poster

Krvavá laguna

 • Austrálie

  Black Water

 • Slovensko

  Krvavá lagúna

 • Velká Británie

  Black Water

Horor / Thriller / Akční / Drama

Austrálie, 2007, 90 min

Scénář:

Andrew Traucki

Hudba:

Rafael May

Střih:

Rodrigo Balart

Kostýmy:

Justine Seymour
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Průměrný animal horor plný naprostých blbostí, ale rozhodně se na něj dívat dá. Když už nic jiného, tak je zde k vidění docela pěkně udělaný krokodýl, který až na pár záběrů vypadá hodně slušně. Tohle je jasný důkaz toho, jak málo stačí ke štěstí. Rozpočet asi nebyl největší, herci předvedli dobré výkony a hlavně děj pěkně odsýpá. Bohužel jak už jsem poznamenal film je plný totálních kravin viz: krokodýl stáhne dívku pod vodu, cloumá s ní ve vodě jak o život a ta nakonec vyleze s jednou menší dírkou ve stehnu. To se může stát leda tak maximálně když vás kousne nějaký malý ratlík....5/10(25.5.2010)

 • Lucasion
  ***

  Útes smrti (2010) jak přes kopírák. Ale stále koukatelnější a lepší. Žraloka vyměnili za krokodýla a můžeme do Australských řek. Filmy jsou si v mnohém podobné. Oba hlásají podle skutečné události. Oba mají nesympatické postavy a herce, kteří nedlouho poté co vyrazí na cestu, mají nehodu. Vlastně se oběma otočí lodička vzhůru nohama. A hodinový boj o život může začít. Ovšem zatímco Útes smrti byl ubíjející nuda, tak Krvavá laguna mě docela bavila. Krokodýl je skvěle vyobrazený a triky mluví za vše. (I když se vlastně objevuje až za půlkou snímku) Když občas projedou drsné smyčce, tak je na mrazení na ruce zaděláno. Prostředí je vybráno skvěle a hladina vody, ač je do pasu tak přesto je děsivá. Není totiž vidět skrz ní vůbec nic. Austrálie je krásná, ale ocitnout se v kůži týhle trojici by chtěl asi málokdo. Několik scén opravdu postrádají logiku, ale vem to čert. Na hranici dvou až tří hvězdičkového zážitku. (50 %)(9.10.2016)

 • giovanni3
  *

  Tak tento thriller, či dokonce horor mne opravdu neuchvátil. Partička lidí si vyrazí na člunu chytat ryby a hle krokodýl = rychle na strom. A dál? Třeba je již krokodýl pryč = otočím člun a to se tu párkrát opakuje s tím, že se párkrát hrdinové rozhodnout lézt po stromech. Tudíž nuda, nuda a ještě jednou nuda. Nejvíce mne překvapil samotný krokodýl... Masakroval průvodce a ukousl mu jen hlavu a nohy a jakmile ,,masakroval,, ženy, tak měly maximálně otisk jeho zubů, či po snad minutovém masakru jim nic nebylo. Scénárista očividně neví co dokáže stisk krokodýla a že pro něj jsou naše kosti/těla opravdu nic ,co by neměl rozdrtit jedním stiskem a proto zde je krokodýl spíše komickým prvek. Náhodné nalezení zbraně a následná střelba na krokodýla.. to byla taky síla. Fakt nudná slabota, kde jediné co bylo dobré bylo prostředí. 1z5(4.3.2012)

 • kaposlav
  *

  Enšpígl to celkom pekne vystihol svojim komentárom. Podla skutočnej udalosti to mohlo byť do situácie, kedy sa prevrátil čln. Potom sa akurát vyriadil dramatik a scenárista. Absolútne nereálne vykreslený krokodíl. Nechápem samotné zmýšlanie tipu "čln nam je k ničomu počkajme na pomoc", ktorá príde asi len na člne nie? Nie nie pripláva tam atómová ponorka...Kde nič tu nič 1*.(13.9.2012)

 • ivan bohatyr
  **

  Trochu mě to připomělo jednu hru, jakou sme hrávali ve školce, museli sme skákat po židlích, stolech a celkově po nábytku a nesměli jsme se dotknout podlahy. Už tehdy to byla celkem nuda a tohle taky. Ani fanoušek "krvelačných" hororů by si nepřišel na své, krev prakticky vůbec, jenom jedno ucho plavalo po vodě, to je ale spíše k smíchu. Krapet přerostlý krokodýlek s IQ 187 přece nemůže vyplnit celých 86 minut filmu.(16.7.2010)

 • - Film je inspirovaný skutečnými událostmi útoků krokodýlů v Severní Austrálii z roku 2003. (Terva)

 • - Ve stejném roce i zemi vznikl ještě jeden horor, ve kterém se jako monstrum objevil krokodýl. Řeč je o snímku Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007). (Stanislaus)

 • - Rodrigo Balartza a Maeve Dermody získali ceny AFI za nejlepší střih a nejlepší herečku ve vedlejší roli. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace