver Bootz, Eva Habermann, Luise Bähr, André Röhner, Eleonore Weisgerber, Janette Rauch, Mirko Lang, Gerlinde Locker, Christine Reinhart, Edda Leesch, Sylvia Leifheit, Max Herbrechter, Oliver Breite, Claudia Rieschel, Denise Zich, Mathias Herrmann, Peer Jäger, Dieter Montag, Grit Boettcher, Lisa Karlström, Oliver Clemens, Rainer Hunold, Kim-Sarah Brandts, Christoph von Friedl, Thomas Anzenhofer, Kathrin Kühnel, Rosa Lenz, Alexandra Schalaudek, Guntbert Warns, Eric Langner, Peter Ketnath, Caroline Erikson, Moritz Lindbergh, Andreas Herder, Jana Voosen, Irmgard Jedamzik, Patrick Wolff, Oliver Törner, Neithardt Riedel, Monika Peitsch, Anna Clarin, James D. Hopkin, Daniele Legler, Maximilian Werner, Alexander-Klaus Stecher, Adam Bergquist, Julia Meier
(další profese)
 • tojowoeZNK
  odpad!

  Další hovnařiny, nedá se na to dívat. Jediný co je dobrý je pěkná příroda ale i tak to nezachrání.(27.9.2010)

 • st.verka
  ***

  Příjemná romantika s dobrým koncem, kdy každý dostane, co si zasloužil a po čem jeho srdce toužilo. Je to film z červené knihovny, proto víme, co od něj očekávat a v těchto mantinelech to zvládl se ctí. Mezi filmy tohoto typu určitě patří k těm lepším.(7.9.2010)

 • Theker
  *

  Pozeral som len jednu časť a len preto, že som bol v nemocnici a zabil som tak aspoň trošku času. Inak film zapadá tam, kde ostatné romantické snímky, teda presne do...(21.8.2008)

 • wosho
  odpad!

  Ještě kýčovitější představa z Divokého západu než http://www.csfd.cz/film/70453-doktorka-quinnova/. Opravdu nením, proč si tu dobu idealizovat tímto způsobem. Je mě to divné a odporné, stejně jako představa romantiky v koncentráku, kde hrdinové jsou v sněhobílých košilých, s plným žaludkem a v ruku v ruce se přes plot z trnitých růží dívají na komín z krematoria a nad hlavou jim vrkají holoubci a stráže z SS v růžové uniformě jim zpívají serenádu. Je mě na zvracení!!!!!!!!!!!!!!(27.6.2011)